WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Oceny SportoweFakty.pl: Liderki zawiodły, znakomita Wysokińska

Sławomir Bromboszcz
Sławomir Bromboszcz

Rozgrywające:
Kinga Byzdra - 3 - Zawodniczka ta bardzo dużo wnosi do gry biało-czerwonych. W spotkaniu z Rumunią Kinga Byzdra popisała się kilkoma znakomitymi akcjami, niestety brakuje jej jeszcze skuteczności. Potrafiła wypracować sobie niezłe pozycje rzutowe, jednak piłka nie trafiała do bramki rywalek. Niesamowicie pewnie wykonywała natomiast rzuty karne.

Marta Gęga - - Rozgrywająca znakomicie weszła w spotkanie, jej pierwsza akcja zakończyła się bramką. Później jednak było zdecydowanie gorzej. Zawodniczka ta nie bała się rzucać, jednak jej kolejne próby były bardzo nieudane.

Karolina Kudłacz - 3 - Występ Karoliny Kudłacz budzi mieszane uczucia, był po prostu przeciętny. Koleżanki nie wspierały jej, a sama rzadko potrafiła zrobić różnicę. Niestety po raz kolejny zabrało jej indywidualnych, skutecznych akcji. 

Iwona Niedźwiedź - 2 - Niestety po raz kolejny rozgrywająca była na bakier ze skutecznością. Doświadczona zawodniczka ma ogromny potencjał i umiejętności, potrafi wypracować sobie pozycje rzutowe, jednak z ich wykorzystywaniem na tym turnieju było słabo.

Karolina Siódmiak - 3 - Rozgrywająca pierwszoligowego zespołu z Gdańska to jeden z jaśniejszych punktów polskiej reprezentacji. W meczu z Rumunią starała się walczyć, zdobyła kilka ładnych bramek, po faulach na niej sędziowie dyktowali rzuty karne. Brała na siebie odpowiedzialność w trudnych momentach, gdy trzeba było oddawać rzut przy grze pasywnej.

Alina Wojtas - 1 - Występ polskiej bombardierki można określić jednym słowem - katastrofa. Nie tylko była nieskuteczna w rzutach z drugiej linii, ale także zmarnowała dwa rzuty karne.  

Aleksandra Zych - 2 - Zawodniczka znakomicie spisująca się w dwóch poprzednich spotkaniach tym razem na parkiecie zameldowała się tylko na chwilę, nie miała zbyt wielu okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Po faulu ofensywnym została zmieniona. Szkoda, bo inne zawodniczki grały zdecydowanie gorzej.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (3):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • panda25 1
  Rzeczywiście, w tym meczu Kulwińska ładnie na kole, choć nie przekreślałbym Drabik, bo ta dziewczyna ma dryg do gry na tej pozycji. Nie wyszły (a raczej nie weszły) dwa rzuty, więc została zdjęta. Nie wiaodmo, co byłoby dalej.
  Kocela też się dobrze zaprezentowała. O Wysokińskiej już pisałem wcześniej, więc nie ma co powtarzać. Natomiast broniłbym trochę Kudłacz, która mocno pracowała (fakt, z różnymi wynikami) i próbowała chyba więcej, niż inne.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Miasto mistrzów - Kielce 1
  Nie wszystkie zawodniczki były w formie trzeba to podkreślić.Zawiodła 2 linia Byzdra i Wojtas,chociaż Byzdrę można zrozumieć bo miała uraz.Nie wyszły te mistrzostwa tak jak miały wyjść.
  Grieg Akurat kiedy w miarę dobrze funkcjonowała I linia (nawet skrzydłowe poza Grzyb zaliczyły najlepszy, co nie znaczy idealny występ na całym turnieju), to dla odmiany zabrakło siły rażenia tam, skąd wcześniej stwarzaliśmy największe zagrożenie, czyli z II linii.
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • Osiedle Czaszki 1
  "...wpuściła kilka bramek i usiadła na ławce rezerwowych." - skąd więc ocena 2 ??? Ani jednej udanej obrony, więc ocena "1" !!! Oceny dla Gęgi i Zych zaniżone, a ocena Janiszewskiej zawyżona (nie rzuciła ważnej bramki w sytuacji sam na sam) ! Z pozostałymi ocenami i komentarzem do nich należy się zgodzić :)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)
Pokaż więcej komentarzy (3)