Finał Christmas Cup: Polska - Czechy na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
60 min. 37:33. KONIEC! Polska pokonała Czechy w finale turnieju Christmas Cup! Zdecydowanie lepiej Biało-Czerwoni zaprezentowali się w pierwszej połowie, ale wysoka przewaga po 30 minutach zapewniła im sukces w całym meczu.
Skomentuj 0
MVP meczu po stronie czeskiej został Tomas Babak, po stronie polskiej Michał Jurecki!
Skomentuj 0
60 min. 36:33. Bartosz Konitz nareszcie się zrehabilitował! Jest rzut techniczny i gol w osłabieniu. Polacy wygrają ten turniej!
Skomentuj 0
59 min. 35:32. Zgubił piłkę Bartosz Konitz, a Czesi zdobywają gola. Dwie minuty kary otrzymał przy okazji Jakub Łucak.
Skomentuj 0
58 min. 35:31. Polacy nie śpieszą się w ostatnich minutach, chyba chcą spokojnie dograć do końca. Z dystansy efektownie rzucił Karol Bielecki.
Skomentuj 0
56 min. 34:30. Dobrze interweniował Marcin Wichary, ale "co się odwlecze...". W następnej akcji pokonany golkiper Orlen Wisły Płock.
Skomentuj 0
  • 55 min. 34:29. Sporo chaosu na boisku w końcówce. Celnie z koła Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    54 min. 33:29. Znakomita kontra rywali zakończona bramką, ale tym razem mamy rzut karny dla Biało-Czerwonych. Nie trafił niestety Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    52 min. 33:28. Kapitalny gol z dystansu Karola Bieleckiego. Niestety, mamy rzut karny dla Czechów po faulu na Leosu Petrovskim.
    Skomentuj 0
    52 min. 32:26. Z koła trafił Kamil Syprzak.