Ostatni test przed MŚ: Polska - Czarnogóra na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Tomasz Rosiński
MVP w drużynie Polski: Kinga Achruk. MVP w drużynie Czarnogóry: Milena Raicević.
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje LIVE z meczów piłki ręcznej!
Skomentuj 0
Reprezentacja Polski kobiet pokonała Czarnogórę (wicemistrz olimpijski) 28:26 (14:11)! To ostatni test Biało-Czerwonych przed MŚ 2015.
Skomentuj 0
60 min. - 28:26 - Karolina Kudłacz-Gloc zdobyła bramkę dla Polski!
Skomentuj 0
59 min. - 27:26 - Katarina Bulatović pewnie z drugiej linii. Duże emocje w Zielonej Górze. Tym razem czas dla Polski.
Skomentuj 1
59 min. - 27:25 - Karolina Kudłacz-Gloc popisała się udanym przechwytem, a kontrę wykończyła Iwona Niedźwiedź! Czas dla Czarnogóry.
Skomentuj 0
  • 58 min. - 26:25 - Katarina Bulatović skutecznie w ataku po indywidualnej akcji.
    Skomentuj 0
    57 min. - 26:24 - Hanna Sądej skutecznie z koła po podaniu Karoliny Kudłacz-Gloc.
    Skomentuj 0
    57 min. - 25:24 - strata Czarnogóry. Polska w ofensywie.
    Skomentuj 0
    56 min. - 25:24 - Iwona Niedźwiedź! Polska zdobyła bramkę podczas gry w osłabieniu.
    Skomentuj 0
    54 min. - 24:24 - Karolina Kudłacz-Gloc otrzymała 2 minuty kary.
    Skomentuj 0
    54 min. - 24:24 - Monika Kobylińska show! Kolejna bramka polskiej rozgrywającej.
    Skomentuj 0
    53 min. - 23:24 - Monika Kobylińska wciąż na fali. Zeszła do środka i zdobyła bramkę.
    Skomentuj 0
    53 min. - 22:24 - Katarina Bulatović bardzo pewnie rzuciła z biodra.
    Skomentuj 0
    52 min. - 22:23 - Weronika Gawlik zatrzymała rzut Mehmedović.
    Skomentuj 0
    51 min. - 22:23 - Monika Kobylińska otrzymała dobre podanie od Łabudy i zdobyła bramkę dla Polski.
    Skomentuj 0
    51 min. - 21:23 - Radicević wykorzystała kontrę kadry Czarnogóry.
    Skomentuj 0
    50 min. - 21:22 - Weronika Gawlik obroniła rzut Raicević.
    Skomentuj 0
    48 min. - 21:22 - Katarina Bulatović nie dała szans Weronice Gawlik.
    Skomentuj 0
    48 min. - 21:21 - długo rozgrywały Polki i w końcu skutecznie Iwona Niedźwiedź.
    Skomentuj 0
    46 min. - 20:21 - Monika Kobylińska świetnie z lewego rozegrania. 2 minuty kary dla Raicević.
    Skomentuj 0
    46 min. - 19:21 - Jauković pewnie z dystansu pod poprzeczkę.
    Skomentuj 0
    45 min. - 19:20 - po kilku minutach bez bramki w końcu trafiła Ramusović z koła. Czarnogóra na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    42 min. - 19:19 - Katarina Bulatović nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    42 min. - 19:18 - Patrycja Kulwińska wykorzystała swoją okazję w ofensywie i trafiła z koła.
    Skomentuj 0
    41 min. - 18:18 - tym razem Jauković wzięła sprawy w swoje ręce i mocnym rzutem pokonała Gawlik. Czas dla Polski.
    Skomentuj 0
    39 min. - 18:17 - Katarina Bulatović wzięła ciężar gry na swoje ręce i trafiła z prawego rozegrania.
    Skomentuj 0
    38 min. - 18:16 - 2 minuty kary dla Jauković.
    Skomentuj 0
    37 min. - 18:16 - indywidualna akcja Majdy Mehmedović z lewej strony boiska.
    Skomentuj 0
    36 min. - 18:15 - dobra akcja Polek, którą wykończyła Klaudia Pielesz.
    Skomentuj 0
    35 min. - 17:15 - Katarina Bulatović mocno z dystansu w długi róg.
    Skomentuj 0
    33 min. - 17:14 - Lazović wywalczyła rzut karny dla Czarnogóry. Weronika Gawlik obroniła rzut Bulatović z 7. metra, ale w obliczu dobitki była be szans.
    Skomentuj 0
    33 min. - 17:13 - Małgorzata Stasiak po raz kolejny nie do zatrzymania.
    Skomentuj 0
    33 min. - 16:13 - Jovanka Radicević trafiła po podaniu na koło.
    Skomentuj 0
    32 min. - 16:12 - przechwyt Polek i udanie w kontrze Małgorzata Stasiak.
    Skomentuj 0
    31 min. - 15:12 - w odpowiedzi pewny rzut Aleksandry Zych.
    Skomentuj 0
    31 min. - 14:12 - świetna akcja Czarnogóry, pokonana Weronika Gawlik.
    Skomentuj 0
    Start II połowy pojedynku Polska - Czarnogóra.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski kobiet wygrywa po I połowie z Czarnogórą 14:11.
    Skomentuj 0
    30 min. - 14:11 - Anna Wysokińska obroniła rzut Raicević.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:11 - dobry przechwyt Polek. Spokojnie rozegrana akcja i pewnie z lewego skrzydła Joanna Gadzina.
    Skomentuj 0
    Czas dla Czarnogóry.
    Skomentuj 0
    28 min. - 13:11 - Aleksandra Zych w odpowiedzi na trafienie Raicević.
    Skomentuj 0
    27 min. - 12:11 - Raicević swobodnie z lewego rozegrania w długi róg.
    Skomentuj 0
    27 min. - 12:10 - świetna kontra Polek! Trafiła w ofensywie Joanna Gadzina.
    Skomentuj 0
    26 min. - 11:10 - Joanna Gadzina drugi raz dzisiaj pewnie z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    24 min. - 10:10 - Milena Raicević świetnie z drugiej linii. Czas dla kadry Polski.
    Skomentuj 0
    23 min. - 10:9 - dobra akcja Czarnogóry i skutecznie z prawego skrzydła Radicević.
    Skomentuj 0
    22 min. - 10:8 - Małgorzata Stasiak szczęśliwie zdobyła bramkę po rzucie po koźle.
    Skomentuj 0
    21 min. - 9:8 - Polki długo rozgrywały, ale nic z tego nie wyszło. W odpowiedzi rzut karny wykorzystała Katarina Bulatović.
    Skomentuj 0
    20 min. - 9:7 - Karolina Zalewska pewnie z prawego skrzydła.
    Skomentuj 0
    19 min. - 8:7 - Jovanović udanie w ofensywie po podaniu Bulatović.
    Skomentuj 0
    18 min. - 8:6 - Iwona Niedźwiedź sprytnie do Karoliny Zalewskiej, a ta zdobyła bramkę dla Polek.
    Skomentuj 0
    17 min. - 7:6 - Joanna Gadzina udanie z lewego skrzydła w długi róg.
    Skomentuj 0
    17 min. - 6:6 - 2-minutowa kara dla Jauković.
    Skomentuj 0
    17 min. - 6:6 - Jovanović wyszła w górę i oddała mocny rzut, którym pokonała bramkarkę kadry Polski.
    Skomentuj 0
    13 min. - 6:5 - Kinga Achruk popisała się indywidualną akcją i wyprowadziła Polki na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    12 min. - 5:5 - Monika Stachowska wykorzystała kontrę Biało-Czerwonych.
    Skomentuj 0
    11 min. - 4:5 - Klikovac otrzymała 2 minuty kary, Polska gra w przewadze.
    Skomentuj 0
    10 min. - 4:5 - Patrycja Kulwińska otrzymała podanie na koło od Zych i wykorzystała swoją okazję.
    Skomentuj 0
    10 min. - 3:5 - cóż za akcja Raicević! Ograła defensywę Polski i trafiła.
    Skomentuj 0
    9 min. - 3:4 - Karolina Kudłacz-Gloc zdobyła bramkę z 7. metra.
    Skomentuj 0
    7 min. - 2:4 - Raicević potężnie z dystansu, Anna Wysokińska bez szans.
    Skomentuj 0
    6 min. - 2:3 - Radicević pewnie z prawego skrzydła w krótki róg.
    Skomentuj 0
    5 min. - 2:2 - długo rozgrywała Czarnogóra, która w końcu dopięła swego i zdobyła bramkę z lewego skrzydła.
    Skomentuj 0
    3 min. - 2:1 - Anna Wysokińska popisała się udaną obroną. W ofensywie trafiła Kinga Achruk.
    Skomentuj 0
    2 min. - 1:1 - Czarnogóra rozegrała ładną akcję, a z dystansu trafiła Jauković.
    Skomentuj 0
    1 min. - 1:0 - Karolina Zalewska skutecznie z rzutu karnego.
    Skomentuj 0
    Początek meczu Polska - Czarnogóra! Wyjściowy skład Polek: Wysokińska - Zalewska, Jochymek, Kulwińska, Zych, Kudłach-Gloc, Achruk.
    Skomentuj 0
    Trwa prezentacja zespołów Polski i Czarnogóry.
    Skomentuj 0
    Drużyny powoli kończą rozgrzewkę. Za chwilę prezentacja zespołów i początek meczu Polska - Czarnogóra.
    Skomentuj 0
    Po raz ostatni Polska zmierzyła się z Czarnogórą 11 czerwca 2014 roku, a spotkanie zakończyło się porażką Biało-Czerwonych 22:25.
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski kobiet przystąpi do starcia z Czarnogórą w dobrych humorach po zwycięstwie z Niemcami.