Krzysztof Sędzicki
Skomentuj 1
  • franekbra Zgłoś komentarz
    Trzymamy kciuki za Myszkę. Walczy, stara się, ciśnie! No i jest dobrze przygotowany. Takich reprezentantów Polski chcę oglądać na IO

Dziękujemy za kolejny dzień z wielkimi emocjami związanymi z igrzyskami olimpijskimi w Tokio. W czwartek niestety nie poprawiliśmy naszego dorobku medalowego, jednakże to nie oznacza, że zabrakło dobrych wyników reprezentantów Polski.

Skomentuj 2
    Skomentuj 0

Piłka ręczna. Francuzki zremisowały ze Szwedkami 28:28.

Skomentuj 0

Koszykówka. Hiszpania pokonała Argentyną 81:71.

Skomentuj 0

Siatkówka. USA prowadzi z Turcją już 2:0 w setach. Amerykanki wygrały 2. seta 25:20.

Skomentuj 0
  • Hokej na trawie. Zakończyły się ostatnie mecze dnia. W pierwszym reprezentantki Argentyny wygrały z Japonkami 2:1, a w drugim Australijki pokonały zawodniczki z Nowej Zelandii 1:0.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Piłka wodna. Dzisiaj znów się działo w rywalizacji piłkarzy wodnych. Reprezentacja RPA po raz kolejny dała o sobie znać.

Skomentuj 0

Tenis. Jak się okazuje, nie tylko Novak Djoković ma świetną formę podczas turnieju tenisowego.

Skomentuj 0

Zapraszamy do naszej relacji z meczu polskiej pary miksta.

Skomentuj 0

Tenis. Niesamowita forma Novaka Djokovica. Serb tym razem w mikście (razem z Niną Stojanović) ekspresowo wygrał z parą Laura Siegemund / Kevin Krawietz 6:1, 6:2.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Siatkówka. Amerykanki wyszły na prowadzenie z Turczynkami 1:0. Reprezentantki USA wygrywały pierwszego seta 25:19.

Skomentuj 0

Tenis. Niestety Iga Świątek i Łukasz Kubot przegrali z reprezentantami rosyjskiego komitetu olimpijskiego 0:2 w setach. Polacy już żegnają się z turniejem tenisowym na igrzyskach olimpijskich.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Piłka ręczna. Reprezentantki Francji po pierwszej połowie prowadzą ze Szwecją 17:16.

Skomentuj 0

Tenis. Fatalnie to wygląda. Reprezentanci rosyjskiego komitetu olimpijskiego prowadzą z Polską w 2. secie 5:3. Nasi rywale wygrali też już pierwszego seta.

Skomentuj 0

Pływanie. Rekordzista Polski zabrał głos po eliminacjach 100m stylem motylkowym.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Tenis. Polacy przegrywają z zawodnikami rosyjskiego komitetu olimpijskiego 4:2 w 2. secie.

Skomentuj 0

Tenis. Jelena Wiesnina i Asłan Karacew prowadzą z Igą Świątek i Łukaszem Kubotem 3:1 w 2. secie.

Skomentuj 0

Judo. Trzeba przyznać, że Beata Pacut miała pecha trafiając na taką rywalkę.

Skomentuj 0

A tak wygląda dziennikarka codzienność podczas relacjonowaniu igrzysk olimpijskich.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Koszykówka. Bardzo ciekawe starcie Hiszpanów z Argentyńczykami. Po pierwszej połowie Hiszpanie prowadzą 40:34.

Skomentuj 0

Siatkówka plażowa. Para Agatha/Duda pewnie rozbiła reprezentantki Kanady (Bansley/Brandie). Brazylijki wygrały 2:0 w setach.

Skomentuj 0

Tenis. Niestety zawodnicy rosyjskiego komitetu olimpijskiego przełamali serwis Igi Świątek już na otwarcie 2. seta. W ten sposób rywale Polaków prowadzą 1:0 i mają serwis.

Skomentuj 1

Tenis. Reprezentanci rosyjskiego komitetu olimpijskiego wygrali z Polską 6:4 w 1. secie.

Skomentuj 0

Tenis. Niestety przedstawiciele rosyjskiego komitetu olimpijskiego przełamali Polaków i prowadzą 5:4 w 1. secie. Co więcej, rywale Polaków będą teraz serwować.

Skomentuj 0

Siatkówka. Brazylijki wygrały z Japonkami 3:0 w setach. W ostatniej odsłonie zawodniczki z Ameryki Południowej wygrały 26:24.

Skomentuj 0

Tenis. Polacy znów na prowadzeniu z rosyjskim komitetem olimpijskim. Świątek i Kubot prowadzą 4:3 w 1. secie.

Skomentuj 0

Tenis. Rosyjski komitet olimpijski wyrównał stan rywalizacji w pierwszym secie z Polską na 3:3.

Skomentuj 0

Tenis. Łukasz Kubot stracił serwis. Polacy jednak ciągle prowadzą 3:2 z rosyjskim komitetem olimpijskim.

Skomentuj 0

Kolarstwo BMX. Za nami pierwszy dzień rywalizacji na BMX.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Piłka wodna. Serbki pewnie wygrały 14:8 z reprezentantkami Australii.

Skomentuj 0

Piłka ręczna. Zawodniczki rosyjskiego komitetu olimpijskiego pewnie pokonały Węgierki 38:31.

Skomentuj 0

Tenis. Już 3:0 w pierwszym secie dla Polski! Świetna gra Igi Świątek i Łukasza Kubota.

Skomentuj 0

Tenis. Polacy przełamali rywali! Już 2:0 dla Polski w pierwszym secie w starciu z rosyjskim komitetem olimpijskim.

Skomentuj 0

Tenis. Polacy wyszli na prowadzenie 1:0 w pierwszym secie w meczu z rosyjskim komitetem olimpijskim.

Skomentuj 0

Tenis. Za kilka minut powinien rozpocząć się ćwierćfinał miksta, w którym Iga Świątek i Łukasz Kubot zmierzą się z parą rosyjską - Jelena Wiesnina i Asłan Karacew.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Siatkówka. Brazylijki prowadzą z Japonkami już 2:0 w setach. W drugiej odsłonie zawodniczki z Ameryki Południowej wygrały 25:18.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Pływanie. Fatalne informacje. Sędziowie poinformowali, że reprezentacja Polski została zdyskwalifikowana za falstart podczas jednej ze zmian.

Skomentuj 0

Pływanie. Rywalizację w sztafecie mieszanej 4x 100m stylem zmiennym Polska zakończyła na 5. miejscu w biegu eliminacyjnym. Polacy pobili rekord Polski!

Skomentuj 0

Pływanie. Na 3. zmianie utrzymujemy awansowaliśmy na 5. miejsce. Świetnie popłynął Jakub Majerski.

Skomentuj 0

Pływanie. Po 2. zmianie Polacy awansowali na 7. miejsce.

Skomentuj 0

Pływanie. Po 1. zmianie Polacy zajmują ostatnie miejsce.

Skomentuj 0

Pływanie. Reprezentacja Polski zaraz wystartuje w sztafecie mieszanej 4x 100m stylem zmiennym. Polacy płyną w pierwszym biegu eliminacyjnym.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Mateusz Rudyk zapowiada wielkie wyniki!

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Siatkówka. Brazylijki rozpoczęły spotkanie z Japonią od mocnego uderzenia. Zawodniczki z Ameryki Południowej wygrały pierwszego seta 25:16.

Skomentuj 0

Piłka ręczna. Po pierwszej połowie Węgierki przegrywają z reprezentantkami Rosyjskiego Komitetu Olimpijskiego 17:22.

Skomentuj 0

Pływanie. Jakub Majerski awansował do półfinałów z trzecim czasem eliminacji.

Skomentuj 0

Pływanie. Jakub Majerski zakończył na 2. miejscu, ale przede wszystkim warto odnotować, że pobił rekord Polski na 100 m stylem motylkowym.

Skomentuj 0

Pływanie. Jakub Majerski na 2. miejscu po 50 metrach!

Skomentuj 0

Niestety, końcówka nie była szczególnie udana i Paweł Korzeniowski z czasem 52,00 s uzyskał siódme miejsce.

Skomentuj 0

Po 50 metrach Paweł Korzeniowski jest czwarty!

Skomentuj 0

Paweł Korzeniowski i Jakub Majerski powalczą o 16 miejsc premiowanych awansem. Decydować będą uzyskanie czasy.

Skomentuj 0

Ogromna sensacja w turnieju badmintona. Gwatemalczyk Kevin Cordon przegrał drugiego seta do 3:21, ale pozbierał się i wyrzucił z turnieju Marka Caljouwa.

Skomentuj 0

Dobiegły końca eliminacje na 800 metrów kobiet. Niedługo do rywalizacji przystąpią pływacy, a wśród nich Paweł Korzeniowski oraz Jakub Majerski.

Skomentuj 0

Novak Djoković pokazał moc. Pokonał Kei Nishikoriego 6:2, 6:0.

Skomentuj 0

Czy Paweł Korzeniowski awansuje do półfinału na 100 metrów motylkiem?

Skomentuj 0

W eliminacjach na 100 metrów stylem motylkowym wystąpi Paweł Korzeniowski. Jego start zaplanowano na godz. 12:56. O godz. 13:16 na 200 metrów stylem grzbietowym popłynie 15-letnia Laura Bernat. Pięć minut później do rywalizacji przystąpi sztafeta mieszana 4x100 m.

Skomentuj 0

Do rywalizacji wrócili pływacy. Aktualnie trwają eliminacje na 800 metrów kobiet.

Skomentuj 0

Nie milkną echa wypowiedzi Katarzyny Zillmann, która bardzo otwarcie mówiła o swojej orientacji. Tym razem głos zabrał ojciec zawodniczki.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Przypomnijmy, że jeżeli Iga Świątek i Łukasz Kubot zwyciężą w dzisiejszym meczu, w półfinale zmierzą się z wygranym meczu Siegemund/Krawietz - Stojanović/Djoković.

Skomentuj 1
    • Adela Rozen Zgłoś komentarz
      To gdzie ten mecz bo według waszych licznych wczorajszych artykułów miał się rozpocząć już o 8 rano ?

Skomentuj 0

Novak Djoković jak burza idzie w meczu z Kei Nishikorim. Po trzech gemach jest 3:0 dla Serba.

Skomentuj 0

Obecnie w Tokio rywalizacja toczy się w łucznictwie, badmintonie, koszykówce, boksie, judo, tenisie, siatkówce i piłce wodnej. Czekamy na kolejne występy Polaków.

Skomentuj 0

Dobiegł końca pierwszy dzień rywalizacji w turnieju golfistów. Adrian Meronk jest 48.

Skomentuj 2
      • JAnekSerce Zgłoś komentarz
        pomijajac juz fakt ze to zaden sport, to wysylanie tam polaka, zeby zajmowal miejsce w okolicahc 50 tego to jaksi dowcip

Mikst Świątek/Kubot jeszcze poczeka na swój mecz. Na korcie nr 1 rozpoczął się mecz Carreno Busta - Miedwiediew. Później zmierzą się Zverev i Chardy, a dopieto potem Polacy przystąpią do rywalizacji.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Chińczycy dominują rywalizację w tenisie stołowym. W turniejach indywidualnych w finałach zaprezentują się wyłącznie zawodnicy z tego kraju.

Skomentuj 0

Tak Jessica Fox świętowała złoto w kajakarstwie górskim.

Skomentuj 0

Belinda Bencic, Karen Chaczanow, a także deble Cilic/Dogic i Krejcikova/Siniakova zwyciężyli w swoich czwartkowych meczach w turnieju tenisowym.

Skomentuj 0

Aj... Było naprawdę blisko. Sławomir Napłoszek zremisował dwa ostatnie sety i ostatecznie przegrał ze Stevem Wijlerem 4:6. Niestety.

Skomentuj 0

Co za emocje w meczu Sławomira Napłoszka. Po czterech setach jest 5:3 dla Steve'a Wijlera. Przed nami piąty set.

Skomentuj 0

Sławomir Napłoszek nie składa broni. Był górą w trzecim secie!

Skomentuj 0

Sławomir Napłoszek przegrał drugiego seta. Sytuacja Polaka jest coraz trudniejsza.

Skomentuj 0

W pierwszym secie Sławomir Napłoszek przegrał 24:27.

Skomentuj 0

Rozpoczyna się pojedynek Sławomira Napłoszka, który w czwartek obchodzi swoje 53. urodziny, a na igrzyska powrócił po 29 latach.

Skomentuj 0

Piotr Myszka z awansem do wyścigu finałowego. Aktualnie jest czwarty w klasyfikacji klasy RS:X. Polak z szansami na medal!

Skomentuj 0

Iga Świątek i Łukasz Kubot pojawią się na korcie nie wcześniej niż o 11:30.

Skomentuj 0

Niedługo na korcie pojawi się Novak Djoković. Serb ma szansę wyrównać osiągnięcie Steffi Graf, która w 1988 roku wygrała wszystkie turnieje wielkoszlemowe i zdobyła złoto w Seulu.

Skomentuj 0

Czy Sławomir Napłoszek awansuje do 1/16 finału w łucznictwie?

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

O godz. 10:31 na arenie łuczniczej pojawi się Sławomir Napłoszek. W 1/32 finału zmierzy się z Holendrem Stevem Wijlerem.

Skomentuj 0

Tymczasem kolejny tyczkarz wypadł z igrzysk z powodu koronawirusa.

Skomentuj 0

Piotr Myszka ukończył 11. wyścig w klasie RS:X na piątej pozycji. Polak ma szanse na wywalczenie medalu!

Skomentuj 0

Czy mikst Świątek/Kubot wygra swój dzisiejszy mecz?

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Trwa 11. wyścig w klasie RS:X. Nieźle spisuje się Piotr Myszka, który jest obecnie siódmy.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

O godz. 9:15 ma zostać wznowiona rywalizacja w golfie. Adrian Meronk jest obecnie 54.

Skomentuj 0

Rozpoczął się finał w kajakarstwie górskim kobiet. Niestety, bez udziału Polki.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Dobiegł końca mecz w turnieju siatkarek. Reprezentacja Serbii bez problemu pokonała Kenię 3:0 (-21, -11, -20).

Skomentuj 0
        Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Sandra Bernal została sklasyfikowana na dziewiątej pozycji.

Skomentuj 0

Zuzana Rehak Stefeckova mistrzynią olimpijską w trapie. Słowaczka zdobyła 43 pkt, co jest nowym rekordem olimpijskim. Brązowy medal dla San Marino!

Skomentuj 0

Kolejny pokaz siły słoweńskich koszykarzy! Zwyciężyli 116:81. Luka Doncić zdobył 25 pkt, zaliczył po 7 zbiórek i asyst.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Bez udziału Sandry Bernal odbywa się finał strzeleckiego trapu. Aktualnie na prowadzeniu znajduje się Słowaczka Zuzana Rehak-Stefecekova.

Skomentuj 0

Słoweńscy koszykarze coraz bliżej dopisania do swojego dorobku kolejnego zwycięstwa. Na nieco ponad pięć minut przed końcem prowadzą z Japonią 94:73.

Skomentuj 0

Aktualnie w Tokio rozgrywanych jest kilka dyscyplin - koszykówka, szermierka, piłka ręczna, żeglarstwo, strzelectwo, tenis stołowy, siatkówka plażowa, siatkówka oraz piłka wodna.

Skomentuj 0

Słoweńscy koszykarze trzymają poziom w meczu z Japonią. 80 do 64 po trzeciej kwarcie. Prym wiodą Zoran Dragić i Luka Doncić.

Skomentuj 0

Najpierw musiała ochłonąć, co w pełni rozumiemy.

Skomentuj 0

Wracamy do szczypiornistek. Tutaj mamy cały czas bardzo zaciętą walkę. Do przerwy jedną bramką prowadzi Korea Południowa.

Skomentuj 0

Serbki zgodnie z planem wygrały pierwszego seta w meczu z Kenią.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Nie mieliśmy dzisiaj szczęścia w łucznictwie.

Skomentuj 0

W meczu piłkarek ręcznych Japonia - Korea Południowa bardzo wyrównany, pierwszy kwadrans. Mamy na tablicy wyników remis po pięć.

Skomentuj 0

To może być pogrom. Serbskie siatkarki rywalizują właśnie z Kenią i są zdecydowanym faworytem spotkania.

Skomentuj 0

Jak radzą sobie koszykarze? Słowenia potwierdziła swoją wyższość i po drugiej kwarcie prowadzi z Japonią 53 do 41.

Skomentuj 0

Za Zofią Noceti-Klepacką już jedenasty wyścig w klasie RS:X. Polka tym razem szósta.

Skomentuj 0

Zmagania w golfie z udziałem Adriana Meronka przerwane ze względu na pogorszenie warunków pogodowych.

Skomentuj 0

Łucznictwo. Sylwia Zyzańska odpada z olimpijskiego turnieju. Włoszka Lucilla Boari nie dała Polce żadnych szans.

Skomentuj 0

Co słychać u naszych pań? Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar czwarty wyścig klasy 470 w żeglarstwie kończą na piątej lokacie.

Skomentuj 0

Koszykówka. Słowenia po pierwszej kwarcie wygrywa z Japonią 29 do 23. Niekwestionowanym liderem Słoweńców jest Luka Doncić.

Skomentuj 0

Już niebawem rywalizację w łucznictwie rozpocznie Sylwia Zyzańska.

Skomentuj 0

W czwartek odbyły się ostatnie półfinały zawodów wioślarskich w igrzyskach olimpijskich Tokio 2020.

Skomentuj 0

Już niebawem na parkiecie zameldują się także piłkarki ręczne. Ciekawy, azjatycki pojedynek. Japonia podejmie Koreę Południową.

Skomentuj 0

Wraca koszykówka mężczyzn. Słowenia - Japonia, na kogo stawiacie?

Skomentuj 0

Golf. Adrian Meronk na siedemnastym dołku zalicza bogey.

Skomentuj 0

Dzień dobry! Już po porannym espresso? Nie zapominajcie dzisiaj o uśmiechu! W Tokio niektórzy humory mają wyborne.

Skomentuj 0

Zofia Noceti-Klepacka dziesiąty wyścig klasy RS:X zakończyła na jedenastej lokacie. W klasyfikacji generalnej wygląda to nieco lepiej. Polka jest dziewiąta.

Skomentuj 0

Żeglarstwo. Duet Łukasz Przybytek/Paweł Kołodziński szósty wyścig klasy 49er kończą na dziesiątym miejscu. W klasyfikacji generalnej Polacy znajdują się na trzynastej pozycji.

Skomentuj 0

Wracamy do siatkówki. Namęczyły się dzisiaj! Korea Południowa wygrywa po emocjonującym tie-breaku z Dominikaną!

Skomentuj 0

Adrian Meronk kolejny dołek zalicza na równi z par.

Skomentuj 0

Hokej. Holendrzy wygrywają 2 do 0 z Wielką Brytanią. Trwa czwarta czwarta spotkania.

Skomentuj 0

Pozostając w temacie żeglarstwa, czwarty dzień regat w klasie RS:X zaczęła Zofia Noceti-Klepacka.

Skomentuj 0

Oby tak do końca!

Skomentuj 0

Wracamy do siatkówki. Mamy tie-break w meczu Korea Południowa - Dominikana.

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Chinki z rekordem świata w sztafecie 4x200m stylem dowolnym!

Skomentuj 0

Żeglarstwo. Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar radzą sobie znakomicie. W trzecim wyścigu (klasa 470) zajęły drugie miejsce, a w klasyfikacji generalnej są niezmiennie na pierwszym!

Skomentuj 0
        Skomentuj 0

Polka chyba źle zniosła porażkę. Z pewnością opowie o tej walce "na chłodno", więc spokojnie poczekajmy!

Skomentuj 1
        • Chiswick Zgłoś komentarz
          Słabe jak wszystkie polskie przegrywy ale najsłabsza strona tej olimpiady to redakcja sportowych faktów duża odpowiedzialność za hejt jest po stronie tego portalu

Co słychać u siatkarek? W trzecim secie lepsze Koreanki, a w czwartym... prowadzi Dominikana. Czyżby tie-break?

Skomentuj 0

Żeglarstwo. Para Przybytek/Kołodziński już po piątym wyścigu w klasie 49er. Kończą go na dziewiątej lokacie, a w klasyfikacji generalnej znajdują się jak na razie na czternastym miejscu.

Skomentuj 0

Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Piłka ręczna. Hiszpania poszła za ciosem i wygrała z Brazylią 27 do 23. Silvia Navarro zaliczyła kosmiczny występ i broniła z 46-procentową skutecznością.

Skomentuj 0

Judo do 78kg. Ajjjj, wielka szkoda. Beata Pacut przegrywa starcie z Shori Hamadą (Japonia). Przypomnijmy, że Azjatka to mistrzyni świata z 2018 roku i wicemistrzyni z 2019 roku. Jest obecnie trzecia w rankingu.

Skomentuj 0

Emocje w meczu piłkarek ręcznych! Hiszpania na osiem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziów wygrywa z Brazylią jedną bramką. Kapitalnie spisuje się między słupkami 42-letnia Silvia Navarro!

Skomentuj 0

Siatkówka. Korea Południowa - Dominikana. Wyrównany pojedynek. Po dwóch setach mamy remis. Trzecią odsłonę nieco lepiej zaczęły Azjatki.

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Skomentuj 0

Taaak! Już za moment duuuża dawka żeglarstwa!

Skomentuj 0

Strzelectwo. Finał trapu bez Sandry Bernal.

Skomentuj 0

Caeleb Dressel zostaje mistrzem olimpijskim w pływaniu na 100m stylem dowolnym!

Skomentuj 0

Adrian Meronk - dziesiąty dołek zaliczony na równi z par.

Skomentuj 0

Beata Pacut wróci na matę za około dwadzieścia minut. Trzymamy kciuki!

Skomentuj 0

Kolejną rywalką Polki będzie Japonka - Shori Hamada. Stawką jest awans do 1/4 finału w judo do 78kg.

Skomentuj 0

Judo do 78kg. Beata Pacut wygrywa z Sarah-Myriam Mazouz (Gabon) poprzez ippon. Walka trwała prawie cztery minuty.

Skomentuj 0

Trwa rywalizacja Korei Południowej i Dominikany w siatkówce kobiet. W końcówce pierwszego seta prowadzą Azjatki, ale Dominikana nie przestaje naciskać.

Skomentuj 0

Adrian Meronk i golf. Na siódmym dołku niestety bogey, ale na ósmym już zaliczenie na równi z par.

Skomentuj 0

Radosław Kawęcki z siódmym wynikiem awansuje do finału 200m stylem grzbietowym!

Skomentuj 0

Na parkiecie także piłkarki ręczne. Sympatycy tego sportu mogą emocjonować się ciekawym pojedynkiem Hiszpania - Brazylia. Przypomnijmy, że Hiszpanki w minionej kolejce sprawiły niespodziankę, pokonując wicemistrzynie olimpijskie z Rio de Janeiro - Francuzki.

Skomentuj 0

Hmmm... sprawdźmy, co słychać w grach zespołowych. Na początek - koszykówka w wydaniu kobiecym. Trwa trzecia kwarta meczu Kanada - Korea Południowa. Kanadyjki wygrywają 47 do 34.

Skomentuj 0

Czas Polaka to 1:56.68. Strata do pierwszego Jewgienija Ryłowa z ROC wynosi 1.74 s.

Skomentuj 0

Radosław Kawęcki kończy półfinał na 200m stylem grzbietowym na trzeciej lokacie.

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Czekamy na start Radosława Kawęckiego w pływaniu na 200m stylem grzbietowym.

Skomentuj 0

Wielkie emocje w finale dwójki podwójnej wagi lekkiej kobiet w igrzyskach olimpijskich Tokio 2020!

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Po godzinie 4:00 ruszą półfinały na 200 m stylem grzbietowym, gdzie zobaczymy Radosława Kawęckiego.

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Pływanie: Fantastyczny finisz Amerykanina Roberta Finke w wyścigu na 800 metrów stylem dowolnym! O 0,24 sekundy wyprzedził Włocha Gregorio Paltinieriego i o 0,46 sekundy Ukraińca Mychaiłę Romańczuka.

Skomentuj 0

Strzelectwo: Sandra Bernal po czwartej serii kwalifikacji w trapie przesunęła się z dziewiętnastego miejsca na trzynaste.

Skomentuj 0
          Skomentuj 0

Rozpoczęły się też zmagania na pływalni. Trwa pierwszy w historii olimpijski finał na 800 metrów mężczyzn.

Skomentuj 0

W turnieju siatkarek Włoszki pokonały Argentynki w trzech setach.

Skomentuj 0

Wieści z toru wioślarskiego: Jerzy Kowalski i Artur Mikołajczewski zajęli drugie miejsce w finale B w wioślarskiej dwójce podwójnej wagi lekkiej i zostali sklasyfikowani na ósmym miejscu.

Skomentuj 0

Pierwsze uderzenia na swoim koncie ma również polski golfista, Adrian Meronk.

Skomentuj 0

Na strzelnicy kwalifikacje w zawodach pistoletu sportowego rozpoczyna Klaudia Breś.