KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Nie tylko Cristiano Ronaldo. Afery seksualne, które wstrząsnęły światem futbolu

Udział w zbiorowym gwałcie, seks z nieprzytomną nastolatką, uwiedzenie nieletniej, sypianie z żoną przyjaciela - Cristiano Ronaldo nie jest pierwszym piłkarzem, który nie potrafił utrzymać rąk przy sobie, za co może słono zapłacić.

Maciej Kmita
Maciej Kmita

Cristiano Ronaldo 

Po publikacjach niemieckiego dziennika "Der Spiegel" pięciokrotny laureat Złotej Piłki znalazł się w ogniu krytyki. Okazało się, że Ronaldo nie tylko jest ze wzajemnością zakochany sam w sobie i nie potrafi się sobie oprzeć, ale zmusza do tego też innych. 12 czerwca 2009 roku, dzień po ustaleniu warunków rekordowego transferu do Realu Madryt, w Las Vegas miał brutalnie zgwałcić Kathryn Mayorgę. Więcej o tym TUTAJ

Rok później doszło do podpisania ugody, na mocy której kobieta zobowiązała się milczeć w zamian za 375 tys. dolarów. Po ośmiu latach opowiedziała jednak o tamtej nocy, ze wstrząsającymi szczegółami, dziennikowi "Der Spiegel". Po publikacji niemieckiej gazety policja w Nevadzie wznowiła śledztwo w sprawie, a na nieskazitelnym wizerunku piłkarza pojawiła się skaza.

Wartość akcji Juventusu Turyn spadła o pięć procent, a sponsorzy, przede wszystkim ci najpotężniejsi, nie stanęli w obronie piłkarza. Wręcz przeciwnie, Ronaldo może podzielić los Tigera Woodsa, który w wyniku nieobyczajowego zachowania stracił kontrakty reklamowe.

Ronaldo nie jest pierwszym piłkarzem ze światowego topu, którego zgubiło libido. Nieposkromione żądze dewastowały drużyny, rozbijały rodziny, kończyły przyjaźnie i hamowały dobrze zapowiadające się kariery, nie wspominając o tragedii zapomnianych ofiar. Oto największe afery seksualne w świecie futbolu.


Oglądaj Serie A NA ŻYWO w WP Pilot!

Czy Cristiano Ronaldo uda się odbudować wizerunek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (2)
 • Claudia_ Zgłoś komentarz
  [quote]Cristiano Ronaldo nie jest pierwszym piłkarzem, który nie potrafił utrzymać rąk przy sobie[/quote] Chyba przegapiłam moment, w którym Ronaldo został skazany za gwałt. Żenujące
  Czytaj całość
  dziennikarstwo. O ile to w ogóle można nazwać dziennikarstwem. A wydawało mi się, że w Polsce uznajemy zasadę domniemanej niewinności. [quote]Ronaldo nie tylko jest ze wzajemnością zakochany sam w sobie i nie potrafi się sobie oprzeć, ale zmusza do tego też innych. [/quote] Wstyd cię pismaku za takie teksty powinno być.