"Kluczowy piłkarz Bayernu". Lewandowski świetny, ale nie perfekcyjny

"Kluczowy piłkarz Bayernu" - pisze o Robercie Lewandowskim serwis spox.com. Reprezentant Polski po meczu Bayern Monachium - Schalke 04 Gelsenkirchen (3:1) jest doceniany przez niemieckie media, ale wytyka mu się też dwa błędy.

Dawid Borek
Dawid Borek

sport.de

"W ostatnim czasie był mocno krytykowany. Tymczasem w sobotę odegrał kluczową rolę przy wszystkich bramkach Bayernu. Wymusił samobójczego gola Brumy (w 12. minucie), strzelił w 27. minucie, a potem asystował do Gnabry'ego (w 57. minucie). Szkoda, że zmarnował dwie możliwości, by zdobyć drugą bramkę" - piszą o Robercie Lewandowskim dziennikarze sport.de, za występ w meczu z Schalke 04 Gelsenkirchen przyznając mu bardzo wysoką notę notę 1,5 (1 - klasa światowa, 6 - występ poniżej krytyki).

Na jaką notę zasłużył Lewandowski po meczu z Schalke? (1 - klasa światowa, 6 - występ poniżej krytyki)