WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Liga w obrazkach. Kibice nie są ślepi. Janowski myślał, że bezkarnie pojedzie po Pedersenie

Maciej Janowski myślał, że może bezkarnie pokazać środkowy palec Nickiemu Pedersenowi, a cała żużlowa Polska się za nim wstawi. Teraz, trzy dni po tym zdarzeniu, wrocławski zawodnik wie już, jak bardzo się pomylił.
Michał Wachowski
Michał Wachowski

Kibice i eksperci potrafią być obiektywni

Zarówno w Magazynie PGE Ekstraligi, jak i w dyskusjach kibiców i dziennikarzy na Twitterze, na Macieju Janowskim nie zostawia się suchej nitki. Niemalże wszyscy mówią jednym głosem, że polski żużlowiec, który pokazał Nickiemu Pedersenowi środkowy palec, przesadził. Do całego zdarzenia doszło w sobotę podczas Speedway Grand Prix, ale o całej sprawie mówi się do dziś. Zwłaszcza, że sam Janowski nie poczuwa się raczej do winy. Magiczny Maciek ma jednak nauczkę, bo wbrew temu, czego się spodziewał, polscy kibice i komentatorzy wcale nie stanęli za nim murem. Pedersen może i ma opinię sportowego zabijaki, ale w tym przypadku nie zrobił niczego złego. I ludzie w Polsce to widzą.KUP bilet na Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland!

Czy zgadzasz się z tym, że Janowski zachował się niewłaściwie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (101):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • Błażej Jaszak 0
  Chyba patrzysz nie na ten regulamin, par. 5 pkt. 2 "Zawodnik powołany do reprezentowania barw narodowych jest zobowiązany do zachowania godnej
  postawy etycznej i sportowej. "
  Królowa Śniegu W którym punkcie regulaminu jest o tym mowa? Bo w obowiązkach członka kadry narodowej nic na ten temat nie ma. Rozdział 4 OBOWIĄZKI CZŁONKA KADRY NARODOWEJ § 4 Warunkiem powołania do kadry narodowej jest pisemne potwierdzenie przyjęcia obowiązków członka kadry narodowej . § 5 Zawodnicy kadry narodowej zobowiązani są do: 1. Przestrzegania postanowień regulaminów sportowych i uchwał Związku 2. Przestrzegania postanowień managera i lekarza reprezentacji. 3. Przestrzegania postanowień organizatora zawodów. 4. Wzięcia udziału we wszystkich zgrupowaniach, obozach szkoleniowych, do których zostali wyznaczeni. 5. Poddawania się badaniom lekarskim i antydopingowym. 6. Przestrzegania zakazu zażywania środków dopingujących, narkotycznych i używek. 7. Używania przekazanego przez Związek sprzętu i stroju reprezentanta Polski oraz dbałości o ten strój i sprzęt, zwrotu sprzętu w przypadku rezygnacji lub utraty członkostwa w Kadrze.Nie usprawiedliwiam Maćka, ale tutaj nie ma podstaw do kary.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • CGpower 2
  Pedersen to frajer, szkoda że jeszcze w pysk nie dostał, ale w końcu trafił pedersenek do takiego frajerskiego klubu jak on sam., sUNIA TARNÓWEK WRACA TAM GDZIE POWINIEN ZOSTAĆ.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • toronto1 0
  Nic do chłopaka nie mam,ale jego zachowanie było skandaliczne!
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (98)
Pokaż więcej komentarzy (101)
Pokaż więcej komentarzy (101)
Pokaż więcej komentarzy (101)