Piątka 28. kolejki Tauron Basket Ligi

Jacek Konsek
Robinson utrzymuje wysoką formę

Jeff Robinson (AZS Koszalin) [3] - 23 min, 19 pkt (8/11 z gry), 14 zb
 Szósty mecz z rzędu wygrali Akademicy z Koszalina, którzy znów uporali się z Kotwicą Kołobrzeg. Podobnie jak w czwartek najlepszym graczem AZS okazał się Jeff Robinson, który tym razem skompletował double-double. Co ciekawe, do zdobycia 19 punktów i 14 zbiórek Robinson potrzebował tylko 23 minuty, rozpoczynając mecz na ławce rezerwowych.

Kto zasłużył na miano zawodnika 28. kolejki TBL?

Polub Koszykówkę na Facebooku
Komentarze (16)
  • Myron Zgłoś komentarz
    Eldridge coś wygrał?poza fuksem z Kotwicą??Stutz przez trzy kwarty wyraźnie był lepszy od Majstorovica i Nicholsona razem wziętych.
    • Zubek2001 Zgłoś komentarz
      gdyby nie 3 trójki Dylewicza turów by przegrał... głos na Filipa
      • naskret Zgłoś komentarz
        zaglosowalem na dyla. choc bardzo nie lubie stylu jego gry. od jakiegos czasu obserwuje jak sie ustwia, jak ciagle macha rekoma i specjalnie odpycha innych zawodnikow. jest takim marcinem sroka
        Czytaj całość
        tylko ze inteligentnym. chodzi mi o styl zaczepek, poszturchan, nie o poziom gry. nigdy w zyciu nie porownywal byl dyla do drenianego sroki. poprostu osobiscie nie lubie takich wiejskich cwaniaczkow na parkiecie
        • jimijim Zgłoś komentarz
          z całym szacunkiem, ale jak dla mnie to w ogóle powinna być osobna "piątka" dla pierwszej i drugiej "szóstki", bo jednak różnica poziomu sportowego pomiędzy oboma jednak znaczna...
          • Tańczący z łopatą Zgłoś komentarz
            Moim zdaniem, to jak mocno "zgasił" mój Stelmet Filip Dylewicz nadaje się na MVP szóstek!!! Abstrahując od świetnej gry w obronie to 3 x 3 pkt w bodaj półtorej minuty zastrzeliło Zastal
            DOSŁOWNIE !!!! Majstersztyk i gratuluje kapitalnego meczu !!! Pozdro z ZG.