El. ME 2015: Szwajcaria - Polska na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sebastian Nowak
Polska - Szwajcaria 3:0 (25:10, 25:12, 25:20) Izabela Kowalińska kończy zagrywką to spotkanie!
Skomentuj 0
Dziękujemy za to popołudnie spędzone z nami i zapraszamy jeszcze na nasze kanały społecznościowe. Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
W niedzielę zostaną rozegrane jeszcze dwa spotkania. Polki o godz. 20 zmierzą się z Ukrainkami, a wcześniej, o 17:30 - Szwajcarki z Łotyszkami.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Na trybunach słychać gromkie "Dziękujemy!". A jest za co. Chociaż obsada tego turnieju nie jest najwyższych lotów, to awans do ME możemy uznać za sukces zbudowanej niemal od podstaw polskiej drużyny.
Skomentuj 0
Teraz możemy oficjalnie to powiedzieć: polskie siatkarki zagrają w przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Brawo Dziewczyny!
Skomentuj 0
  • Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 24:20) Katarzyna Zaroślińska i... meczowa!
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 23:20) Czas dla naszych rywalek.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 22:20) Szwajcarki wykorzystują przechodzącą piłkę.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 22:19) Polska ściana nie do przejścia!
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 21:19) Izabela Kowalińska psuje atak.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 21:18) Jedna z dłuższych, jeśli nie najdłuższa akcja w tym meczu. Punkt dla Polek po skutecznym bloku.
    Skomentuj 0
    Do gry wchodzą Daria Paszek i Izabela Bełcik.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 20:18) Skuteczny atak Polek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 19:17) Klaudia Kaczorowska zaserwowała tak, że piłka wróciła na naszą stronę, ale żadna z zawodniczek jej nie podbiła.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 18:16) Szwajcarki poradziły sobie z polskim blokiem.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 16:15) Klaudia Kaczorowska sprowadza nasz zespół na przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 15:15) Piłka po ataku Szwajcarek ląduje po polskiej stronie siatki.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 15:14) Biało-czerwone na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 14:14) Agnieszka Kąkolewska prezentuje dziś o wiele lepszą formę niż w piątkowym meczu.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 13:13) Zła wystawa po stronie szwajcarskich siatkarek i w wyniku tego - zepsuty atak.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 11:13) Małe nieporozumienie w polskim zespole, bo piłka spadła przed stojącymi obok siebie zawodniczkami.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 11:12) Tym razem jednak wyraźny błąd Szwajcarek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 10:12) Szwajcarki punktują po skutecznym ataku.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 8:11) Kolejny punkt z zagrywki naszych rywalek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 8:10) Szwajcarki punktują z zagrywki. Z przyjęciem Polek dzieje się coś niedobrego i Piotr Makowski poprosił o przerwę.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 8:8) Szwajcarki oszukały polski blok i zdobywają kolejny punkt.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 8:7) Minimalne prowadzenie biało-czerwonych na przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 7:7) Po dwóch setach Polki miały przyjęcie na poziomie 65%, ale po tym secie ten wynik chyba pójdzie w dół.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 7:6) Duży błąd Szwajcarek w ataku.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 5:6) Złe przyjęcie Polek i mimo ofiarnej obrony, punkt powędrował do Szwajcarek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 5:4) Katarzyna Zaroślińska wyprowadza nasz zespół na prowadzenie.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 4:4) I już mamy remis.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 3:4) Agnieszka Kąkolewska atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 2:4) Szwajcarki obijają nasz blok.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 1:3) Polki nie zdołały odebrać tej piłki.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12, 0:1) Otwierają go Szwajcarki.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy trzeci set. Całkiem możliwe, że ostatni.
    Skomentuj 0
    Druga partia nie była już takim spacerkiem Polek jak pierwsza odsłona, bo przez jakiś toczyła się wyrównana walka, ale przed drugą przerwą techniczną biało-czerwone odpaliły i nie dały szans rywalkom.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 2:0 (25:10, 25:12) I skutecznym blokiem Polki kończą drugą partię!
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 24:12) Joanna Wołosz oszukała blok rywalek i akcję skończyła Izabela Kowalińska.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 23:11) Na trybunach głośne "Polska! Biało-czerwoni" i kolejny punkt dla Polek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 22:11) Polski taran wręcz miażdży siatkarki Szwajcarii. Rywalki są w tej chwili bezradne.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 20:11) Agnieszka Kąkolewska bez problemu kończy atak ze środka.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 19:11) Ależ blok Polek!
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 17:11) Szwajcarki przerywają swoją złą serię skutecznym atakiem.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 17:10) W ataku przypomniała o sobie Katarzyna Zaroślińska.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 16:10) Izabela Kowalińska sprowadza nasz zespół na drugą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 15:10) Szwajcarki nie przebiły się przez polską ścianę.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 14:10) Czas dla przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 13:10) Izabela Kowalińska tak silnie zaatakowała, że trafiona piłką Szwajcarka aż straciła równowagę.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 12:9) Walkę przy siatce wygrały polskie zawodniczki.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 11:9) Tym razem to Polki nadziały się na blok rywalek.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 11:7) Jedna z dłuższych wymian w tym meczu zakończona skutecznym blokiem Polek. W polu serwisowym ciągle Klaudia Kaczorowska.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 10:7) Szwajcarki źle odebrały piłkę i punkt zostaje po naszej stronie.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 9:7) Skuteczny blok Polek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 8:7) Ofiarna obrona Polek opłaciła się, bo w następnej akcji zdołały wyprowadzić skuteczny atak.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 7:7) Nieporozumienie w ekipie przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 6:7) Szwajcarki zdecydowanie podniosły poziom swojej gry w tym secie.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 6:6) Katarzyna Zaroślińska tym razem atakuje bez błędu.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 5:6) Polki nie odebrały zagrywki rywalek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 5:4) Skuteczny blok Polek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 4:4) Szwajcarki zagrywają w aut.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 3:3) Akcja Polek zapowiadała się bardzo dobrze, ale piłka po ataku trafiła w antenkę.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 1:2) Skuteczny atak biało-czerwonych.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10, 0:1) Dotknięta siatka po naszej stronie.
    Skomentuj 0
    Oba zespoły są już gotowe do rozpoczęcia drugiego seta.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Szybko, łatwo i przyjemnie - tak można podsumować pierwszy set w wykonaniu naszych siatkarek. Polki bardzo dobrze zagrywały o kończyły większość ataków, stąd taka wysoka wygrana.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 1:0 (25:10) Set kończy Katarzyna Zaroślińska!
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (24:9) Setowa dla biało-czerwonych!
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (23:9) Tym razem Polki nie zdołały odebrać ataku rywalek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (23:8) Kolejną akcję kończy nie kto inny jak Katarzyna Zaroślińska.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (21:8) Katarzyna Zaroślińska wykorzystuje przechodząca piłkę po błędzie w przyjęciu rywalek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (19:8) Tym razem Szwajcarki znalazły dziurę w naszym bloku i skutecznie zaatakowały.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (19:7) Katarzyna Zaroślińska skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (18:7) Druga przerwa dla przyjezdnych. Mecz na razie nie jest porywającym widowiskiem, bo większość akcji kończy się po kilku podbiciach piłki.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (17:7) Agnieszka Kąkolewska kończy akcję atakiem ze środka.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria (16:6) Po przerwie Szwajcarki odpowiadają skutecznym blokiem.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (16:5) ... i po skutecznym bloku schodzą na drugą przerwę techniczną.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (15:5) Biało-czerwone ciągle powiększają swoją przewagę.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (12:5) Szwajcarki po dłuższej przerwie wyprowadziły skuteczny atak.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (11:3) Kolejny punkt zdobyty po naszej zagrywce. W polu serwisowym ciągle Katarzyna Zaroślińska.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (10:3) Izabela Kowalińska zdobywa punkt po plasowanym ataku. Przerwa dla Szwajcarek.
    Skomentuj 0
    Kompletu kibiców nie ma, ale doping jak zawsze na najwyższym poziomie.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (8:3) Akcję na skrzydle kończy Klaudia Kaczorowska.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (7:3) Kolejny as serwisowy!
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (6:3) Skuteczny blok Polek.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (4:3) Tym razem zepsuta zagrywa po naszej stronie.
    Skomentuj 0
    Polska - Szwajcaria 0:0 (3:1) As serwisowy Kowalińskiej!
    Skomentuj 0
    Wyjściowe składy: Polska: Kąkolewska, Tokarska, Kowalińska, Kaczorowska, Wołosz, Zaroślińska, Durajczyk (libero). Szwajcaria: Marbach, Schauss, Stocker, Van Rooij, Granvorka, Unternahrer, Dalliard (libero).
    Skomentuj 0
    Zabrzmiał już Mazurek Dąbrowskiego, czas więc na sportowe emocje! Jakieś typy przed pierwszym gwizdkiem?
    Skomentuj 0
    My tu gadu gadu, a tymczasem zaczyna się prezentacja.
    Skomentuj 0
    Chociaż jest to spotkanie międzynarodowe o punkty, to nie przyciągnęło ono zbyt wielu kibiców. Wczoraj nie wyglądało to najlepiej i jak na razie, w hali "Łuczniczka" nie zapełniła się nawet połowa trybun. Bydgoszcz w tym roku będzie jeszcze gościć siatkówkę na najwyższym poziomie - 22 czerwca polscy siatkarze zmierzą się z Brazylią, a we wrześniu - długo oczekiwane mistrzostwa świata!
    Skomentuj 0
    Biało-czerwone intensywnie się rozgrzewają, a półtorej godziny temu zakończył się pierwszy dzisiejszy mecz, w którym Ukrainki łatwo ograły Łotyszki 3:0.
    Skomentuj 0
    Gra naszego zespołu w meczu z Łotyszkami wyglądała na tyle dobrze, że już chcielibyśmy obwieścić awans do przyszłorocznej imprezy, ale zgodnie ze słowami Elżbiety Skowrońska, poczekamy do ostatecznych rozstrzygnięć.
    Skomentuj 0
    Wróćmy jeszcze na moment do piątkowego spotkania. Szansę pokazania się przed publicznością dostały wszystkie zawodniczki, a naszym zdaniem, najlepiej wypadła Katarzyna Zaroślińska.
    Skomentuj 0
    Biało-czerwone są zdecydowanymi faworytkami tego pojedynku. Taka sytuacja: w zakładach bukmacherskich kurs na nasz zespół wynosi 1,008 zł.
    Skomentuj 0
    Wiadomość dnia: zwycięstwo Polek w tym meczu gwarantuje im udział w przyszłorocznych mistrzostwach Europy.
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie w to sobotnie popołudnie z bydgoskiej hali "Łuczniczka". O godz. 18 rozpocznie się kolejne spotkanie drugiego turnieju eliminacyjnego, w którym Polki zmierzą się ze Szwajcarkami.