Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Żużel. Turniej z gwiazdami w Pardubicach. 71. Zlata Prilba NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Mateusz Domański

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Skomentuj 0
Jason Doyle wygrywa w Pardubicach! Jason Doyle wygrywa w Pardubicach!
Skomentuj 0

Wielki finał: Doyle, Lebiediew, Dudek, Fricke, Lindbaeck, J. Holder

Skomentuj 0

Mały finał: Vaculik, Zagar, Ch. Holder, Kułakow, Milik, Aarnio

Skomentuj 0

Czas na mały i wielki finał! 

Skomentuj 0

Półfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

 

Grupa 1:

1. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 9 (4,1,5)

2. Jack Holder (Australia) - 8 (2,5,3)

3. Patryk Dudek (Polska) - 8 (5,3,ns)

4. Martin Vaculik (Słowacja) - 7 (3,2,4)

5. Wiktor Kułakow (Rosja) - 6 (1,4,2)

6. Matej Zagar (Słowenia) - 1 (d,0,1)

 

1. Dudek, Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar (d)

3. J. Holder, Kułakow, Dudek, Vaculik, Lebiediew, Zagar

5. Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar, Dudek (ns)

 

Grupa 2:

1. Jason Doyle (Australia) - 10 (5,5,ns)

2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (3,w,5)

3. Max Fricke (Australia) - 8 (1,4,4)

4. Chris Holder (Australia) - 7 (4,2,3)

5. Vaclav Milik (Czechy) - 6 (3,3,2)

6. Tero Aarnio (Finlandia) - 1 (0,1,ns)

 

2. Doyle, Ch. Holder, Milik, Lindbaeck, Fricke, Aarnio

4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)

6. Lindbaeck, Fricke, Ch. Holder, Milik, Aarnio (ns), Doyle (ns)

 

Skomentuj 0
  • 6. Lindbaeck, Fricke, Ch. Holder, Milik, Aarnio (ns), Doyle (ns)

    Skomentuj 0

    5. Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar, Dudek (ns)

    Skomentuj 0

    Półfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

     

    Grupa 1:

    Patryk Dudek (Polska) - 8 (5,3,

    Wiktor Kułakow (Rosja) - 5 (1,4,

    Matej Zagar (Słowenia) - 0 (d,0,

    Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (3,2,

    Jack Holder (Australia) - 7 (2,5,

    Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 5 (4,1,

     

    1. Dudek, Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar (d)

    3. J. Holder, Kułakow, Dudek, Vaculik, Lebiediew, Zagar

     

    Grupa 2:

    Vaclav Milik (Czechy) - 6 (3,3,

    Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (3,w,

    Tero Aarnio (Finlandia) - 1 (0,1,

    Jason Doyle (Australia) - 10 (5,5,

    Max Fricke (Australia) - 5 (1,4,

    Chris Holder (Australia) - 6 (4,2,

     

    2. Doyle, Ch. Holder, Milik, Lindbaeck, Fricke, Aarnio

    4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)

    Skomentuj 0

    4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)

    Skomentuj 0