Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

WTA Kanton, I runda: Magda Linette - Yanina Wickmayer na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Iwanek
Magda Linette - Yanina Wickmayer 4:6, 4:6 - Świetny serwis. Gem, set i mecz Yanina Wickmayer.
Skomentuj 0
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i zapraszamy na nasze kolejne relacje na żywo. Jeszcze dziś Jerzy Janowicz zagra z Benoitem Paire w I rundzie turnieju w Sankt Petersburgu!
Skomentuj 0
Magda Linette nie wzięła na Yaninie Wickmayer rewanżu za finał w Tokio. Polka przegrała z Belgijką 4:6, 4:6 w I rundzie turnieju WTA International w Kantonie. Więcej tutaj.
Skomentuj 0
W trwającym 83 minuty spotkaniu Magda Linette zaserwowała jednego asa i popełniła dwa podwójne błędy. Polka wykorzystała dwa z trzech break pointów. Yanina Wickmayer posłała trzy asy i zrobiła jeden podwójny błąd. Belgijka zdobyła 27 z 38 punktów przy swoim pierwszym podaniu oraz wykorzystała cztery z sześciu break pointów.
Skomentuj 0
Magda Linette - Yanina Wickmayer 4:6, 4:5* - Prosty błąd Belgijki. Linette nie wykorzystuje przewagi pozycyjnej, nie kończy akcji wolejem i Wickmayer mija ją krosem forhendowym. Druga piłka meczowa.
Skomentuj 0
Magda Linette - Yanina Wickmayer 4:6, 4:5* - Linette wyrzuca forhend. Polka przy siatce, ale Belgijka świetnie się broni i popisuje się dobrym minięciem. Przy 30-30 Linette wyrzuca forhend i Wickmayer ma piłkę meczową.
Skomentuj 0
 • Magda Linette - Yanina Wickmayer 4:6, 4:5* - Ostrym forhendem Linette wymusza na rywalce błąd. Polka pakuje forhend w siatkę. Wygrywający serwis Linette. Return Wickmayer ląduje poza kortem. Polka gema kończy krosem bekhendowym.
  Skomentuj 0
  Magda Linette - Yanina Wickmayer *4:6, 3:5 - Linette wyrzuca forhend. Dobra akcja Wickmayer zakończona wolejem. Podwójny błąd Belgijki. Dropszot Polki nie przechodzi na drugą stronę. Linette wyrzuca return i gem.
  Skomentuj 0
  Magda Linette - Yanina Wickmayer 4:6, 3:4* - Dwa kolejne punkty dla Polki, z pomocą dobrych serwisów, i gem.
  Skomentuj 0
  Magda Linette - Yanina Wickmayer *4:6, 2:4 - Wygrywającym serwisem Linette uzyskuje punkt na 40-15. Głębokim krosem Belgijka wymusza na Polce błąd. Odwrotnym krosem forhendowym Belgijka doprowadza do równowagi.
  Skomentuj 0