Kw. do IO: Biało-Czerwoni nie zachwycili, ale pokazali charakter - oceny Polaków za mecz z Iranem wg WP SportoweFakty

Portal WP SportoweFakty ocenił grę Biało-Czerwonych w spotkaniu z reprezentacją Iranu (1:3), które zostało rozegrane w ramach światowych kwalifikacji do igrzysk olimpijskich.

Jacek Pawłowski

Oceny Polaków za mecz z reprezentacją Iranu w kw. do IO 2016 (w skali 1-6, ocena wyjściowa - 3):

Rozgrywający:

Fabian Drzyzga - 3

W ostatnim czasie Fabian Drzyzga nie miał zbyt wielu okazji do prezentowania się w barwach reprezentacji Polski, bowiem rolę pierwszego rozgrywającego Stephane Antiga powierzył Grzegorzowi Łomaczowi. Przeciwko Irańczykom 26-latek zaprezentował się przyzwoicie, choć zdecydowanie bez błysku. W pierwszej części meczu Drzyzga zmuszony był poszukiwać optymalnych rozwiązań w ataku, bowiem poza Dawidem Konarskim i Arturem Szalpukiem pozostali koledzy nie błyszczeli w ofensywie.

Grzegorz Łomacz - grał zbyt krótko

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Kto był najlepszym zawodnikiem Biało-Czerwonych ekipy w meczu Polska - Iran?