Żużel na świecie. Mathieu Tresarrieu mistrzem Europy. Len McBride zwyciężył na 40-lecie kariery

Mateusz Kozanecki

(31.07) Fast Fridays - Auburn

Po długiej przerwie na torze w Auburn udało się wznowić ściganie w ramach cyklu Fast Fridays. Na inaugurację najlepszy był Billy Janniro. 10-krotny mistrz kraju w finale pokonał Russella Greena, Luke'a Beckera i Barta Basta.

Drugie miejsce w kategorii 250cc zajął Wilbur Hancock, natomiast w zawodach na motocyklach o pojemności 150cc groźny upadek zaliczył Levi Leutz. Mistrz kraju został przewieziony do szpitala. Według pierwszych doniesień doznał wstrząśnienia mózgu.