Siódemka 16. kolejki PGNiG Superligi

Marcin Górczyński

Obrotowy: Mateusz Jankowski (KPR Gwardia Opole)

Gwardziści wygrali bardzo ważną potyczkę w Piotrkowie Trybunalskim (29:33) i przybliżyli się do Rundy Finałowej. Obronę Piotrkowianina rozmontował zwłaszcza Jankowski, na którego nie było mocnych. Co podanie do koła - gol. Kapitan opolan grał koncert w ataku. Po przerwie, gdy Piotrkowianin próbował gonić, dołożył cztery trafienia i emocje właściwie skończyły się. Do tego wykonał tytaniczną pracę w obronie. W Gwardii człowiek nie do zastąpienia.

Czy Tomasz Wiśniewski był najlepszym zawodnikiem 16. kolejki?