Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

MB Boxing Night "Ostatni Taniec": Będą niezwykle wyrównane walki oraz cenne zwycięstwa Polaków

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala MB Promotions "Ostatni Taniec". W katowickim Spodku wystąpią jedni z najlepszych polskich pięściarzy, a w każdym z siedmiu pojedynków ciężko wskazać faworyta. W walce wieczoru wystąpi Robert Parzęczewski.
Mateusz Hencel
Mateusz Hencel

Mateusz Rzadkosz - Tomasz Gromadzki

Pierwszym pojedynkiem, do którego dojdzie podczas wydarzenia w katowickim Spodku, będzie starcie Mateusza Rzadkosza z Tomaszem Gromadzkim. Pięściarze spotkają się w ringu po raz trzeci. Obaj słyną z aktywnego i efektownego boksu, co daje duże nadzieje na to, że sobotnia gala rozpocznie się niezwykle emocjonująco.

Do pierwszej walki doszło w lutym 2016 roku. Po wyrównanych sześciu rundach, sędziowie punktowi orzekli remis. Drugie starcie obu pięściarzy odbyło się 18 listopada podczas gali w Częstochowie. Zakontraktowany na 8 rund pojedynek zakończył się jednak szybciej.

Zobacz także: Mateusz Borek: Nie będę ściemniał, że nie myślałem o ostatniej walce Tomka Adamka

Od pierwszego gongu przewagę w ringu posiadał Rzadkosz, który częściej i mocniej trafiał Gromadzkiego. Ten mimo gorszych warunków fizycznych, ambitnie starał się znaleźć drogę do szczęki rywala, jednak Rzadkosz umiejętnie stopował jego zapędy. Potyczka zakończyła się w 5. odsłonie, kiedy do frontalnego ataku przeszedł 26-latek. Serię kilkunastu ciosów zwieńczył on lewym hakiem na wątrobę, posyłając Gromadzkiego na deski. Ten nie był w stanie już się podnieść.

ZOBACZ WIDEO Ewa Pietrzykowska po DSF 21: Cieszę się, że psychicznie uniosłam to wszystko i to jest największe zwycięstwo

Przegrany przed sobotnim starciem zapowiada świetną dyspozycję. Jak sam przyznaje, jest bardzo zmotywowany, aby zrewanżować się Rzadkoszowi i wyrównać stan ich wewnętrznej rywalizacji. Może być mu jednak bardzo ciężko, ponieważ w boksie Rzadkosza widać rozwój i ze starcia na starcie prezentuje się on coraz lepiej.

Typ: Mateusz Rzadkosz wygra przed czasem w końcowych rundach

Na kolejnej stronie poznasz zwycięzcę pojedynku o mistrzostwo PolskiOglądaj Polsat Boxing Night w WP Pilot

Na który pojedynek podczas gali MB Boxing Night "Ostatni Taniec" czekasz najbardziej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (0):