Bundesliga. Niemieckie media po meczu Bayern - Eintracht. Zachwyty nad Robertem Lewandowskim

"Tym razem prawie w pojedynkę wywalczył zwycięstwo dla Bayernu" - komplementowały Roberta Lewandowskiego niemieckie media. Polak skompletował hat-tricka, a jego Bayern rozgromił u siebie Eintracht Frankfurt aż 5:0.

Mateusz Kozanecki

Kicker: Nienasycony Polak

"Bayern do przerwy prowadził 2:0 dzięki bramkom Lewandowskiego. Polak był jednak nienasycony" - napisali dziennikarze "Kickera". "Lewandowski ma już na swoim koncie dziesięć bramek w tym sezonie. To nowy rekord Bundesligi" - czytamy dalej. "Kicker" zwrócił także uwagę na to, że na liście strzelców znalazł się Leroy Sane, który niedawno wrócił po kontuzji. Dla Eintrachtu była to natomiast pierwsza porażka w sezonie.

Czy Robert Lewandowski to najlepszy napastnik na świecie?