Finał Christmas Cup: Polska - Czechy na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Wojtczak
60 min. 37:33. KONIEC! Polska pokonała Czechy w finale turnieju Christmas Cup! Zdecydowanie lepiej Biało-Czerwoni zaprezentowali się w pierwszej połowie, ale wysoka przewaga po 30 minutach zapewniła im sukces w całym meczu.
Skomentuj 0
MVP meczu po stronie czeskiej został Tomas Babak, po stronie polskiej Michał Jurecki!
Skomentuj 0
60 min. 36:33. Bartosz Konitz nareszcie się zrehabilitował! Jest rzut techniczny i gol w osłabieniu. Polacy wygrają ten turniej!
Skomentuj 0
59 min. 35:32. Zgubił piłkę Bartosz Konitz, a Czesi zdobywają gola. Dwie minuty kary otrzymał przy okazji Jakub Łucak.
Skomentuj 0
58 min. 35:31. Polacy nie śpieszą się w ostatnich minutach, chyba chcą spokojnie dograć do końca. Z dystansy efektownie rzucił Karol Bielecki.
Skomentuj 0
56 min. 34:30. Dobrze interweniował Marcin Wichary, ale "co się odwlecze...". W następnej akcji pokonany golkiper Orlen Wisły Płock.
Skomentuj 0
  • 55 min. 34:29. Sporo chaosu na boisku w końcówce. Celnie z koła Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    54 min. 33:29. Znakomita kontra rywali zakończona bramką, ale tym razem mamy rzut karny dla Biało-Czerwonych. Nie trafił niestety Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    52 min. 33:28. Kapitalny gol z dystansu Karola Bieleckiego. Niestety, mamy rzut karny dla Czechów po faulu na Leosu Petrovskim.
    Skomentuj 0
    52 min. 32:26. Z koła trafił Kamil Syprzak.
    Skomentuj 0
    51 min. 31:26. Kapitalny gol rywali! W odpowiedzi celnie również Michał Szyba.
    Skomentuj 0
    50 min. 30:24. Jakub Łucak ponownie z kontry! Odzyskujemy przewagę, a o czas poprosili trenerzy reprezentacji Czech.
    Skomentuj 0
    49 min. 29:24. Goście przekroczyli linię i ponownie nie pomylił się w kontrze Jakub Łucak!
    Skomentuj 0
    48 min. 28:24. Wreszcie celnie ze skrzydła Jakub Łucak! Jest przełamanie.
    Skomentuj 0
    47 min. 27:24. Przestrzelił Adam Wiśniewski, ale mamy 2 minuty kary dla jednego z przeciwników.
    Skomentuj 0
    46 min. 27:24. Maciej Gębala wrócił już na boisko, gramy w komplecie. W naszej ekipie jest także Bartosz Konitz, niestety stracił piłkę w ataku.
    Skomentuj 0
    45 min. 27:24. Czesi trafiają z koła! Źle grają Polacy w defensywie.
    Skomentuj 0
    45 min. 27:23. Rzut karny dla Biało-Czerwonych, na linii 7 metra Jakub Łucak, ale pomylił się!
    Skomentuj 0
    44 min. 27:23. Leos Petrovsky celnie!
    Skomentuj 0
    43 min. 27:22. Dwie minuty kary - po raz drugi - otrzymał Maciej Gębala. Będą jeszcze emocje w tym meczu?
    Skomentuj 0
    43 min. 27:22. Polacy starają się bronić wysoko, co przyniosło efekt w postaci odzyskania piłki. Tempo ataku jest jednak bardzo słabe, do tego linię przy rzucie przekroczył Michał Jurecki.
    Skomentuj 0
    41 min. 27:22. Biało-Czerwoni póki co nie są już tak efektowni jak w pierwszej części, bardzo kiepsko radzą sobie też w defensywie.
    Skomentuj 0
    40 min. 27:21. Czechy radzą sobie coraz śmielej, jest kolejny gol! Na szczęście ciężar gry bierze na siebie Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    39 min. 26:20. Przemysław Krajewski pudłuje!
    Skomentuj 0
    38 min. 26:20. Pomylił się Maciej Gębala. Polacy odzyskali jednak piłkę, a po faulu na Krzysztofie Lijewskim mamy rzut karny.
    Skomentuj 0
    37 min. 26:20. Czesi trafiają z kontrataku, a o czas poprosił zdenerwowany Michael Biegler. Jego zespół traci za dużo bramek.
    Skomentuj 0
    37 min. 26:19. Michał Jurecki bardzo efektownie z dystansu, po chwili podobnie zagrał Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 0
    36 min. 24:18. Dobrze radzi sobie czeski bramkarz. Tempo meczu od początku 2 połowy nie jest zawrotne.
    Skomentuj 0
    35 min. 24:18. Pudłuje Michał Daszek z pozycji skrzydłowego.
    Skomentuj 0
    34 min. 24:17. W końcu celnie Michał Daszek, bo rywale odrobili część strat.
    Skomentuj 0
    33 min. 23:17. Na szczęście kontuzja Krzysztofa Lijewskiego, której doznał po faulu, nie okazała się poważna. Polacy w przewadze zawodnika stracili kolejną bramkę.
    Skomentuj 0
    33 min. 23:16. Trafili dwa razy z rzędu Czesi. Przewaga Biało-Czerwonych wciąż jednak bardzo znacząca. Tymczasem 2 minuty kary dla jednego z rywali za faul na Krzysztofie Lijewskim.
    Skomentuj 0
    31 min. 23:14. W polskiej bramce od początku 2 połowy pojawił się Marcin Wichary. Na placu gry jest też Adam Wiśniewski, ale wynik otwiera Michał Daszek!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 1
    30 min. 22:14. Koniec pierwszej połowy! Po 30 minutach prowadzimy z Czechami 22:14. Na pochwałę zasługuje przede wszystkim gra naszych skrzydłowych. Biało-Czerwoni są bardzo blisko wygrania turnieju.
    Skomentuj 0
    30 min. 22:12. Ależ bomba Karola Bieleckiego. Niestety dwie minuty kary po raz drugi w tym meczu otrzymał Piotr Grabarczyk. Gramy 4 na 6 w polu, mimo to trafił Przemysław Krajewski!
    Skomentuj 0
    29 min. 20:12. Rzut wolny dla Czechów, a dwie minut kary otrzymał Maciej Gębala.
    Skomentuj 0
    29 min. 20:12. Michał Szyba trafia po raz kolejny.
    Skomentuj 0
    28 min. 19:12. Rywale bardzo długo rozgrywali piłkę, ale doskonale pracują Piotr Grabarczyk i Maciej Gębala.
    Skomentuj 0
    26 min. 19:12. Piękny gol Czechów z dystansu! Tymczasem na placu gry pojawił się Maciej Gębala, a bramkę rzuca Karol Bielecki.
    Skomentuj 0
    24 min. 18:11. Długa akcja Polaków zakończona znakomitym rzutem Michała Szyby.
    Skomentuj 0
    23 min. 17:11. Michał Szyba i rośnie przewaga Biało-Czerwonych!
    Skomentuj 0
    23 min. 16:11. Pomylił się w doskonałej sytuacji Kamil Syprzak, ale poprawił Karol Bielecki i jest gol dla Polski!
    Skomentuj 0
    21 min. 15:11. Kamil Syprzak zdobył ważnego gola. Asystował Przemysław Krajewski.
    Skomentuj 0
    20 min. 14:10. Dwie minuty kary otrzymał Piotr Grabarczyk i będzie rzut wolny dla Czechów. Łatwa bramka rywali przy grze w przewadze.
    Skomentuj 0
    20 min. 14:9. Czesi nie mają pomysłu na sforsowanie polskiej obrony, ale w końcu jest też przełamanie rywali. W odpowiedzi Michał Szyba z 2 linii.
    Skomentuj 0
    18 min. 13:8. W końcu przełamanie. Świetnie rzucił Karol Bielecki!
    Skomentuj 0
    18 min. 12:8. Dość długi okres bez bramki. Oba zespoły dobrze radzą sobie w obronie.
    Skomentuj 0
    17 min. 12:8. Świetnie obronił Sławomir Szmal. W naszym zespole pojawił się Rafał Gliński na środku rozegrania.
    Skomentuj 0
    16 min. 12:8. Przestrzelił Robert Orzechowski w dobrej sytuacji. Tymczasem o czas poprosili szkoleniowcy reprezentacji Czech.
    Skomentuj 0
    15 min. 12:8. Polska defensywa poprawiła skuteczność i znów odbudowaliśmy przewagę. Czas najwyraźniej pomógł Polakom.
    Skomentuj 0
    14 min. 12:8. Karol Bielecki potężnie rzucił z dystansu! Po chwili szybka kontra Przemysława Krajewskiego.
    Skomentuj 0
    13 min. 10:7. Po wznowieniu tracimy piłkę w ataku pozycyjnym. Szansa dla Czechów na gola kontaktowego. Na szczęście odzyskujemy w defensywie, a Michał Jurecki wyprowadził doskonałą kontrę!
    Skomentuj 0
    12 min. 9:7. Biało-Czerwoni stracili piłkę, a rywale celnie z kontry! O czas poprosił trener Michael Biegler.
    Skomentuj 0
    11 min. 9:6. Piotr Grabarczyk ukarany 2-minutowym wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    11 min. 9:6. Krzysztof Lijewski trafił po asyście Przemysława Krajewskiego.
    Skomentuj 0
    10 min. 8:6. Czesi szybko wznawiają grę i to daje im pozytywne efekty, poprawili też defensywę. Dwa gole rywali z rzędu!
    Skomentuj 0
    8 min. 8:4. Leos Petrovsky przełamał złą serię, ale świetnie Polacy i nadal prowadzimy.
    Skomentuj 0
    7 min. 7:3. Biało-Czerwoni dobrze bronią. Z prawego skrzydła nie pomylił się Robert Orzechowski .
    Skomentuj 0
    6 min. 6:3. Przemysław Krajewski notuje doskonały początek, tym razem celnie z kontrataku!
    Skomentuj 0
    6 min. 5:3. Przestrzelił Krzysztof Lijewski z dystansu, ale doskonale kontrę rywali obronił Sławomir Szmal. W odpowiedzi kapitalnie Przemysław Krajewski !
    Skomentuj 0
    4 min. 4:3. Przemysław Krajewski dał o sobie znać rywalom, ale druga linii Czechów radzi sobie świetnie i wciąż gol przewagi naszych.
    Skomentuj 0
    3 min. 3:2. Efektowny rzut Czechów z drugiej linii, ale w odpowiedzi celnie Biało-Czerwoni po kontrze.
    Skomentuj 0
    2 min. 2:1. Michał Jurecki trafia po rzucie z biodra, po chwili kontra Polaków i celnie Robert Orzechowski.
    Skomentuj 0
    1 min. 0:1. Gramy! Rozpoczęli Czesi i szybko zdobywają gola z koła.
    Skomentuj 0
    Polscy kibice znakomicie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego "a cappella", oby to zmotywowało Biało-Czerwonych. Jeszcze chwilę i zaczynamy.
    Skomentuj 0
    Na parkiecie wrocławskiej Hali Stulecia efektowny pokaz tańca dają cheerleaderki, za kilka minut pojawią się zawodnicy obu siódemek, odegrane zostaną hymny narodowe, a potem rozpocznie się walka o zwycięstwo w turnieju!
    Skomentuj 0
    W pierwszym wtorkowym meczu, którego stawką było 3. miejsce w turnieju, Iran pokonał Ukrainę 25:21.
    Skomentuj 0
    Witamy na relacji LIVE z finałowego meczu turnieju Christmas Cup 2015, w którym Polska zagra z Czechami. W poniedziałek Biało-Czerwoni bardzo pewnie pokonali reprezentację Ukrainy, z kolei nasi południowi sąsiedzi okazali się lepsi od Irańczyków. W zespole Michaela Bieglera znakomicie zaprezentowali się bramkarze oraz skrzydłowi. Jak będzie tym razem?