69. Turniej Czterech Skoczni. Media pod wrażeniem występu Dawida Kubackiego. "Potężny skok"
Światowe media były zdumione znakomitą postawą Dawida Kubackiego w noworocznym konkursie w Garmisch-Partenkirchen, w którym to ustanowił nowy rekord skoczni.
sport1.de: "Geiger utrzymuje niemiecki sen przy życiu"
Niemcy od 19 lat czekają na zwycięstwo swojego zawodnika w Turnieju Czterech Skoczni (od czasu triumfu Svena Hannawalda). Wygląda na to, że w grze o Złotego Orła pozostał im już tylko jeden kandydat - Karl Geiger. Geiger był dopiero 14. po pierwszej serii, ale w drugiej uzyskał drugą najwyższą notę w całej stawce (większą zdobycz w II rundzie miał tylko Dawid Kubacki).
"Geiger utrzymuje niemiecki sen przy życiu" - napisał portal sport1.de. Konkurs w Garmisch-Partenkirchen nie wyszedł Markusowi Eisenbichlerowi i ma już ponad 23 punkty straty do lidera.
Czytaj także: 69. Turniej Czterech Skoczni. Dawid Kubacki dopiął swego! Polak nowym rekordzistą skoczni w Garmisch-Partenkirchen
Oglądaj skoki narciarskie w Pilot WP!
-
tomas68 Zgłoś komentarz
Zdumione ? Gdzie niby padły takie słowa ? Przecież wszyscy wiedzieli że jest to ulubiona skocznia dla polaków. -
Emer Zgłoś komentarz
Znowu Niemcy zburzą skocznię w Ga-Pa, aby wymazać rekord Kubackiego -
Atito Zgłoś komentarz
powiedziec ze stalo sie wszystko realne.