ME siatkarek: Bułgaria - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Pawłowski
1:3 (22:25, 25:18, 13:25, 18:25) Katarzyna Skowrońska-Dolata kiwa za blok i biało-czerwone wygrywają całe spotkanie.
Skomentuj 0
Zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    10:17 (22:25, 25:18, 13:25) Polki skutecznie w bloku. Wygrana coraz bliżej!
    Skomentuj 0
    10:16 (22:25, 25:18, 13:25) Katarzyna Skowrońska-Dolata skutecznie, II przerwa techniczna przy prowadzeniu Polek
    Skomentuj 0
    10:15 (22:25, 25:18, 13:25) Maja Tokarska uprzykrzyła życie rywalkom swoją zagrywką, dzięki czemu utrzymujemy bezpieczną przewagę
    Skomentuj 0
    9:13 (22:25, 25:18, 13:25) Filipowa blokuje Karolinę Różycką
    Skomentuj 0
    7:13 (22:25, 25:18, 13:25) Przerwa dla trenera reprezentacji Bułgarii
    Skomentuj 0
    6:11 (22:25, 25:18, 13:25) Seria znakomitych zagrywek Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty
    Skomentuj 0
    6:8 (22:25, 25:18, 13:25) Skuteczny atak Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty
    Skomentuj 0
    6:7 (22:25, 25:18, 13:25) Sprytnie kiwa Nikołowa
    Skomentuj 0
    2:5 (22:25, 25:18, 13:25) Bułgarki zaczynają się denerwować. Tym razem Filipowa atakuje w antenkę
    Skomentuj 0
    1:3 (22:25, 25:18, 13:25) Skuteczny plas Katarzyny Skowrońskiej-Dolaty i blok polskiego zespoły
    Skomentuj 0
    Sympatyków siatkówki zapraszamy na nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    1:2 (22:25, 25:18, 13:25) W aut atakuje Elitsa Vasilewa i Polki wygrywają trzeciego seta.
    Skomentuj 0
    13:23 (22:25, 25:18) Bułgarki blokują Maję Tokarską
    Skomentuj 0
    11:23 (22:25, 25:18) W pole zagrywki wędruje Katarzyna Konieczna
    Skomentuj 0
    9:21 (22:25, 25:18) Polskie siatkarki skutecznie ostrzeliwują zagrywką libero reprezentacji Bułgarii. Tej partii nie można już przegrać!
    Skomentuj 0
    9:19 (22:25, 25:18) Polki kontrolują grę
    Skomentuj 0
    8:17 (22:25, 25:18) Lora Kitipowa punktuje biało-czerwone serwisem. Czas dla Piotra Makowskiego
    Skomentuj 0
    4:13 (22:25, 25:18) Trwa koncert gry naszego zespołu. Przerwa dla Marcelo Abbondanzy.
    Skomentuj 0
    3:11 (22:25, 25:18) Polki skutecznie grają w obronie i na kontrze. To owocuje.
    Skomentuj 0
    2:8 (22:25, 25:18) Z szóstej strefy punktuje Karolina Różycka
    Skomentuj 0
    1:7 (22:25, 25:18) Znakomicie gra polski blok!
    Skomentuj 0
    0:6 (22:25, 25:18) Katarzyna Skowrońska-Dolata! Fantastyczny początek biało-czerwonych.
    Skomentuj 0
    0:5 (22:25, 25:18) Dwukrotnie punktuje blokiem Agnieszka Kąkolewska, skutecznie atakuje Katarzyna Skowrońska-Dolata i o czas prosi trener rywalek
    Skomentuj 1
    0:2 (22:25, 25:18) Mylą się w polu zagrywki Bułgarki, nie myli się natomiast Joanna Wołosz
    Skomentuj 0
    Trwa przerwa w meczu, sympatyków siatkówki zapraszamy więc na nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    1:1 (22:25, 25:18) Dobriana Radadżijewa kończy seta atakiem z szóstej strefy
    Skomentuj 0
    24:18 (22:25) Elitsa Vasilewa skutecznie po ostrym skosie
    Skomentuj 0
    23:17 (22:25) Niestety Bułgarki wyciągnęły wnioski z pierwszego seta i skutecznie kończą dwie kolejne akcje.
    Skomentuj 0
    21:17 (22:25) W polu zagrywki pojawia się Katarzyna Konieczna. Deja Vu? Nie mamy nic przeciwko.
    Skomentuj 0
    20:16 Tym razem o czas prosi trener reprezentacji Bułgarii
    Skomentuj 0
    20:14 (22:25) II czas dla reprezentacji Polski
    Skomentuj 0
    Szkoleniowiec apeluje do zawodniczek o koncentrację w przyjęciu i agresywny atak
    Skomentuj 0
    16:12 (22:25) Ewelina Sieczka nie ma z czego zaatakować i punkt zdobywają przeciwniczki. II przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    10:8 (22:25) Katarzyna Skowrońska-Dolata dwukrotnie atakuje w pole gry rywalek. Arbiter upomina szalejącego trenera rywalek
    Skomentuj 0
    3:2 (22:25) Polki ofiarnie bronią, jednak ostatecznie skutecznie kończy akcję Emilia Nikołowa
    Skomentuj 0
    2:1 (22:25) Joanna Wołosz przegrywa przepychankę na siatce
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (22:25) Mocna zagrywka Katarzyny Koniecznej, Bułgarki atakują w aut i pierwsza partia, co wydawało się jeszcze przed chwilą niemożliwe, kończy się zwycięstwem Polek!
    Skomentuj 1
    22:24 Katarzyna Konieczna wchodzi w pole zagrywki i zagrywa asa!
    Skomentuj 0
    22:23 Kolejny raz punktuje Karolina Różycka
    Skomentuj 0
    21:22 Karolina Różycka atakuje blok-antenka!
    Skomentuj 0
    21:21 Bułgarki zaczynają się denerwować! Trener rywalek dokonuje kolejnych zmian.
    Skomentuj 0
    Na boisku pojawia się Diana Nenowa w miejsce Kitipowej.
    Skomentuj 0
    19:14 Podwójna zmiana w polskim zespole. Joanna Wołosz za Katarzynę Skowrońską-Dolatę i Joanna Kaczor za Milenę Radecką
    Skomentuj 0
    18:14 Ewelina Sieczka punktuje z lewego skrzydła
    Skomentuj 0
    17:12 Agnieszka Kąkolewska przegrywa przepychankę na siatce z Hristiną Rusewą
    Skomentuj 0
    16:12 Fatalne przyjęcie Pauliny Maj i kolejny punkt dla Bułgarek. II przerwa techniczna
    Skomentuj 0
    15:12 Kolejny as serwisowy, tym razem w wykonaniu Lory Kitipowej. Czas dla Piotra Makowskiego
    Skomentuj 0
    14:12 Polki atakują w aut. Karolina Różycka zmienia Kingę Kasprzak
    Skomentuj 0
    12:12 Kinga Kasprzak skutecznie ze skrzydła, jednak nieskutecznie w polu zagrywki
    Skomentuj 0
    11:11 Dwa kolejne asy serwuje Straszimira Filipowa
    Skomentuj 0
    8:11 Milena Radecka ustrzeliła zagrywką Elitsę Vasieliewą, Agnieszka Kąkolewska blokuje Rabadżijewą i o czas prosi szkoleniowiec rywalek
    Skomentuj 0
    3:1 Dobriana Rabadzijewa najpierw skutecznie atakuje ze skrzydła, a chwilę później punktuje w polu zagrywki
    Skomentuj 0
    1:0 Udanie otwiera spotkanie Nikołowa, ale szybko odpowiada Kinga Kasprzak
    Skomentuj 0
    0:0 rozpoczyna Lora Kitipowa
    Skomentuj 0
    Wyjściowe szóstki obu ekip przedstawiają się następująco: Polska: Tokarska, Sieczka, Kasprzak, Radecka, Skowrońska-Dolata, Kąkolewska, Maj (libero) Bułgaria: Filipowa S., Kitipowa, Rusewa, Rabadzijewa, Nikołowa E., Wasilewa, Filipowa M. (libero)
    Skomentuj 0
    Trwa odgrywanie hymnów narodowych.
    Skomentuj 0
    W reprezentacji Polski w porównaniu z piątkowym spotkaniem zaszła jedna zmiana. Zabraknie Zuzanny Efimienko, którą z gry wykluczyły problemy gastryczne. W szóstce zastąpić ma ją Maja Tokarska.
    Skomentuj 0
    Za nami pierwsze sobotnie spotkanie w grupie D. Reprezentacja Serbii nie bez kłopotów pokonała Czeszki 3:0 (25:21, 26:24, 25:23).
    Skomentuj 0
    Do meczu Polska - Bułgaria pozostało jeszcze kilkanaście minut. Sympatyków siatkówki zapraszamy więc na nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    W reprezentacji Bułgarii niewiele jest siatkarek, które miały okazję zaprezentować swoje umiejętności na parkietach Orlen Ligi. Wśród nich znalazł się jednak rodzynek, którego polscy kibice pamiętają. To Straszmira Filipowa, siatkarka, która w latach 2006-2009 reprezentowała barwy Calisii Kalisz.
    Skomentuj 0
    - Nie tak wyobrażałem sobie początek tego turnieju. Po wygranym pierwszym secie, myślałem, że będzie nam łatwiej grać, tymczasem zrobiliśmy tak dużo błędów, aż 16 w zagrywce i 13 w ataku. Pokazaliśmy w czwartym secie moment takiej walki, że wręcz wydarliśmy zwycięstwo rywalkom. Jeden punkt jest wprawdzie takim światełkiem w tunelu, ale wiadomo, że dużo trudniej będzie jutro pokonać Bułgarię czy w niedzielę Serbię - powiedział natomiast po przegranej z Czeszkami Piotr Makowski.
    Skomentuj 0
    - Jestem zadowolony ze zwycięstwa, ale nie z gry. W drugim secie pozwoliliśmy przeciwniczkom robić, co chcą. Potem jednak pokazaliśmy charakter. To długi turniej i nie należy spieszyć się z radością. Jesteśmy na fali i od teraz każdy mecz będzie dla nas bardzo ważny - powiedział po wczorajszym starciu z Serbią opiekun Bułarek.
    Skomentuj 0
    Do meczu Polska - Bułgaria pozostało około 35 minut. W oczekiwaniu na to spotkanie, po raz kolejny zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    W meczach mistrzostw Europy, Polki spotykały się z Bułgarią jak dotychczas 18 razy. Bilans tych spotkań jest korzystny dla naszych siatkarek, które wygrały 13 spotkań, przegrywając zaledwie 5. Po raz ostatni obie ekipy zmierzyły się ze sobą 1 października 2009. Wówczas, zespół znad Wisły triumfował 3:1 (18:25, 25:20, 25:21, 25:23).
    Skomentuj 0
    Dzisiejsze rywalki biało-czerwonych nie należą do światowej czołówki, jednak w ostatnim czasie zanotowały spory progres. Podopieczne Marcello Abbondanzy dzięki dobrym występom na arenach cyklu World Grand Prix awansowały w rankingu FIVB aż o 12 pozycji!
    Skomentuj 0
    Reprezentacja Polski za ok. 60 minut rozpocznie drugie spotkanie na turnieju mistrzostw Europy. Rywalem podopiecznych Piotra Makowskiego tym razem będzie zespół Bułgarii. W oczekiwaniu na to spotkanie, zapraszamy wszystkich sympatyków siatkówki na nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!