Początek dla nich! Oto najlepsi piłkarze 1. kolejki w PKO Ekstraklasie

Nowy sezon już rozpoczęty! To dla tych piłkarzy inauguracja rozgrywek okazała się udana. W najlepszej jedenastce 1. kolejki PKO Ekstraklasy znalazło się miejsce dla przedstawicieli sześciu klubów.

Dante Stipica (Pogoń Szczecin, 1*)

Przywitał się z PKO Ekstraklasą w świetnym stylu. Co prawda w pierwszej połowie wygranego 2:1 meczu z Legią Warszawa nie musiał bronić celnego strzału, ale po przerwie zawodnicy ze stolicy Polski zapewnili mu mnóstwo atrakcji. Dante Stipica zatrzymał w efektownym stylu uderzenia Sandro Kulenovicia i Mateusza Praszelika. Był nie do zatrzymania na przedpolu. To jemu Pogoń zawdzięcza, że straciła tylko jednego gola w Warszawie.