Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Skoki

ATP Finals: wyniki i tabele

Hubert Hurkacz jako drugi Polak w historii (po Wojciechu Fibaku) weźmie udział w turnieju singla zawodów ATP Finals. W Turynie będzie rywalizować ośmiu najlepszych singlistów i osiem najlepszych par deblowych sezonu 2021.

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Andriej Rublow, Alexander Zverev, Matteo Berrettini, Novak Djoković, Danił Miedwiediew, Stefanos Tsitsipas, Casper Ruud i Hubert Hurkacz Getty Images / Clive Brunskill / Na zdjęciu: Andriej Rublow, Alexander Zverev, Matteo Berrettini, Novak Djoković, Danił Miedwiediew, Stefanos Tsitsipas, Casper Ruud i Hubert Hurkacz

GRA POJEDYNCZA

FINAŁ:

niedziela, 21 listopada

Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Danił Miedwiediew (Rosja, 2) 6:4, 6:4

PÓŁFINAŁ:

sobota, 20 listopada

Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Novak Djoković (Serbia, 1) 7:6(4), 4:6, 6:3
Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Casper Ruud (Norwegia, 8) 6:4, 6:2

FAZA GRUPOWA:

Grupa Zielona

poniedziałek, 15 listopada

Novak Djoković (Serbia, 1) - Casper Ruud (Norwegia, 8) 7:6(4), 6:2
Andriej Rublow (Rosja, 5) - Stefanos Tsitsipas (Grecja, 4) 6:4, 6:4

środa, 17 listopada

Novak Djoković (Serbia, 1) - Andriej Rublow (Rosja, 5) 6:3, 6:2
Casper Ruud (Norwegia, 8) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, 10/Alt) 1:6, 6:3, 6:4

piątek, 19 listopada

Novak Djoković (Serbia, 1) - Cameron Norrie (Wielka Brytania, 10/Alt) 6:2, 6:1
Casper Ruud (Norwegia, 8) - Andriej Rublow (Rosja, 5) 2:6, 7:5, 7:6(5)

Tabela Grupy Zielonej

M Zawodnik Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Novak Djoković 3 3 6-0 100 37-16 70
2 Casper Ruud 3 2 4-4 50 37-43 46
3 Andriej Rublow 3 1 3-4 43 34-36 49
4 Cameron Norrie 2 0 1-4 20 16-25 39
5 Stefanos Tsitsipas 1 0 0-2 0 8-12 40

Grupa Czerwona

niedziela, 14 listopada

Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Hubert Hurkacz (Polska, 7) 6:7(5), 6:3, 6:4
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Matteo Berrettini (Włochy, 6) 7:6(7), 1:0 i krecz

wtorek, 16 listopada

Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Alexander Zverev (Niemcy, 3) 6:3, 6:7(3), 7:6(6)
Jannik Sinner (Włochy, 9/Alt) - Hubert Hurkacz (Polska, 7) 6:2, 6:2

czwartek, 18 listopada

Danił Miedwiediew (Rosja, 2) - Jannik Sinner (Włochy, 9/Alt) 6:0, 6:7(5), 7:6(8)
Alexander Zverev (Niemcy, 3) - Hubert Hurkacz (Polska, 7) 6:2, 6:4

Tabela Grupy Czerwonej

M Zawodnik Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Danił Miedwiediew 3 3 6-3 67 56-43 57
2 Alexander Zverev 3 2 5-2 71 28-25 53
3 Jannik Sinner 2 1 3-2 60 25-23 52
4 Hubert Hurkacz 3 0 1-6 14 24-42 36
5 Matteo Berrettini 1 0 0-2 0 0-0 0

O kolejności w grupie decydują kolejno: 1) liczba zwycięstw; 2) liczba zagranych meczów; 3) wynik bezpośredniego meczu, gdy dwóch zawodników ma taką samą liczbę zwycięstw i meczów; 4) przy trzech zawodnikach: a) gdy jeden ma mniejszą liczbę meczów, to awansuje ten z dwóch pozostałych, który wygrał bezpośredni mecz, b)* wyższy procent wygranych setów, c)** wyższy procent wygranych gemów, d) pozycja w rankingu. * Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent setów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz. ** Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent gemów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.

GRA PODWÓJNA

FINAŁ:

niedziela, 21 listopada

Pierre-Hugues Herbert (Francja, 3) / Nicolas Mahut (Francja, 3) - Rajeev Ram (USA, 2) / Joe Salisbury (Wielka Brytania, 2) 6:4, 7:6(0)

PÓŁFINAŁ:

sobota, 20 listopada

Rajeev Ram (USA, 2) / Joe Salisbury (Wielka Brytania, 2) - Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) 4:6, 7:6(3), 10-4

Pierre-Hugues Herbert (Francja, 3) / Nicolas Mahut (Francja, 3) - Marcel Granollers (Hiszpania, 4) / Horacio Zeballos (Argentyna, 4) 6:3, 6:4

FAZA GRUPOWA:

Grupa Zielona

niedziela, 14 listopada

Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) - Kevin Krawietz (Niemcy, 8) / Horia Tecau (Rumunia, 8) 6:4, 6:4

Marcel Granollers (Hiszpania, 4) / Horacio Zeballos (Argentyna, 4) - Ivan Dodig (Chorwacja, 6) / Filip Polasek (Słowacja, 6) 4:6, 7:6(10), 10-6

wtorek, 16 listopada

Marcel Granollers (Hiszpania, 4) / Horacio Zeballos (Argentyna, 4) - Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) 6:4, 7:6(4)

Ivan Dodig (Chorwacja, 6) / Filip Polasek (Słowacja, 6) - Kevin Krawietz (Niemcy, 8) / Horia Tecau (Rumunia, 8) 7:6(2), 7:5

czwartek, 18 listopada

Nikola Mektić (Chorwacja, 1) / Mate Pavić (Chorwacja, 1) - Ivan Dodig (Chorwacja, 6) / Filip Polasek (Słowacja, 6) 6:4, 7:6(6)

Kevin Krawietz (Niemcy, 8) / Horia Tecau (Rumunia, 8) - Marcel Granollers (Hiszpania, 4) / Horacio Zeballos (Argentyna, 4) 6:3, 6:7(1), 10-6

Tabela Grupy Zielonej

M Zawodnicy Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Marcel Granollers i Horacio Zeballos 3 2 5-3 63 35-35 50
2 Nikola Mektić i Mate Pavić 3 2 4-2 67 35-31 53
3 Ivan Dodig i Filip Polasek 3 1 3-4 43 36-36 50
4 Kevin Krawietz i Horia Tecau 3 1 2-5 29 32-36 47

Grupa Czerwona

poniedziałek, 15 listopada

Rajeev Ram (USA, 2) / Joe Salisbury (Wielka Brytania, 2) - Jamie Murray (Wielka Brytania, 7) / Bruno Soares (Brazylia, 7) 6:1, 7:6(5)

Pierre-Hugues Herbert (Francja, 3) / Nicolas Mahut (Francja, 3) - Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 5) / Robert Farah (Kolumbia, 5) 7:6(1), 6:4

środa, 17 listopada

Rajeev Ram (USA, 2) / Joe Salisbury (Wielka Brytania, 2) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, 3) / Nicolas Mahut (Francja, 3) 6:7(7), 6:0, 13-11

Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 5) / Robert Farah (Kolumbia, 5) - Jamie Murray (Wielka Brytania, 7) / Bruno Soares (Brazylia, 7) 6:2, 6:4

piątek, 19 listopada

Rajeev Ram (USA, 2) / Joe Salisbury (Wielka Brytania, 2) - Juan Sebastian Cabal (Kolumbia, 5) / Robert Farah (Kolumbia, 5) 7:5, 2:6, 11-9

Pierre-Hugues Herbert (Francja, 3) / Nicolas Mahut (Francja, 3) - Jamie Murray (Wielka Brytania, 7) / Bruno Soares (Brazylia, 7) 6:3, 7:6(5)

Tabela Grupy Czerwonej

M Zawodnicy Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Rajeev Ram i Joe Salisbury 3 3 6-2 75 36-25 59
2 Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut 3 2 5-2 71 33-32 51
3 Juan Sebastian Cabal i Robert Farah 3 1 3-4 43 33-29 53
4 Jamie Murray i Bruno Soares 3 0 0-6 0 22-38 37

O kolejności w grupie decydują kolejno: 1) liczba zwycięstw; 2) liczba zagranych meczów; 3) wynik bezpośredniego meczu, gdy dwie pary mają taką samą liczbę zwycięstw i meczów; 4) przy trzech parach: a) gdy jedna ma mniejszą liczbę meczów, to awansuje ta z dwóch pozostałych, która wygrała bezpośredni mecz, b)* wyższy procent wygranych setów, c)** wyższy procent wygranych gemów, d) pozycja w rankingu. * Jeżeli jedna z trzech par będzie miała wyższy lub mniejszy procent setów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz. ** Jeżeli jedna z trzech par będzie miał wyższy lub mniejszy procent gemów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.

Czytaj także:
Anett Kontaveit pierwszą półfinalistką WTA Finals
Kolejna emocjonująca bitwa Garbine Muguruzy

ZOBACZ WIDEO: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!


Jeżeli chcesz być na bieżąco ze sportem, zapisz się na codzienną porcję najważniejszych newsów. Skorzystaj z naszego chatbota, klikając TUTAJ.
Czy Hubert Hurkacz awansuje do półfinału?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×