Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Losowanie Euro 2020. Na kogo w ME trafi Polska. NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Michał Piegza

Podsumowujemy "losowanie":

Grupa A (Baku, Rzym):

1. Turcja

2. Włochy

3. Walia

4. Szwajcaria

 

Grupa B (Kopenhaga, Sankt Petersburg):

1. Dania

2. Finlandia

3. Belgia

4. Rosja

 

Grupa C (Amsterdam, Bukareszt):

1. Holandia

2. Ukraina

3. Austria

4. Gruzja, Macedonia Północna, Izrael i Białoruś. 

 

Grupa D (Glasgow, Londyn):

1. Anglia

2. Chorwacja

3. Norwegia, Szkocja, Serbia, Izrael

4. Czechy

 

Grupa E (Bilbao, Dublin):

1. Hiszpania

2. Szwecja

3. Polska

4. Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia lub Irlandia Północna  

 

Grupa F (Budapeszt, Monachium):

1. Islandia, Rumunia, Bułgaria lub Węgry.

2. Portugalia

3. Francja

4. Niemcy

Skomentuj 8
  • Paweł Pawlak Zgłoś komentarz
    Będzię bardzo ciężko!
    • 5teel Zgłoś komentarz
      Grupa do ogrania Hiszpania to juz nie taka potega co 5-10 lat temu a Szwecja w naszym zasiegu bez dwóch zdan trafili nasi srednią grupe oczywiscie moglo byc lepiej ale mogla byc i taka
      Czytaj całość
      Anglia,Polska,Portugalia,Rosja takze niema co narzekac bo kazdy patrzy przez pryzmat przegranego 0-6 meczu z Hiszpanią i sraczkuje ze dostaniemy bencki a ta Hiszpaniajuz nie taka straszna:)
      • Kozie bobki Zgłoś komentarz
        Oj brzęczek współczuję ci takie potęgi masakra
        Zobacz więcej komentarzy (5)

        Dziękujemy za uwagę!

        Skomentuj 0

        Kiedy zagra Polska? 15 czerwca w Dublinie ze zwycięzcą baraży (Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia lub Irlandia Północna), 20 czerwca w Bilbao z Hiszpanią, a 24 czerwca w Dublinie ze Szwecją.

        Skomentuj 0
        Skomentuj 0

        Grupa E (Bilbao, Dublin):

        1. Hiszpania

        2. Szwecja

        3. Polska

        4. Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia lub Irlandia Północna

        Skomentuj 15
        Zobacz więcej komentarzy (12)
      • Bośnia i Hercegowina, Słowacja, Irlandia lub Irlandia Północna pierwszym rywalem Polaków.

        Skomentuj 2

        Finlandia zagra w grupie B.

        Skomentuj 0

        W grupie D zagra zwycięzca ścieżki C. Norwegia, Szkocja, Serbia, Izrael.

        Skomentuj 0

        Zwycięzca baraży z grupy D zagra w grupie C. To ktoś z czwórki: Gruzja, Macedonia Północna, Kosowo lub Białoruś.

         

         

        Skomentuj 0