Eliminacje do mistrzostw świata w Rosji NA ŻYWO

Czarnogóra - Rumunia 1:0 (0:0)

Niemcy - Norwegia 6:0 (4:0)

Irlandia Północna - Czechy 2:0 (2:0)

Skomentuj 0

Valter Birsa najpewniej ustalił wynik starcia Słowenii z Litwą na 4:0. Nie był to dobry dzień zespołu z kraju nadbałtyckiego.

Skomentuj 0

Robert Lewandowski na 3:0! W tej kolejce napastnik reprezentacji Polski odrobił gola w klasyfikacji strzelców do Cristiano Ronaldo.

Skomentuj 0

W takich okolicznościach Słowenia pokonuje Litwę.

Skomentuj 0

Benjamin Verbić zmienił Josipa Ilicicia w strzelaniu bramek, choć lepiej brzmi przyłączył się do punktowania Litwinów. 3:0 i reprezentacja Słowenii ma zwycięstwo w kieszeni.

Skomentuj 0
  • Mario Gomez zameldował się na boisku i nie chciał być gorszy od młodziana Timo Wernera. Po strzale doświadczonego napastnika reprezentacja Niemiec prowadzi 6:0.

Skomentuj 0

Aktualnie prowadzą wszyscy gospodarze. W tym Polska!

Skomentuj 0

Prowadzi również Czarnogóra, co wiadomością jest mniej optymistyczną. Mogła liczyć na swojego lidera w ważnym momencie! Do bramki Rumunii trafił Stevan Jovetić.

Skomentuj 0

Kamil Glik na 2:0 z Kazachstanem. Trudno będzie już odebrać Polakom komplet punktów!

Skomentuj 0

Siergiej Chiżniczenko opuścił boisko w meczu z Polakami. W pierwszym spotkaniu z Biało-Czerwonymi był skuteczniejszy niż dziś.

Skomentuj 0

W "polskiej grupie" strzela we wrześniu głównie Dania, tyle że skończyła grać nieco ponad dwie godziny temu.

Skomentuj 0

Josip Ilicić bierze na siebie odpowiedzialność przy rzutach karnych. Dwa trafienia zawodnika znanego z Serie A i Słowenia prowadzi 2:0 z Litwą. Po przeciwnej stronie boiska Fiodor CernychArvydas Novikovas oraz Nerijus Valskis nie są równie skuteczni.

Skomentuj 0

W 59. minucie Marcus Rashford wyprowadził Anglików na prowadzenie 2:1. To chyba koniec nerwów kibiców w Londynie, choć Słowaków nie warto lekceważyć.

Skomentuj 0

Nie jest w fazie dynamicznego rozkwitu.

Skomentuj 0

Nie porywa tłumów mecz w Warszawie. Polska przeważa, ale nie potrafi tego udokumentować drugim golem, a gdyby sędzia asystent nie zasygnalizował spalonego, byłby remis. Na trybunach generalnie wymowna cisza.

Skomentuj 0

Reprezentacja Niemiec idzie pewnie po swoje.

Skomentuj 0

I pomyśleć, że Niemcy mieli drobne problemy na początku eliminacji. Teraz rozpędzeni demolują 5:0 Norwegię. Autorem gola Leon Goretzka. W podobnym momencie Leigh Griffiths na 2:0 dla Szkocji, która mierzy się z Maltą.

Skomentuj 0

Czas na drugą połowę na siedmiu stadionach!

Skomentuj 0

Przy aktualnych rezultatach Polska będzie mieć pięć punktów przewagi w tabeli nad Czarnogórą i dziewięć nad Rumunią. Groźna pozostanie niemal wyłącznie Dania.

Skomentuj 0

Tylko Niemcy są już pewni zwycięstwa. Z Norwegami, nie Słowakami.

Skomentuj 0

Dobiegła końca pierwsza połowa na siedmiu stadionach. Najwyższe prowadzenie 4:0 reprezentacji Niemiec z Norwegami. Skromniejszą przewagę ma Irlandia Północna, Szkocja, Polska i Słowenia. Spośród gospodarzy nie wygrywają, a remisują Anglicy ze Słowakami, a także Czarnogórcy z Rumunami.

Skomentuj 0

Trwa strzelecki trans gospodarzy. Reprezentacja Niemiec ma już cztery gole przewagi nad Norwegami, z kolei Irlandia Północna prowadzi 2:0 z Czechami. Naszych zachodnich sąsiadów uszczęśliwił po raz drugi w spotkaniu Timo Werner.

Skomentuj 0

Eric Dier zdążył dobrać się do Słowaków przed przerwą. Reprezentacja Anglii wyrównała na 1:1 i niebawem poszuka zwycięskich bramek.

Skomentuj 0

Jedyny mecz, w którym jeszcze nie padł gol, to spotkanie Czarnogórców z Rumunami. Jeżeli tak pozostanie do ostatniego gwizdka, obie reprezentacje stracą dwa punkty w stosunku do Duńczyków, a może także do Polaków.

Skomentuj 0

Po dwóch kwadransach jedno duże zaskoczenie. Reprezentacja Słowacji wciąż na prowadzeniu w konfrontacji z Anglikami na wyjeździe.

Skomentuj 0

Gole w Słowenii oraz Irlandii Północnej. Powoli. Pierwsze trafienie Josipa Ilicicia dało Słoweńcom prowadzenie z Litwą, natomiast Wyspiarze otworzyli wynik meczu z Czechami dzięki strzałowi Jonny'ego Evansa.

Skomentuj 0

21. minuta i 3:0 dla Niemców. Timo Werner. Co tu dużo mówić. Niemiecki taran miażdży reprezentację Norwegii.

Skomentuj 0

Reprezentacja Niemiec nie daje większych szans Norwegom na swoim terenie. 2:0 zrobiło się dzięki Julianowi Draxlerowi. Asystował autorem poprzedniego gola Mesut Oezil.

Skomentuj 0

Najważniejsza informacja - Polska na prowadzeniu! W starciu Czarnogórców z Rumunami bezbramkowo.

Skomentuj 0

Rozpoczęło się również strzelanie w Warszawie. Polska na prowadzeniu 1:0, a drogę do bramki Kazachstanu znalazł Arkadiusz Milik!

Skomentuj 0

Szkoci i Niemcy na prowadzeniu. Gole dla niedawnych przeciwników reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy strzelili Christophe Berra oraz Mesut Oezil.

Skomentuj 0

Dotychczas zmienił się jedynie wynik w Londynie. Zupełnie nie po myśli miejscowych kibiców.

Skomentuj 0

Stanislav Lobotka na 1:0 dla Słowacji w Anglii. Od początku robi się interesująco.

Skomentuj 0

Pierwszy gwizdek na siedmiu stadionach!

Skomentuj 0

Jakub Rzeźniczak wspiera reprezentację Polski z dalekiego Azerbejdżanu.

Skomentuj 0

Na ławce rezerwowych reprezentacji Słowacji Martin Polacek. Towarzyszą mu między innymi Jaroslav Mihalik oraz znany z Legii Warszawa pomocnik Ondrej Duda.

Skomentuj 0

W reprezentacji Polski trzech zawodników z Lotto Ekstraklasy, a w litewskiej jedenastce Fiodor CernychArvydas Novikovas, a Darvydasa Sernasa oraz Nerijusa Valskisa też nie trzeba specjalnie przedstawiać.

Skomentuj 0

W "polskiej grupie" reprezentacja Czarnogóry podejmie Rumunię. Obie drużyny liczą na potknięcie Biało-Czerwonych w starciu z Kazachstanem.

Skomentuj 0

Przeciwnikiem Niemców będą Norwegowie. Za strzelanie goli mają odpowiadać przede wszystkim Timo WernerThomas Mueller oraz Julian Draxler.

Skomentuj 0

Anglicy zagrają na własnym terenie ze Słowakami. W ataku Harry Kane, a za jego plecami Alex Oxlade-ChamberlainDele Alli i Marcus Rashford.

Skomentuj 0

Więcej o zwycięstwie reprezentacji Danii. Osiem goli w cztery dni - to robi wrażenie.

Skomentuj 0

Reprezentacja Danii dzięki zwycięstwu 4:1 z Armenią została liderem "polskiej grupy" w eliminacjach do mistrzostw świata. Czas na odpowiedź zespołu Adama Nawałki.

Skomentuj 0

W sesji wieczornej zagra między innymi reprezentacja Polski. Selekcjoner Adam Nawałka wprowadził trzech nowych zawodników do jedenastki.

Skomentuj 0

Azerbejdżan - San Marino 5:1 (2:0)

Armenia - Dania 1:4 (1:2)

Skomentuj 0

11. gol w ciągu 90 minut. Dzieło pokonania reprezentacji Armenii przypieczętowała Dania trafieniem Thomasa Delaneya na 4:1. To trzecia dziś bramka tego zawodnika.

Skomentuj 0

Reprezentacja Armenii straciła trzy gole i straciła dwóch zawodników przed kolejnym spotkaniem z Polakami. Z powodu nadmiaru kartek będą pauzować Andonian i Harojan.

Skomentuj 0

Thomas Delaney po raz drugi. Dania prowadzi w Armenii 3:1 i jeżeli nie wydarzy się żadna katastrofa, będzie niebawem cieszyć się z kompletu punktów.

Skomentuj 0

Raszad Sadygov odzyskał czterobramkowe prowadzenie dla reprezentacji Azerbejdżanu. 5:1 i powoli dobiega końca regulaminowy czas w tym dość jednostronnym pojedynku.

Skomentuj 0

Ale San Marino potrafiło też gola strzelić. Honorowe trafienie Mirko Palazziego na 4:1.

Skomentuj 0

Bramka Michele Cevoliego na 4:0 dla reprezentacji Azerbejdżanu to jednocześnie 37. stracona przez San Marino w eliminacjach do mistrzostw świata. Średnia ponad cztery na mecz.

Skomentuj 0

"Mecz nie porywa, Duńczycy mają pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami". Czy reprezentacja Armenii jeszcze zagrozi Kasperowi Schmeichelowi i sprawi niespodziankę?

Czy reprezentacja Armenii wyrówna w meczu z Danią?

Skomentuj 0

Afran Ismajłow trafił na 3:0 dla reprezentacji Azerbejdżanu. W poniedziałek zdążyła już podwoić swój dorobek bramkowy w eliminacjach do mistrzostw świata.

Skomentuj 0

Gra wznowiona na obu stadionach.

Skomentuj 0

Tak cieszył się Christian Eriksen z gola na 2:1 w Armenii. Niebawem rozpocznie się druga część tego spotkania.

Skomentuj 0

Co można powiedzieć o meczu w Azerbejdżanie? Nic co zapowiada emocje po przerwie. San Marino ma 22 procent posiadania piłki, nie oddało żadnego strzału, nie wywalczyło rzutu rożnego, a nawet nie wpadło w pułapkę ofsajdową Azerów.

Skomentuj 0

Duńczycy w mediach społecznościowych są zachwyceni wirtualnym prowadzeniem w grupie. Aby faktycznie wyszli na 1. miejsce muszą utrzymać korzystny wynik w Erewaniu.

Skomentuj 0

Sędziowie zaprosili piłkarzy na przerwę. Azerbejdżan pewnie zmierza po zwycięstwo z San Marino, natomiast Dania prowadzi 2:1 z reprezentacją Armenii.

Skomentuj 0

Christian Eriksen jest najlepszym strzelcem reprezentacji Danii w trwających eliminacjach. Jego trafienie na 2:1 w meczu z Armenią było szóste w kampanii. Przed nim w rankingu snajperów są tylko Portugalczycy Cristiano Ronaldo i Andre Silva, Belg Romelu Lukaku i Polak Robert Lewandowski.

Skomentuj 0

Przy aktualnym wyniku 1:2 w pojedynku Armenii z Danią drużyna Age Hareide staje się wirtualnym liderem w "polskiej grupie" eliminacji do mistrzostw świata.

Skomentuj 0

W 30 minut pięć goli na dwóch stadionach. Nie oszczędzają się piłkarze w Azerbejdżanie i Armenii. Jeszcze dużo czasu pozostało czterem reprezentacjom na kontynuację ostrzału.

Skomentuj 0

Christian Eriksen na 2:1 dla reprezentacji Danii. Przyjezdni nie potrzebowali dużo czasu na odwrócenie wyniku. W 6. minucie stracili gola, a po niespełna dwóch kwadransach prowadzą.

Skomentuj 0

Araz Abdullayev autorem drugiego gola dla Azerbejdżanu w 25. minucie. San Marino szybko dostało dwa mocne ciosy i słania się na nogach w Baku.

Skomentuj 0

Dotychczas Reprezentacja Armenii odebrała na własnym stadionie punkty Czarnogórze i Kazachstanowi. Z Duńczykami remisuje 1:1 po nieco ponad 20 minutach.

Skomentuj 0

Reprezentacja Azerbejdżanu nie potrzebowała dużo czasu, żeby przebić się przez defensywę San Marino. W spotkaniu grupy C prowadzi 1:0.

Skomentuj 0

Dania na 1:1! Thomas Delaney szybko likwiduje przewagę reprezentacji Armenii i można powiedzieć, że mecz zaczyna się od początku.

Skomentuj 0

Jeżeli Henrich Mchitarjan i spółka zapunktują w meczu z Duńczykami, powstrzymają pościg Wikingów za Polakami w grupie.

Skomentuj 0

Armenia wychodzi na prowadzenie w konfrontacji z Duńczykami. Rusłan Korjan!

Skomentuj 0

Wybrzmiał pierwszy gwizdek w Azerbejdżanie i Armenii.

Skomentuj 0

Azerbejdżan powoli wychodzi z szoku po awansie swojego przedstawiciela Karabachu Agdam do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Kibice nie wyobrażają sobie, że zostaną sprowadzeni na ziemię przez reprezentację San Marino.

Skomentuj 0

O godzinie 18 do akcji wkroczy reprezentacja Danii, która w przekonującym stylu rozprawiła się ze swoim poprzednim przeciwnikiem. Była nim Polska. Tamten sukces wymaga w jej przypadku potwierdzenia zwycięstwem z Armenią.