Klasa światowa Lewandowskiego. "Nie zraził się, wręcz mógł sobie na to pozwolić"

Hat trick Roberta Lewandowskiego, pobity rekord Giovanego Elbera i wysokie zwycięstwo Bayernu Monachium z HSV Hamburg 6:0. - Bayern miał tylko jeden problem: ze sznurówkami Tolisso" - żartują dziennikarze "Bilda".

Mateusz Skwierawski

Jedyny problem: sznurówki

"Bild" nawiązuje do sytuacji z początku drugiej połowy. Corentin Tolisso został sfaulowany przez rywala i spadł mu but. Pomocnik na tyle mocno go zawiązał, że nie był w stanie rozwiązać supła. Tolisso siłował się z butem, zaczął w końcu gryźć sznurówki, koledze zaczął w końcu pomagać Franck Ribery. Po dłuższej przerwie buta udało się założyć i jak to trafnie podsumował niemiecki dziennik - był to jedyny problem gospodarzy w starciu z HSV.

Czy Robert Lewandowski powinien odejść z Bayernu?