Naj... 9. kolejki PlusLigi

Portal SportoweFakty.pl wybrał zasługujące na uwagę sytuacje z 9. kolejki rozgrywek PlusLigi. Co ciekawego wydarzyło się w tej rundzie spotkań?

Tomasz Rosiński

Najbardziej emocjonujący moment: I set meczu AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów
Spotkanie AZS-u Częstochowa z Asseco Resovią Rzeszów rozpoczęło się bardzo obiecująco, gdyż pierwszy set był rozgrywany na przewagi, sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, a ostatecznie rzeszowianie zwyciężyli 37:35. Później emocje w tym pojedynku się skończyły.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!