Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Żużel. Turniej z gwiazdami w Pardubicach. 71. Zlata Prilba NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Mateusz Domański

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Skomentuj 0
Jason Doyle wygrywa w Pardubicach! Jason Doyle wygrywa w Pardubicach!
Skomentuj 0

Wielki finał: Doyle, Lebiediew, Dudek, Fricke, Lindbaeck, J. Holder

Skomentuj 0

Mały finał: Vaculik, Zagar, Ch. Holder, Kułakow, Milik, Aarnio

Skomentuj 0

Czas na mały i wielki finał! 

Skomentuj 0

Półfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

 

Grupa 1:

1. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 9 (4,1,5)

2. Jack Holder (Australia) - 8 (2,5,3)

3. Patryk Dudek (Polska) - 8 (5,3,ns)

4. Martin Vaculik (Słowacja) - 7 (3,2,4)

5. Wiktor Kułakow (Rosja) - 6 (1,4,2)

6. Matej Zagar (Słowenia) - 1 (d,0,1)

 

1. Dudek, Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar (d)

3. J. Holder, Kułakow, Dudek, Vaculik, Lebiediew, Zagar

5. Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar, Dudek (ns)

 

Grupa 2:

1. Jason Doyle (Australia) - 10 (5,5,ns)

2. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (3,w,5)

3. Max Fricke (Australia) - 8 (1,4,4)

4. Chris Holder (Australia) - 7 (4,2,3)

5. Vaclav Milik (Czechy) - 6 (3,3,2)

6. Tero Aarnio (Finlandia) - 1 (0,1,ns)

 

2. Doyle, Ch. Holder, Milik, Lindbaeck, Fricke, Aarnio

4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)

6. Lindbaeck, Fricke, Ch. Holder, Milik, Aarnio (ns), Doyle (ns)

 

Skomentuj 0
  • 6. Lindbaeck, Fricke, Ch. Holder, Milik, Aarnio (ns), Doyle (ns)

    Skomentuj 0

    5. Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar, Dudek (ns)

    Skomentuj 0

    Półfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

     

    Grupa 1:

    Patryk Dudek (Polska) - 8 (5,3,

    Wiktor Kułakow (Rosja) - 5 (1,4,

    Matej Zagar (Słowenia) - 0 (d,0,

    Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (3,2,

    Jack Holder (Australia) - 7 (2,5,

    Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 5 (4,1,

     

    1. Dudek, Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar (d)

    3. J. Holder, Kułakow, Dudek, Vaculik, Lebiediew, Zagar

     

    Grupa 2:

    Vaclav Milik (Czechy) - 6 (3,3,

    Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (3,w,

    Tero Aarnio (Finlandia) - 1 (0,1,

    Jason Doyle (Australia) - 10 (5,5,

    Max Fricke (Australia) - 5 (1,4,

    Chris Holder (Australia) - 6 (4,2,

     

    2. Doyle, Ch. Holder, Milik, Lindbaeck, Fricke, Aarnio

    4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)

    Skomentuj 0

    4. Doyle, Fricke, Milik, Ch. Holder, Aarnio, Lindbaeck (w)

    Skomentuj 0

    3. J. Holder, Kułakow, Dudek, Vaculik, Lebiediew, Zagar

    Skomentuj 0

    2. Doyle, Ch. Holder, Milik, Lindbaeck, Fricke, Aarnio

    Skomentuj 0

    1. Dudek, Lebiediew, Vaculik, J. Holder, Kułakow, Zagar (d)

    Skomentuj 0

    Ruszyły półfinały!

    Skomentuj 0

    Półfinały:

    Grupa 1:

    Patryk Dudek (Polska)

    Wiktor Kułakow (Rosja)

    Matej Zagar (Słowenia)

    Martin Vaculik (Słowacja)

    Jack Holder (Australia)

    Andrzej Lebiediew (Łotwa)

     

    Grupa 2:

    Vaclav Milik (Czechy)

    Antonio Lindbaeck (Szwecja)

    Tero Aarnio (Finlandia)

    Jason Doyle (Australia)

    Max Fricke (Australia)

    Chris Holder (Australia)

    Skomentuj 0

    ZOBACZ WIDEO: Hampel jak Stoch. Baron mówi, że się nie skończył

    Skomentuj 0

    Ćwierćfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

     

    Grupa 1:

    1. Patryk Dudek (Polska) - 10 (5,3,5)

    2. Tero Aarnio (Finlandia) - 8 (3,5,2)

    3. Matej Zagar (Słowenia) - 7 (d,4,3)

    4. Pontus Aspgren (Szwecja) - 6 (4,2,u/-)

    5. Jan Kvech (Czechy) - 6 (2,d,4)

    6. Ben Barker (Wielka Brytania) - 2 (1,1,1)

     

    1. Dudek, Aspgren, Aarnio, Kvech, Barker, Zagar (d)

    5. Aarnio, Zagar, Dudek, Aspgren, Barker, Kvech (d)

    9. Dudek, Kvech, Zagar, Aarnio, Barker, Petrak

     

    Grupa 2:

    1. Vaclav Milik (Czechy) - 8 (3,3,5)

    2. Wiktor Kułakow (Rosja) - 8 (1,5,3)

    3. Max Fricke (Australia) - 8 (4,4,4)

    4. Lasse Bjerre (Dania) - 6 (5,1,0)

    5. Jurica Pavlic (Chorwacja) - 4 (0,2,2)

    6. Zdenek Simota (Czechy) - 3 (2,0,1)

     

    2. Bjerre, Fricke, Milik, Simota, Kułakow, Pavlic

    6. Kułakow, Fricke, Milik, Pavlic, Bjerre, Simota

    10. Milik, Fricke, Kułakow, Pavlic, Simota, Bjerre

     

    Grupa 3:

    1. Jason Doyle (Australia) - 9 (5,d,4)

    2. Jack Holder (Australia) - 9 (4,5,ns)

    3. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 8 (3,3,5)

    4. Rune Holta (Polska) - 7 (1,4,3)

    5. Paco Castagna (Włochy) - 4 (2,2,2)

    6. Josef Franc (Czechy) - 1 (0,d,1)

     

    3. Doyle, J. Holder, Lindbaeck, Castagna, Holta, Franc

    7. J. Holder, Holta, Lindbaeck, Castagna, Franc (d), Doyle (d)

    11. Lindbaeck, Doyle, Holta, Castagna, Franc, J. Holder (ns)

     

    Grupa 4:

    1. Martin Vaculik (Słowacja) - 10 (5,5,ns)

    2. Chris Holder (Australia) - 9 (3,4,5)

    3. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 8 (4,3,4)

    —-

    4. Mads Hansen (Dania) - 4 (1,1,3)

    5. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (2,2,2)

    6. Matic Ivacic (Słowenia) - 0 (w/u,-,-)

     

    4. Vaculik, Lebiediew, Ch. Holder, Harris, Hansen, Ivacic (w/u)

    8. Vaculik, Ch. Holder, Lebiediew, Harris, Hansen, Petrak

    12. Ch. Holder, Lebiediew, Hansen, Harris, Petrak, Vaculik (ns)

     

    Rezerwowi:

    R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 1 (0,0,1)

    Skomentuj 0

    12. Ch. Holder, Lebiediew, Hansen, Harris, Petrak, Vaculik (ns)

    Skomentuj 0

    11. Lindbaeck, Doyle, Holta, Castagna, Franc, J. Holder (ns)

    Skomentuj 0

    10. Milik, Fricke, Kułakow, Pavlic, Simota, Bjerre

    Skomentuj 0

    9. Dudek, Kvech, Zagar, Aarnio, Barker, Petrak

    Skomentuj 0

    Aspgren niezdolny do jazdy w powtórce.

    Skomentuj 0

    Jeśli zawodnicy będa zdolni do dalszej jazdy, powtórka odbędzie się w komplecie.

    Skomentuj 0

    Kraksa Kvecha i Aspgrena. Motocykl tego drugiego wyleciał za bandę.

     

    Skomentuj 0

    Ćwierćfinały (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

     

    Grupa 1:

    Pontus Aspgren (Szwecja) - 6 (4,2,

    Patryk Dudek (Polska) - 8 (5,3,

    Tero Aarnio (Finlandia) - 8 (3,5,

    Matej Zagar (Słowenia) - 4 (d,4,

    Ben Barker (Wielka Brytania) - 2 (1,1,

    Jan Kvech (Czechy) - 2 (2,d,

     

    1. Dudek, Aspgren, Aarnio, Kvech, Barker, Zagar (d)

    5. Aarnio, Zagar, Dudek, Aspgren, Barker, Kvech (d)

     

    Grupa 2:

    Vaclav Milik (Czechy) - 6 (3,3,

    Lasse Bjerre (Dania) - 6 (5,1,

    Jurica Pavlic (Chorwacja) - 2 (0,2,

    Zdenek Simota (Czechy) - 2 (2,0,

    Max Fricke (Australia) - 8 (4,4,

    Wiktor Kułakow (Rosja) - 6 (1,5,

     

    2. Bjerre, Fricke, Milik, Simota, Kułakow, Pavlic

    6. Kułakow, Fricke, Milik, Pavlic, Bjerre, Simota

     

    Grupa 3:

    Paco Castagna (Włochy) - 4 (2,2,

    Jason Doyle (Australia) - 5 (5,d,

    Josef Franc (Czechy) - 0 (0,d

    Rune Holta (Polska) - 5 (1,4,

    Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (3,3,

    Jack Holder (Australia) - 9 (4,5,

     

    3. Doyle, J. Holder, Lindbaeck, Castagna, Holta, Franc

    7. J. Holder, Holta, Lindbaeck, Castagna, Franc (d), Doyle (d)

     

    Grupa 4:

    Matic Ivacic (Słowenia) - 0 (w/u,-,

    Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (2,2,

    Martin Vaculik (Słowacja) - 10 (5,5,

    Mads Hansen (Dania) - 2 (1,1,

    Chris Holder (Australia) - 7 (3,4,

    Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 7 (4,3,

     

    4. Vaculik, Lebiediew, Ch. Holder, Harris, Hansen, Ivacic (w/u)

    8. Vaculik, Ch. Holder, Lebiediew, Harris, Hansen, Petrak

     

    Rezerwowi:

    R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 0 (0,

    R2. Martin Gavenda (Czechy) -

    Skomentuj 0

    8. Vaculik, Ch. Holder, Lebiediew, Harris, Hansen, Petrak

    Skomentuj 0

    7. J. Holder, Holta, Lindbaeck, Castagna, Franc (d), Doyle (d)

    Skomentuj 2

    6. Kułakow, Fricke, Milik, Pavlic, Bjerre, Simota

    Skomentuj 0

    5. Aarnio, Zagar, Dudek, Aspgren, Barker, Kvech (d)

    Skomentuj 0

    Kraksa Ivacica wyglądała fatalnie. Nadział się na koło rywala, a następnie z impetem uderzył w bandę. Według nieoficjalnych doniesień, tuż po upadku był nieprzytomny!

    Skomentuj 0

    4. Vaculik, Lebiediew, Ch. Holder, Harris, Hansen, Ivacic (w/u)

    Skomentuj 0

    W biegu 4. upadł Ivacic.

    Skomentuj 1

    3. Doyle, J. Holder, Lindbaeck, Castagna, Holta, Franc

    Skomentuj 0

    2. Bjerre, Fricke, Milik, Simota, Kułakow, Pavlic

    Skomentuj 0

    Ćwierćfinały rozpoczęte!

    1. Dudek, Aspgren, Aarnio, Kvech, Barker, Zagar (d)

    Skomentuj 0

    Wieści na temat Adriana Gały:

    Skomentuj 0

    Za kilka chwil ruszają ćwierćfinały!

    Skomentuj 0

    Klasyfikacja po eliminacjach (pod uwagę brane są dwa najlepsze biegi):

     

    Grupa 1:

    1. Pontus Aspgren (Szwecja) - 10 (5,5,-)

    2. Lasse Bjerre (Dania) - 8 (3,4,4)

    3. Josef Franc (Czechy) - 7 (4,3,3)

    4. Nicolas Covatti (Włochy) - 6 (1,1,5)

    5. Max Dilger (Niemcy) - 4 (2,2,2)

    6. Norbert Magosi (Węgry) - 1 (0,0,1)

     

    1. Aspgren, Franc, Bjerre, Dilger, Covatti, Magosi

    5. Aspgren, Bjerre, Franc, Dilger, Covatti, Magosi

    9. Covatti, Bjerre, Franc, Dilger, Magosi, Petrak

     

    Grupa 2:

    1. Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 10 (5,5,-)

    2. Tero Aarnio (Finlandia) - 9 (4,t,5)

    3. Zdenek Simota (Czechy) - 7 (2,4,3)

    4. Lukas Fienhage (Niemcy) - 7 (1,3,4)

    5. Hynek Stichauer (Czechy) - 5 (3,2,2)

    6. Adrian Gała (Polska) - 0 (u/-,-,-)

     

    2. Lebiediew, Aarnio, Stichauer, Simota, Fienhage, Gavenda (d)

    6. Lebiediew, Simota, Fienhage, Stichauer, Gavenda, Aarnio (t)

    10. Aarnio, Fienhage, Simota, Stichauer, Gavenda, Lebiediew (ns)

     

    Grupa 3:

    1. Jack Holder (Australia) - 10 (5,5,ns)

    2. Matic Ivacic (Słowenia) - 8 (3,2,5)

    3. Ben Barker (Wielka Brytania) - 8 (2,4,4)

    4. Zdenek Holub (Czechy) - 7 (4,3,3)

    5. Alessandro Milanese (Włochy) - 2 (1,1,1)

    6. Gleb Czugunow (Rosja) - 0 (d,-,-)

     

    3. J. Holder, Holub, Ivacic, Barker, Milanese, Czugunow (d/s)

    7. J. Holder, Barker, Holub, Ivacic, Milanese, Petrak

    11. Ivacic, Barker, Holub, Petrak, Milanese, J. Holder (ns)

     

    Grupa 4:

    1. Wiktor Kułakow (Rosja) - 8 (3,3,5)

    2. Paco Castagna (Włochy) - 8 (1,5,3)

    3. Chris Harris (Wielka Brytania) - 8 (4,4,4)

    ——

    4. Michael Haertel (Niemcy) - 7 (5,d,2)

    5. Ondrej Smetana (Czechy) - 4 (2,2,1)

    6. Patrik Mikel (Czechy) - 1 (0,1,0)

     

    4. Haertel, Harris, Kułakow, Smetana, Castagna, Mikel

    8. Castagna, Harris, Kułakow, Smetana, Mikel, Haertel (d/1)

    12. Kułakow, Harris, Castagna, Haertel, Smetana, Mikel

     

    Rezerwowi:

    R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 2 (0,0,2)

    R2. Martin Gavenda (Czechy) - 2 (d,1,1)

    Skomentuj 0

     

    Wyniki eliminacji:

     

    Grupa 1:

    Josef Franc (Czechy) - 10 (4,3,3)

    Lasse Bjerre (Dania) - 11 (3,4,4)

    Pontus Aspgren (Szwecja) - 10 (5,5,-)

    Max Dilger (Niemcy) - 6 (2,2,2)

    Norbert Magosi (Węgry) - 1 (0,0,1)

    Nicolas Covatti (Włochy) - 7 (1,1,5)

     

    1. Aspgren, Franc, Bjerre, Dilger, Covatti, Magosi

    5. Aspgren, Bjerre, Franc, Dilger, Covatti, Magosi

    9. Covatti, Bjerre, Franc, Dilger, Magosi, Petrak

     

    Grupa 2:

    Hynek Stichauer (Czechy) - 7 (3,2,2)

    Adrian Gała (Polska) - 0 (u/-,-,-)

    Zdenek Simota (Czechy) - 9 (2,4,3)

    Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 10 (5,5,-)

    Lukas Fienhage (Niemcy) - 8 (1,3,4)

    Tero Aarnio (Finlandia) - 9 (4,t,5)

     

    2. Lebiediew, Aarnio, Stichauer, Simota, Fienhage, Gavenda (d)

    6. Lebiediew, Simota, Fienhage, Stichauer, Gavenda, Aarnio (t)

    10. Aarnio, Fienhage, Simota, Stichauer, Gavenda, Lebiediew (ns)

     

    Grupa 3:

    Gleb Czugunow (Rosja) - 0 (d,-,-)

    Zdenek Holub (Czechy) - 10 (4,3,3)

    Jack Holder (Australia) - 10 (5,5,ns)

    Ben Barker (Wielka Brytania) - 10 (2,4,4)

    Matic Ivacic (Słowenia) - 10 (3,2,5)

    Alessandro Milanese (Włochy) - 3 (1,1,1)

     

    3. J. Holder, Holub, Ivacic, Barker, Milanese, Czugunow (d/s)

    7. J. Holder, Barker, Holub, Ivacic, Milanese, Petrak

    11. Ivacic, Barker, Holub, Petrak, Milanese, J. Holder (ns)

     

    Grupa 4:

    Patrik Mikel (Czechy) - 1 (0,1,0)

    Ondrej Smetana (Czechy) - 5 (2,2,1)

    Chris Harris (Wielka Brytania) - 12 (4,4,4)

    Wiktor Kułakow (Rosja) - 11 (3,3,5)

    Michael Haertel (Niemcy) - 7 (5,d,2)

    Paco Castagna (Włochy) - 9 (1,5,3)

     

    4. Haertel, Harris, Kułakow, Smetana, Castagna, Mikel

    8. Castagna, Harris, Kułakow, Smetana, Mikel, Haertel (d/1)

    12. Kułakow, Harris, Castagna, Haertel, Smetana, Mikel

     

    Rezerwowi:

    R1. Jaroslav Petrak (Czechy) - 2 (0,0,2)

    R2. Martin Gavenda (Czechy) - 2 (d,1,1)

     

    Skomentuj 1
    • UNIA LESZNO kks Zgłoś komentarz
      ALE PECH MICHAELA HAERTELA!!! WYGLADAL BARDZO MOCNO A KONCZY JUZ W KWALIFIKACJACH.

      12. Kułakow, Harris, Castagna, Haertel, Smetana, Mikel

      Skomentuj 0

      11. Ivacic, Barker, Holub, Petrak, Milanese, J. Holder (ns)

      Skomentuj 0

      10. Aarnio, Fienhage, Simota, Stichauer, Gavenda, Lebiediew (ns)

      Skomentuj 0

      9. Covatti, Bjerre, Franc, Dilger, Magosi, Petrak

      Skomentuj 0

      Aktualne wyniki eliminacji:

       

      Grupa 1:

      Josef Franc (Czechy) - 7 (4,3,

      Lasse Bjerre (Dania) - 7 (3,4,

      Pontus Aspgren (Szwecja) - 10 (5,5,

      Max Dilger (Niemcy) - 4 (2,2,

      Norbert Magosi (Węgry) - 0 (0,0,

      Nicolas Covatti (Włochy) - 2 (1,1,

       

      1. Aspgren, Franc, Bjerre, Dilger, Covatti, Magosi

      5. Aspgren, Bjerre, Franc, Dilger, Covatti, Magosi

       

      Grupa 2:

      Hynek Stichauer (Czechy) - 5 (3,2,

      Adrian Gała (Polska) - 0 (u/-,-,

      Zdenek Simota (Czechy) - 6 (2,4,

      Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 10 (5,5,

      Lukas Fienhage (Niemcy) - 4 (1,3,

      Tero Aarnio (Finlandia) - 4 (4,t,

      R1. Martin Gavenda (Czechy) - 1 (d,1,

       

      2. Lebiediew, Aarnio, Stichauer, Simota, Fienhage, Gavenda (d)

      6. Lebiediew, Simota, Fienhage, Stichauer, Gavenda, Aarnio (t)

       

      Grupa 3:

      Gleb Czugunow (Rosja) - 0 (d,-,-)

      Zdenek Holub (Czechy) - 7 (4,3,

      Jack Holder (Australia) - 10 (5,5,

      Ben Barker (Wielka Brytania) - 6 (2,4,

      Matic Ivacic (Słowenia) - 5 (3,2,

      Alessandro Milanese (Włochy) - 2 (1,1,

      Jaroslav Petrak (Czechy) - 0 (0,

       

      3. J. Holder, Holub, Ivacic, Barker, Milanese, Czugunow (d/s)

      7. J. Holder, Barker, Holub, Ivacic, Milanese, Petrak

       

      Grupa 4:

      Patrik Mikel (Czechy) - 1 (0,1,

      Ondrej Smetana (Czechy) - 4 (2,2,

      Chris Harris (Wielka Brytania) - 8 (4,4,

      Wiktor Kułakow (Rosja) - 6 (3,3,

      Michael Haertel (Niemcy) - 5 (5,d,

      Paco Castagna (Włochy) - 6 (1,5,

       

      4. Haertel, Harris, Kułakow, Smetana, Castagna, Mikel

      8. Castagna, Harris, Kułakow, Smetana, Mikel, Haertel (d/1)

       

      Skomentuj 0

      ZOBACZ WIDEO: Baron: KSM? W piłce jest Barcelona. Żużel też jej potrzebuje

      Skomentuj 0

      8. Castagna, Harris, Kułakow, Smetana, Mikel, Haertel (d/1)

      Skomentuj 0

       

      7. J. Holder, Barker, Holub, Ivacic, Milanese, Petrak

      Skomentuj 0

      6. Lebiediew, Simota, Fienhage, Stichauer, Gavenda, Aarnio (t)

      Skomentuj 0

      Gavenda znów w miejsce Gały. Póki co nie mamy informacji na temat stanu zdrowia Polaka.

      Skomentuj 0

      5. Aspgren, Bjerre, Franc, Dilger, Covatti, Magosi

      Skomentuj 0

      Powodem decyzji Czugunowa są problemy sprzętowe.

      Skomentuj 0

      Gleb Czugunow wycofał się z zawodów!

      Skomentuj 0

       

      Eliminacje po czterech biegach:

      Grupa 1:

      Josef Franc (Czechy) - 4 (4,

      Lasse Bjerre (Dania) - 3 (3,

      Pontus Aspgren (Szwecja) - 5 (5,

      Max Dilger (Niemcy) - 2 (2,

      Norbert Magosi (Węgry) - 0 (0,

      Nicolas Covatti (Włochy) - 1 (1,

       

      1. Aspgren, Franc, Bjerre, Dilger, Covatti, Magosi

       

      Grupa 2:

      Hynek Stichauer (Czechy) - 3 (3,

      Adrian Gała (Polska) - 0 (u/-,

      Zdenek Simota (Czechy) - 2 (2,

      Andrzej Lebiediew (Łotwa) - 5 (5,

      Lukas Fienhage (Niemcy) - 1 (1,

      Tero Aarnio (Finlandia) - 4 (4,

      R1. Gavenda - 0 (d,

       

      2. Lebiediew, Aarnio, Stichauer, Simota, Fienhage, Gavenda (d)

       

      Grupa 3:

      Gleb Czugunow (Rosja) - 0 (d,

      Zdenek Holub (Czechy) - 4 (4,

      Jack Holder (Australia) - 5 (5,

      Ben Barker (Wielka Brytania) - 2 (2,

      Matic Ivacic (Słowenia) - 3 (3,

      Alessandro Milanese (Włochy) - 1 (1,

       

      3. J. Holder, Holub, Ivacic, Barker, Milanese, Czugunow (d/s)

       

      Grupa 4:

      Patrik Mikel (Czechy) - 0 (0,

      Ondrej Smetana (Czechy) - 2 (2,

      Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (4,

      Wiktor Kułakow (Rosja) - 3 (3,

      Michael Haertel (Niemcy) - 5 (5,

      Paco Castagna (Włochy) - 1 (1,

       

      4. Haertel, Harris, Kułakow, Smetana, Castagna, Mikel

      Skomentuj 0

      4. Haertel, Harris, Kułakow, Smetana, Castagna, Mikel

      Skomentuj 0

      3. J. Holder, Holub, Ivacic, Barker, Milanese, Czugunow (d/s)

      Skomentuj 0

      2. Lebiediew, Aarnio, Stichauer, Simota, Fienhage, Gavenda (d)

      Skomentuj 0

      Gała dostał ostrzeżenie i opuścił tor w karetce. Podczas tego wyścigu zastąpi go Gavenda.

      Skomentuj 1

      Bieg 2: Upadek Gały na pierwszym łuku. Sczepił się motocyklem ze Stichauerem. Czech szybko podniósł się z toru, a do Polaka wyjechała karetka. Jest świadomy i komunikuje się.

      Skomentuj 0

      W drugiej odsłonie eliminacji pojedzie Adrian Gała.

      Skomentuj 0

      Ruszyły eliminacje. 

      1. Aspgren, Franc, Bjerre, Dilger, Covatti, Magosi

      Skomentuj 0

      Zawodnicy wracają do parku maszyn. Za chwilę początek turnieju.

      Skomentuj 0

      Trwa prezentacja:

         
      Skomentuj 0

      Relacja na podstawie speedwaylive.eu oraz informacji od naszej korespondentki. 

      Skomentuj 0

      Rozpoczęła się prezentacja.

      Skomentuj 0

      W półfinałach rozstawieni są już Patryk Dudek, Matej Zagar, Jan Kvech, Vaclav Milik, Jurica Pavlic, Max Fricke, Jason Doyle, Rune Holta, Antonio Lindbaeck, Martin Vaculik, Mads Hansen oraz Chris Holder.

      Skomentuj 0

      W eliminacjach wystartują:

       

      Grupa 1:

      Josef Franc (Czechy)

      Lasse Bjerre (Dania)

      Pontus Aspgren (Szwecja)

      Max Dilger (Niemcy)

      Norbert Magosi (Węgry)

      Nicolas Covatti (Włochy)

       

      Grupa 2:

      Hynek Stichauer (Czechy)

      Adrian Gała (Polska)

      Zdenek Simota (Czechy)

      Andrzej Lebiediew (Łotwa)

      Lukas Fienhage (Niemcy)

      Tero Aarnio (Finlandia)

       

      Grupa 3:

      Gleb Czugunow (Rosja)

      Zdenek Holub (Czechy)

      Jack Holder (Australia)

      Ben Barker (Wielka Brytania)

      Matic Ivacic (Słowenia)

      Alessandro Milanese (Włochy)

       

      Grupa 4:

      Patrik Mikel (Czechy)

      Ondrej Smetana (Czechy)

      Chris Harris (Wielka Brytania)

      Wiktor Kułakow (Rosja)

      Michael Haertel (Niemcy)

      Paco Castagna (Włochy)

      Skomentuj 0

      Skomentuj 0

      Dziś w Pardubicach zdecydowanie lepsza pogoda niż wczoraj. Na ten moment zawody są niezagrożone.

      Skomentuj 0

      W programie zawodów są w sumie aż 32 wyścigi, a żużlowcy ścigają się nie w czterech, a w sześciu. Najpierw 24 zawodników rywalizuje w czterech 6-osobowych grupach eliminacyjnych (każdy programowo jedzie 3 wyścigi), z których 3 najlepszych przechodzi do ćwierćfinałów.

       

      Tam rozstawionych jest 12 zawodników, a kibice znowu podziwiają rywalizację w czterech 6-osobowych grupach, z których przepustkę uzyskuje trzech najlepszych. W półfinałach mamy już dwie grupy. Najlepsi jadą w wielkim finale, pozostali w małym finale.

       

       

      Skomentuj 9
      Zobacz więcej komentarzy (6)

      W niedzielę na torze w czeskich Pardubicach odbędzie się 71. edycja Zlatej Prilby. W zawodach wystąpi trzech reprezentantów Polski - Adrian Gała, Patryk Dudek i Rune Holta. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 12:20. Trzydzieści minut wcześniej rozpocznie się prezentacja.

      Skomentuj 0