Turniej ATP w Halle, II runda: Jerzy Janowicz - Alejandro Falla na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Jerzy Janowicz - Alejandro Falla 6:2, 5:7, 6:2 - Koniec! Falla nie trafił czysto w piłkę! Gem, set i mecz Jerzy Janowicz!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami! Już teraz zapraszamy na naszą piątkową relację na żywo z meczu z udziałem Jerzego Janowicza, a tymczasem życzymy miłego dnia!
Skomentuj 2
  • Jolanta Kossowska Zgłoś komentarz
    Taki mecz można obejrzeć kilka razy a na jutro ściskamy pieści,życzymy równie dobrej gry i nie jest to całkiem nieosiągalne wspaniale byłoby zobaczyć pokonanego skośnookiego,
    • Izabela Dębska Zgłoś komentarz
      Nie wiem, dlaczego jest tytuł na stronie: "Jerzy Janowicz wygrywa w ćwierćfinale" :) Przecież ćwierćfinał dopiero będzie. Ale - oby okazał się proroczy :)
      Kolumbijski wojownik pokonany! Kto teraz? Kei Nishikori czy Dustin Brown? O tym przekonamy się już za chwilę!
      Skomentuj 0
      Statystyki czwartkowego meczu: Jerzy Janowicz miał 32 winnery i 31 błędów własnych. Alejandro Falla natomiast skończył 21 piłek i pomylił się 25 razy.
      Skomentuj 0
      Po godzinie i 57 minutach Jerzy Janowicz pokonał Alejandro Fallę, dzięki czemu po raz trzeci w karierze zagra w ćwierćfinale turnieju rangi ATP World Tour 500.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Alejandro Falla *6:2, 5:7, 5:2 - As! Meczbol numer dwa dla łodzianina!
      Skomentuj 3
    • Jerzy Janowicz - Alejandro Falla *6:2, 5:7, 5:2 - Doskonale uderzył teraz z bekhendu po krosie Janowicz. Równowaga!
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Alejandro Falla *6:2, 5:7, 5:2 - Nie trafił forhendem Janowicz i Kolumbijczyk ma break pointa...
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Alejandro Falla *6:2, 5:7, 5:2 - Falla obronił meczbola kapitalnym minięciem z bekhendu.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Alejandro Falla *6:2, 5:7, 5:2 - I kolejny świetny serwis! Meczbol dla Janowicza!