Liderzy nie zawiedli Gwardii. Siódemka 1. kolejki PGNiG Superligi

Marcin Górczyński

Lewoskrzydłowy: Mateusz Jachlewski (Torus Wybrzeże Gdańsk)

Ligowy weteran wrócił do narożnika i stał się ojcem zwycięstwa nad MMTS-em. Perfekcyjnie wykonywał karne, pracował w obronie i po chwili pierwszy ruszał do kontr. Rzucił osiem bramek, w tym tę najważniejszą - na minutę przed końcem wykorzystał karnego, a jego trafienie zapewniło potem zwycięstwo.

ZOBACZ: Odważne zapowiedzi Młynów Koszalin

Czy spodziewałeś się zaciętego meczu Ostrovii z Pogonią?

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
Komentarze (6)
  • Hander Zgłoś komentarz
    Kto siedzi w tym jury!! XD
      71732226
      • kck Zgłoś komentarz
        Chyba nie dziwi, że chłopak z SMS-u trafił do reprezentacji prowadzonej przez Patryka Rombla, skoro nasz selekcjoner nadzoruje te szkoły ze strony związku. Ostatnio wybrańcy z SMS-ów
        Czytaj całość
        zostali rozsmarowani na parkiecie w Podgoricy, istny obraz nędzy i rozpaczy ze strony uczniów SMS-ów. Polok poprowadził swój klub do srebrnego medalu MPJ, czego nie udało się Widomskiemu.
        • Looka Zgłoś komentarz
          Nie wiem czy dokonujący wyboru oglądał mecze Gwardia-Lubin oraz Ostrowia-Sandra? Polok zamiast Widomskiego? Gość, który skopał koncertowo kilka akcji i może tych 2-3 złych decyzji
          przesądziło o przegranej Sandry (i ewidentny kiks Krupy)? Facet, poza rzutami niewiele pokazał na boisku. A Widomski harował przez 2 połowy, zaliczył kilka kluczowych podań, świetnie współpracował z Jankowskim i Mączką. O urodzie bramek Widomskiego i Poloka, nawet nie warto dyskutować, bo wszyscy mamy oczy. Nie bez racji chłopak w wieku 16 lat dostał powołanie do "dorosłej" kadry, a Poloka jakoś nikt nie zauważył.