Szóstka 8. kolejki Orlen Ligi wg portalu SportoweFakty.pl

Sebastian Nowak

Atakująca: Katarzyna Konieczna (Impel Wrocław) [1]*

Katarzyna Konieczna w końcu przypomniała o swojej sile ataku. W tym sezonie po raz pierwszy znajduje się w naszym zestawieniu, a trzeba przyznać, że konkurencja na tej pozycji była niemała. Atakująca Impelu w meczu z Aluprofem nie grała od początku, na boisko weszła w trudnym momencie, kiedy jej zespół przegrywał w pierwszym secie 16:21. Premierowej partii nie zdołała uratować, ale na ławkę już nie wróciła i poprowadziła w następnych setach swój zespół do zwycięstwa. Pojedynek ten zakończyła z 19 punktami na koncie i 43-procentową skutecznością w ataku.

*W nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki.

Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!

Czy zgadzasz się z typami do 8. kolejki Orlen Ligi?