LM: KIF Kolding - Vive Targi Kielce na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
60 min. - 29:24 - W końcu do bramki rywala trafia Mateusz Jachlewski. Szybko odpowiada niezawodny Bo Spellerberg. Wynik meczu ustalił Krzysztof Lijewski.
Skomentuj 0
Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo na łamach naszego portalu.
Skomentuj 0
59 min. - 28:22 - Kibice KIF już fetują zwycięstwo. Zawodnicy Vive nie potrafią zmniejszyć rozmiarów porażki.
Skomentuj 2
58 min. - 28:22 - W ataku mylą się jednak Duńczycy. Thorir Olafsson i Krzysztof Lijewski nie zdołali pokonać bramkarza rywali.
Skomentuj 0
57 min. - 28:22 - Gra ofensywna kielczan przypomina dziś bicie głową w mur. Polacy nie potrafili zakończyć akcji rzutem. Przy piłce KIF.
Skomentuj 0
56 min. - 28:22 - Michał Jurecki dwukrotnie zatrzymany przez Kaspera Hvidta. To nie jest dzień polskiego rozgrywającego. To były decydujące akcje meczu. Niestety wszystko zmierza do smutnego końca. Czas dla Bogdana Wenty.
Skomentuj 0
  • 54 min. - 27:22 - Duńczycy starają się rozgrywać akcje jak najdłużej. Kontratak Vive skutecznie wykończył Mateusz Jachlewski. Nie udało się jednak wybronić kolejnej akcji.
    Skomentuj 1
    52 min. - 26:21 - Dwie minuty kary dla Lukasa Karlssona. Siły wyrównane. Niestety kielczanie łatwo tracą piłkę. Była szans na zdobycie ważnej bramki.
    Skomentuj 0
    51 min. - 26:21 - Lukas Karlsson zdobywa kolejną bramkę dla KIF. Michał Jurecki wędruje na ławkę kar. Czasu do końca meczu coraz mniej. Bramkarza KIF pokonuje jednak Krzysztof Lijewski. Niestety nic nie wskazuje na to, by kielczanie mogli nagle zacząć grać lepiej.
    Skomentuj 0
    49 min. - 25:20 - Sędziowie nieco się pogubili, podejmując kilka dziwnych decyzji. To ostatni moment na to, by zacząć odrabiać straty. Prosta strata kielczan. Kontratak KIF, Albert Rocas się nie myli. W odpowiedzi trafia Tomasz Rosiński.
    Skomentuj 1
    47 min. - 24:19 - Faul ofensywny Duńczyków. Kontratak Vive zakończony bramką Zeljko Musy. Niestety kielczanie ponownie nie potrafią zagrać dwóch z rzędu dobrych akcji w obronie i tracą bramkę.
    Skomentuj 0
    46 min. - 23:18 - Duńczycy po raz kolejny łatwo oszukują kielecką obronę. Julen Aguinagalde ponownie skutecznie wykonuje rzut karny.
    Skomentuj 0
    44 min. - 22:17 - Na boisko wrócił Krzysztof Lijewski i wywalczył rzut karny. Julen Aguinagalde pewnie zdobywa bramkę z linii siódmego metra.
    Skomentuj 1
    43 min. - 22:16 - O czas prosi Bogdan Wenta. W kieleckim zespole brakuje lidera, zawodnika, który pociągnąłby grę. Polska drużyna gra nieco ospale, brakuje sportowej złości.
    Skomentuj 0
    42 min. - 22:16 - Kolejny ofensywny faul Denisa Bunticia. Fatalnie kielczanie grają w ataku. Bo Spellerberg kolejny raz dziurawi bramkę Venio Loserta.  Rośnie przewaga rywali.
    Skomentuj 0
    41 min. - 20:16 - Po zespołowej akcji w doskonałej sytuacji znalazł się Denis Buntić, jednak nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji. Mocno szwankuje dziś skuteczność Vive. Dwie minuty kary dla Mateusza Jachlewskiego.
    Skomentuj 0
    39 min. - 20:16 - Duńczycy także popełniają błędy. Szybki atak Vive nie zakończył się jednak sukcesem, faul ofensywny popełnił Tomasz Rosiński. W kolejnej akcji w dobrej sytuacji ze skrzydła nie trafił Ivan Cupić. Kielczanie ponownie nie wykorzystali gry w przewadze.
    Skomentuj 1
    37 min. - 20:16 - Kolejne wykluczenie dla zawodnika KIF. Kielczanie przez chwilę będą grać w podwójnej przewadze. Ze skrzydła nie myli się Ivan Cupić.
    Skomentuj 0
    36 min. - 20:15 - Po indywidualnej akcji trafia Michał Jurecki. Niestety Bo Spellerberg z łątwością trafia do bramki Vive. Po raz pierwszy w tym meczu z linii siódmego metra pomylił się Ivan Cupić. Kielczanie będą grać przez 2 minuty z przewagą jednego zawodnika.
    Skomentuj 0
    34 min. - 19:14 - Bardzo dobrze w spotkanie wszedł Denis Buntić, który ponownie pokonał bramkarza rywali. Kielczanie muszą zagrać dobrze w obronie, chcąc zniwelować straty, to na razie się nie udaje.
    Skomentuj 0
    32 min. - 18:13 - Rozpoczęła się druga połowa. Na parkiecie pojawił się Denis Buntić. Chorwacki rozgrywający zdobył ważną bramkę dla kielczan. Szybko ze skrzydła odpowiedział Albert Rocas.
    Skomentuj 0
    Postawa kieleckiego zespołu w pierwszych 30 minutach mocno rozczarowała. Zespół Bogdana Wenty zagrał przede wszystkim słabo w ofensywie. Kielczanie nie radzili sobie w ataku pozycyjnym. Jeśli mistrzowie Polski chcą sforsować duńską defensywę muszą przyśpieszyć grę. Nie zachwyca także obrona, poniżej oczekiwań spisują się bramkarze. Kielczanie mają o czym myśleć w przerwie meczu. Dziś jest niewiele elementów dobrze funkcjonuje w grze Vive.
    Skomentuj 0
    30 min. - 17:12 - Pierwszą połowę zakończył rzut wolny dla KIF. To było bardzo słabe 30 minut w wykonaniu mistrza Polski.
    Skomentuj 1
    • nafciarz_zks Zgłoś komentarz
      Wisła przez 60min z Koldingiem straciła 21 bramek. Vive w 30min straciło aż 17. Dziś Kielczanie jakby zmianierowani i strasznie spięci. Myśleli,że się samo wygra a tu Duńczycy mocno
      Czytaj całość
      zawiesili poprzeczke. Bramkarze VTK również dziś nie pomagają. Ogólnie jak nie wezmą się do roboty to niestety plecy dziś będą i kubeł zimnej wody.
      29 min. - 17:12 - Po czasie udanie w obronie zagrali kielczanie. Piotr Chrapkowski rzuca z biodra, jednak ten rzut nie mógł zaskoczyć bramkarza rywali. Słabo wygląda gra kielczan w ataku. Bo Spellerberg i Albert Rocas zdobywają kolejne bramki dla KIF. Dwie minuty kary dla Manuela Strleka.
      Skomentuj 0
      28 min. - 15:12 - Niestety kielczanie przeplatają dziś udane akcje w obronie prostymi błędami. Na dwie minuty przed końcem pierwszej połowy o czas poprosił opiekun KIF.
      Skomentuj 0
      27 min. - 14:12 - Świetna indywidualna akcja Krzysztofa Lijewskiego. Teraz trzeba dobrze zagrać w obronie.
      Skomentuj 0
      25 min. - 14:11 - Piotr Chrapkowski trafia z drugiej linii. W odpowiedzi podobnym rzutem popisuje się Bo Spellerberg.
      Skomentuj 1
      23 min. - 13:10 - W końcu piłka trafiła do Julena Aguinagalde, który zdobywa ważną bramkę. W międzyczasie na parkiecie zameldował się także Venio Losert.
      Skomentuj 0
      22 min. - 13:9 - Niestety rośnie przewaga KIF. Na parkiecie pojawił się Piotr Chrapkowski. W kieleckim zespole dziś nie funkcjonuje współpraca z kołem. Kolejna strata i Albert Rocas wykorzystuje kontratak.
      Skomentuj 0
      20 min. - 11:9 - Michał Jurecki, jak zwykle w trudnych momentach, stara się wziąć na swoje barki ciężar gry. Sędziowie nie odgwizdali jednak rzutu karnego po faulu na Polaku.
      Skomentuj 0
      19 min. - 11:9 - Na placu gry pojawił się Uros Zorman. Może słoweński rozgrywający pomoże kielczanom w sforsowanie obrony rywali. Po indywidualnej akcji do bramki KIF trafia Michał Jurecki. W odpowiedzi kolejny rzut karny wykorzystuje Albert Rocas.
      Skomentuj 0
      17 min. - 10:8 - Przed meczem nie na darmo kielczanie obawiali się duńskiej defensywy. Postawa KIF w obronie mocno utrudnia Vive rozgrywanie ataku pozycyjnego. O czas poprosił Bogdan Wenta.
      Skomentuj 0
      16 min. - 9:8 - Ivan Cupić to dziś jeden z nielicznych zawodników, który potrafi znaleźć drogę do bramki KIF. Chorwat skutecznie wykonał rzut karny, a w kolejnej akcji zaskoczył rywali rzutem z rozegrania.
      Skomentuj 0
      14 min. - 8:6 - Stefan Hundstrup zdobywa kolejną łatwą bramkę z kontrataku dla KIF. Kielczanie słabo sobie radzą w ataku pozycyjnym. Albert Rocas z rzutu karnego podwyższa prowadzenie KIF.
      Skomentuj 0
      12 min. - 6:6 - Dziś w kieleckim zespole nie myli się Ivan Cupić, który z linii siódmego metra pewnie pokonał bramkarza rywalki. Tomasz Rosiński po rzucie ze środka rozegrania doprowadza do remisu.
      Skomentuj 0
      10 min. - 6:4 - Błąd zmiany w duńskim zespole i kielczanie ponownie grają z przewagą jednego zawodnika. Niestety kolejny błąd w ataku popełniają mistrzowie Polski. Niedokładnie podawał Michał Jurecki. Prowadzenie KIF podwyższa Bo Spellerberg.
      Skomentuj 0
      9 min. - 5:4 - Kielczanie nie potrafili wykorzystać gry w przewadze. Piłkarze ręczni z Kielc w ostatnich minutach starają się grać szybciej, niestety ze słabym skutkiem. Proste straty zaowocowały utratą prowadzenia.
      Skomentuj 0
      8 min. - 3:4 - Na razie trwa pojedynek skrzydłowych. Na trafienie Alberto Rocasa szybko odpowiedział Ivan Cupić.
      Skomentuj 0
      5 min. - 2:3 - Stefan Hundstrup doprowadza do remisu, jednak kielczanie szybko odzyskują prowadzenie. Vive przez najbliższe dwie minuty będą grało z przewagą jednego zawodnika. Kielczanie mieli okazję na podwyższenie prowadzenia, jednak niedokładnie wyprowadzili kontratak.
      Skomentuj 0
      4 min. - 1:2 - Kielczanie od pierwszych minut świetnie spisują się w obronie. Kontratak Vive na bramkę zamienił Ivan Cupić. W odpowiedzi ze skrzydła trafiają Duńczycy.
      Skomentuj 0
      2 min. - 0:1 - W wyjściowym składzie kielczan od pierwszych minut na środku rozegrania pojawił się Tomasz Rosiński. Wynik spotkania otworzył Michał Jurecki.
      Skomentuj 0
      W niedzielnym spotkaniu trener Bogdan Wenta nie zdecydował się skorzystać z usług Karola Bieleckiego.
      Skomentuj 0
      Za parę minut rozpocznie się spotkanie. Trwa prezentacja zespołów. Na parkiecie pojawili się zawodnicy obu drużyn, którzy wysłuchają hymnu Ligi Mistrzów.
      Skomentuj 0
      Duńczycy liczą, że w niedzielę ponownie ich obrona będzie stanowiła monolit. Zawodnicy, KIF jeśli chcą pokonać kielczan, muszą jednak przede wszystkim zagrać dobrze w ataku pozycyjnym, nie pozwalając rywalom na wyprowadzanie zabójczych kontrataków. - Będziemy bazować na grze obronnej i współpracy z Kasperem Hvidtem. W ataku pozycyjnym musimy zagrać z wielką starannością, wystrzegając się niepotrzebnych błędów technicznych. Każda piłka będzie dla nas na wagę złota - podkreśla Bilal Suman, asystent trenera KIF Kolding.
      Skomentuj 0
      Zdaniem Bogdana Wenty kluczem do zwycięstwa w Danii będzie umiejętne sforsowanie obrony rywali i znalezienie sposobu na Kaspera Hvidta, który w tym sezonie zatrzymał Nafciarzy. - To co daje największą siłę Koldingowi to defensywa z blokiem dawnej reprezentacji Danii. Całość dopełnia gwiazda tego zespołu, bramkarz Kasper Hvidt - to jest siła tego zespołu - uważa trener mistrza Polski.
      Skomentuj 0
      Mistrzowie Polski po ostatniej ciężkiej przeprawie w Kwidzynie wiedzą, że żadnego rywala nie można lekceważyć. Stawka niedzielnego spotkania jest wysoka, zatem nie można się obawiać o brak mobilizacji w szeregach kieleckiej drużyny. - Musimy zagrać zespołowo i pokazać, że jesteśmy silni jako drużyna - podkreśla Venio Losert.
      Skomentuj 0
      Szczypiorniści mistrza Polski do meczu z KIF Kolding podchodzą ostrożnie. Klasę rywala docenia m.in. Michał Jurecki. - KIF Kolding jest drużyną silną i ambitną, więc na pewno będą walczyć o czołowe miejsca w grupie. Dla nas dwa punkty w najbliższym meczu są bardzo ważne. Oba zespoły grają o dużą stawkę, więc na parkiecie nie zabraknie walki i determinacji.
      Skomentuj 0
      W sobotnim spotkaniu 5. kolejki szczypiorniści Orlen Wisły Płock pokonali na wyjeździe FC Porto 24:20. Nafciarze zrobili ważny krok w kierunku awansu do kolejnej rundy rozgrywek. W niedzielę Dunkerque HB zmierzy się z THW Kiel, głównym rywalem kielczan w walce o 1. miejsce w grupie.
      Skomentuj 0
      W niedzielę piłkarze ręczni Vive Targi Kielce staną przed szansą na zakończenia pierwszej rundy fazy grupowej Ligi Mistrzów z kompletem zwycięstw. Podopieczni Bogdana Wenty zmierzą się w Danii z KIF Kolding.