Kazachstan - Polska: oceny WP SportoweFakty

Oceniliśmy grę piłkarzy reprezentacji Polski w zremisowanym 2:2 pierwszym meczu eliminacji MŚ 2018 z Kazachstanem. Nasi napastnicy - niestety - zagrali skrajnie różnie.

Redakcja
Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Łukasz Fabiański - 6: Długo w pierwszej połowie praktycznie nie miał okazji do pokazania umiejętności, aż w końcu w 42. minucie popisał się kapitalną interwencją po strzale głową Islambeka Kuata. Przy pierwszym straconym golu przez Polaków nie miał nic do powiedzenia, przy drugim nie zdołał przeciąć dośrodkowania.

Czy reprezentacja Polski awansuje na mistrzostwa świata w Rosji 2018 roku?

Komentarze (69)
  • Kibic z Poznania Zgłoś komentarz
    Witam Kibiców, nie rozumiem kryterium tych ocen.Dla mnie to jest Reprezentacja Polski,super zawodowcy , którzy bardzo źle wykonali swoją pracę .Nie było w ich grze ani artyzmu,ani
    Czytaj całość
    profesjonalizmu ,ani chęci do gry. Fakty ,które zauważyłem : nasi piłkarze strzelili 2 bramki i 2 stracili, każdy co najmniej raz dotknął piłkę ,był obecny na boisku. Co jeszcze : chamstwo Glika, bardzo nieładne zachowanie naszego Kapitana - mam nadzieję ,że trener i Pan Boniek zareagują i będą konsekwencje.Mam złe przeczucie co będzie dalej , jeszcze jedna ocena dla Pana Nawałki - 2 , za nieoglądanie przez 90 min meczu i wydarzeń na boisku, wydaje mi się ,że nie oglądał meczu i obrócony był w kierunku trybun- tylko tak tłumaczę brak reakcji , brak zmian
    • Jan Kamiński Zgłoś komentarz
      Jaka płaca - taka praca! Nie "dogadali się" z Bońkiem i pokazali, że ..........................!? mogą?...... czy chcą?
      • Irena Nieploszczuk Zgłoś komentarz
        Glik może grał i jakotako ale chamstwo daje zero. Rybus i Salamon to max 2 minus. Jedna akcja i podanie do Milika to nie ma wpływu na notę A CO DO REPREZENTACJI TO JEST NAJLPSZA DRUŻYNA NA
        ŚWIECIE GRAJĄCA W 10 tak W DZIESIĄTKE PRZECIEŻ MILIK OD CHYBA 6 MECZÓW JEST nieobecny. TZN jest tylko osoba na boisku, z powodzeniem za niego mogę biegać JA lub nawet Jarosław Kaczyński bo już Tusk za dobry. Nie rozumiem jak zawodnik klasy Milika , strzelający gole w lidze jest takim patałachem na boisku w meczach reprezentacji trzeba było wprowadzić nawet Wilczka . szkoda przesr... meczu z 2:0 na 2:2
        • andi111 Zgłoś komentarz
          Ale kila !!!!!
          • reginnka0101 Zgłoś komentarz
            Zacząbym od trenera nie rozumię jak można czekac ze zmianami ich nie robić na 20 minut przed koncem gdy gra i wynik niekorzystny--- konieczne zmiany Milik na Teodorczyka Rybus na
            Jedrzejczyka i ewentualnie za Kapuste Linetty
            • dragon0102 Zgłoś komentarz
              "Karol Linetty - Wszedł na boisko w 82. minucie. Grał za krótko, aby go ocenić, chociaż zaprezentował się poprawnie." Co ma oznaczać ten komentarz redaktorze? To znaczy że nie
              przeklinał?
                Za co Salomon otrzymał ocenę 5? Chyba za piekne stanie na boisku. Pazdanowi to on może buty czyścic i polerować.
                • quake76 Zgłoś komentarz
                  TYLE OPINI ILE DZIUR W D***CH KAŻDY MA SWOJA
                    69% że nie awansujemy? BRAWO PATRIOCI PESYMIZM JEGO MAC ACH
                    • st Zgłoś komentarz
                      Milik powinien się bardzo poważnie zastanowić nad grą w kadrze. To co robi nie ma sensu. Może jego gra na jakąś ligę wystarczy ale na pewno nie na kadrę narodową.
                      • Stevie Wonder Zgłoś komentarz
                        Błaszczykowski - 6, Lewandowski - 8 :D))) Dobre panowie, dobre! Oby tak dalej a WC mamy w kieszeni :D)))
                        • Rafal Sufa Zgłoś komentarz
                          he he he i wszystko wróciło do normy chociaż na euro też nie było za dobrze
                          • Bogusław ZG Zgłoś komentarz
                            Przed meczem dziennikarze rozpaczali, że nie zagra Grosicki tylko za niego Kapustka. Pisałem, że to może być szczęśliwy traf. :) Gdyby nie Kapustka to dostalibyśmy w dupę.