Tydzień nie do zapomnienia. Siódemka 6. kolejki PGNiG Superligi

Marcin Górczyński

Lewoskrzydłowy: Adam Skrabania (KS Azoty Puławy)

Trener Bartosz Jurecki może przebierać w lewoskrzydłowych. Z Superligą oswoił się Piotr Jarosiewicz i mocno naciska tych doświadczonych, Wojciecha Gumińskiego i Adama Skrabanię. - Nawet, jeśli mecz jest rozstrzygnięty, to każdy walczy na sto procent, żeby przekonać trenera do tego, by to właśnie on był tym pierwszym - wyjaśniał ten ostatni.

Z Gwardią dostał dużo minut po przerwie i w pełni je wykorzystał. Wadim Bogdanow przyciągał piłki w bramce i wypuszczał skrzydłowego w bój. Skrabania wykorzystał wszystkie okazje, zakończył mecz z pięcioma golami, a Azoty znowu zademonstrowały moc i wygrały 34:22.

Czy Arkadiusz Moryto to najlepszy polski piłkarz ręczny?