"Brzydkie sceny", "skandal w Polsce". Zagraniczne media komentują zadymę w Poznaniu

"Skandal w Polsce", "brzydkie sceny" - w ten sposób zagraniczne media komentują wydarzenia, do których doszło na stadionie w Poznaniu. Pseudokibice Lecha doprowadzili do przerwania meczu. Legia wygrała walkowerem 3:0.

Karol Wasiek

BBC: Legia mistrzem po przerwanym meczu

Brytyjski portal opisuje wydarzenia z Poznania. "Fani obrzucali boisko racami, a następnie wbiegli na płytę. Sędzia nie miał wyjścia. Musiał przerwać mecz" - czytamy. Legia z 70 punktami wygrała Lotto Ekstraklasę. To trzecie mistrzostwo warszawskiego klubu z rzędu.

Czy Polska upora się z problemem chuliganów piłkarskich?