Memoriał Wagnera: polscy środkowi dali szkołę mistrzom Europy - oceny Polaków za mecz z Rosją według WP SportoweFakty

W ostatnim meczu Memoriału Wagnera Polska pokonała w świetny sposób Rosję 3:2. Polscy środkowi całkowicie przyćmili swoich vis-a-vis, a Artur Szalpuk i Damian Schulz trzymali wysoką jakość ofensywy.

Monika Skrzyniarz-Gwizdała

Rozgrywający:

Fabian Drzyzga - 2

Drzyzga, który dopiero co dołączył do drużyny po krótkiej przerwie spowodowanej narodzinami dziecka, nie wniósł za wiele dobrego do gry Biało-Czerwonych. Rozpoczął mecz w szóstce i nie rozegrał nawet całego seta. Mając bezproduktywne prawe skrzydło w pierwszej partii, nie korzystał za specjalnie z innych opcji. Co gorsza zawsze za skuteczność w ataku jest też oceniany rozgrywający, a ta w secie, w którym prowadził polską grę wynosiła 29 proc.