Adam Nawałka przegrał tu w debiucie. Teraz ma zupełnie inną drużynę

Redakcja
Redakcja

Polska - Czechy 3:1 (2:1)
17.11.2015 r.

W listopadzie ubiegłego roku Polska podjęła we Wrocławiu reprezentację Czech. Był to rewanż za mecz Euro 2012, który przegraliśmy na tym stadionie. Tym razem Biało-Czerwoni byli stroną dominującą i odnieśliśmy pewne zwycięstwo 3:1.

Już po dwunastu minutach prowadzili 2:0. 180 sekund po rozpoczęciu gry Arkadiusz Milik uderzeniem głową wykończył dośrodkowanie Bartosza Kapustki, a wyczyn naszego snajpera powtórzył Tomasz Jodłowiec zdobywając tym samym swoją pierwszą bramkę w kadrze.

Tuż przed przerwą gościom udało się zdobyć kontaktowego gola, ale kropkę nad "i" postawili Polacy. Milik w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdecydował się odegrać do Kamila Grosickiego, który strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu na 3:1.

Teraz, w Wielką Sobotę o godz. 17.30, drużyna Adama Nawałki rozegra we Wrocławiu spotkanie towarzyskie z Finlandią.

Czy reprezentacja Polski wygra z Finlandią we Wrocławiu?