Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Finały ATP World Tour: wyniki i tabele

Novak Djoković będzie chciał po raz piąty z rzędu wygrać kończące tenisowy sezon Finały ATP World Tour. Przeszkodzić mu w tym chce Andy Murray, aktualny numer jeden światowego rankingu.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Facebook / ATP World Tour

GRA POJEDYNCZA

FINAŁ:

niedziela, 20 listopada

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Novak Djoković (Serbia, 2) 6:3, 6:4

PÓŁFINAŁ:

sobota, 19 listopada

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Milos Raonić (Kanada, 4) 5:7, 7:6(5), 7:6(9)
Novak Djoković (Serbia, 2) - Kei Nishikori (Japonia, 5) 6:1, 6:1

FAZA GRUPOWA:

Grupa A (John McEnroe)

piątek, 18 listopada

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 3) 6:4, 6:2
Marin Cilić (Chorwacja, 7) - Kei Nishikori (Japonia, 5) 3:6, 6:2, 6:3

środa, 16 listopada

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Kei Nishikori (Japonia, 5) 6:7(9), 6:4, 6:4
Stan Wawrinka (Szwajcaria, 3) - Marin Cilić (Chorwacja, 7) 7:6(3), 7:6(3)

poniedziałek, 14 listopada

Andy Murray (Wielka Brytania, 1) - Marin Cilić (Chorwacja, 7) 6:3, 6:2
Kei Nishikori (Japonia, 5) - Stan Wawrinka (Szwajcaria, 3) 6:2, 6:3

Tabela Grupy A

M Zawodnik Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Andy Murray 3 3 6-1 86 42-26 62
2 Kei Nishikori 3 1 4-4 50 38-38 50
3 Stan Wawrinka 3 1 2-4 33 25-36 41
4 Marin Cilić 3 1 2-5 29 32-37 46


Grupa B (Ivan Lendl)

czwartek, 17 listopada

Novak Djoković (Serbia, 2) - David Goffin (Belgia, 9/Alt) 6:1, 6:2
Milos Raonić (Kanada, 4) - Dominic Thiem (Austria, 8) 7:6(5), 6:3

wtorek, 15 listopada

Novak Djoković (Serbia, 2) - Milos Raonić (Kanada, 4) 7:6(6), 7:6(5)
Dominic Thiem (Austria, 8) - Gael Monfils (Francja, 6) 6:3, 1:6, 6:4

niedziela, 13 listopada

Novak Djoković (Serbia, 2) - Dominic Thiem (Austria, 8) 6:7(10), 6:0, 6:2
Milos Raonić (Kanada, 4) - Gael Monfils (Francja, 6) 6:3, 6:4

Tabela Grupy B

M Zawodnik Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Novak Djoković 3 3 6-1 86 44-24 65
2 Milos Raonić 3 2 4-2 67 37-30 55
3 Dominic Thiem 3 1 3-5 38 31-44 41
4 David Goffin 1 0 0-2 0 3-12 20
5 Gael Monfils 2 0 1-4 20 20-25 44


O kolejności w grupie decydują kolejno: 1) liczba zwycięstw; 2) liczba zagranych meczów; 3) wynik bezpośredniego meczu, gdy dwóch zawodników ma taką samą liczbę zwycięstw i meczów; 4) przy trzech zawodnikach: a) gdy jeden ma mniejszą liczbę meczów, to awansuje ten z dwóch pozostałych, który wygrał bezpośredni mecz w Londynie, b)* wyższy procent wygranych setów, c)** wyższy procent wygranych gemów, d) pozycja w rankingu.
* Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent setów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.
** Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent gemów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.

GRA PODWÓJNA

FINAŁ:

niedziela, 20 listopada

Henri Kontinen (Finlandia, 5) / John Peers (Australia, 5) - Raven Klaasen (RPA, 7) / Rajeev Ram (USA, 7) 2:6, 6:1, 10-8

PÓŁFINAŁ:

sobota, 19 listopada

Raven Klaasen (RPA, 7) / Rajeev Ram (USA, 7) - Jamie Murray (Wielka Brytania, 2) / Bruno Soares (Brazylia, 2) 6:1, 6:4

Henri Kontinen (Finlandia, 5) / John Peers (Australia, 5) - Bob Bryan (USA, 3) / Mike Bryan (USA, 3) 7:6(2), 6:4

FAZA GRUPOWA:

Grupa A (Peter Fleming, John McEnroe)

piątek, 18 listopada

Henri Kontinen (Finlandia, 5) / John Peers (Australia, 5) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, 1) / Nicolas Mahut (Francja, 1) 6:7(5), 6:4, 10-4

Raven Klaasen (RPA, 7) / Rajeev Ram (USA, 7) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 4) / Marc Lopez (Hiszpania, 4) 6:3, 7:6(8)

środa, 16 listopada

Feliciano Lopez (Hiszpania, 4) / Marc Lopez (Hiszpania, 4) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, 1) / Nicolas Mahut (Francja, 1) 7:5, 5:7, 10-8

Henri Kontinen (Finlandia, 5) / John Peers (Australia, 5) - Raven Klaasen (RPA, 7) / Rajeev Ram (USA, 7) 6:3, 6:4

poniedziałek, 14 listopada

Henri Kontinen (Finlandia, 5) / John Peers (Australia, 5) - Feliciano Lopez (Hiszpania, 4) / Marc Lopez (Hiszpania, 4) 6:3, 7:6(7)

Raven Klaasen (RPA, 7) / Rajeev Ram (USA, 7) - Pierre-Hugues Herbert (Francja, 1) / Nicolas Mahut (Francja, 1) 7:5, 6:4

Tabela Grupy A

M Zawodnicy Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Henri Kontinen i John Peers 3 3 6-1 86 38-27 58
2 Raven Klaasen i Rajeev Ram 3 2 4-2 67 33-30 52
3 Feliciano Lopez i Marc Lopez 3 1 2-5 29 31-38 45
4 Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut 3 0 2-6 25 32-39 45


Grupa B (Stefan Edberg, Anders Järryd)

czwartek, 17 listopada

Jamie Murray (Wielka Brytania, 2) / Bruno Soares (Brazylia, 2) - Ivan Dodig (Chorwacja, 6) / Marcelo Melo (Brazylia, 6) 6:3, 3:6, 10-6

Bob Bryan (USA, 3) / Mike Bryan (USA, 3) - Treat Huey (Filipiny, 8) / Maks Mirny (Białoruś, 8) 6:4, 6:4

wtorek, 15 listopada

Jamie Murray (Wielka Brytania, 2) / Bruno Soares (Brazylia, 2) - Bob Bryan (USA, 3) / Mike Bryan (USA, 3) 6:3, 6:4

Ivan Dodig (Chorwacja, 6) / Marcelo Melo (Brazylia, 6) - Treat Huey (Filipiny, 8) / Maks Mirny (Białoruś, 8) 7:5, 6:4

niedziela, 13 listopada

Jamie Murray (Wielka Brytania, 2) / Bruno Soares (Brazylia, 2) - Treat Huey (Filipiny, 8) / Maks Mirny (Białoruś, 8) 6:4, 7:5

Bob Bryan (USA, 3) / Mike Bryan (USA, 3) - Ivan Dodig (Chorwacja, 6) / Marcelo Melo (Brazylia, 6) 7:6(3), 6:0

Tabela Grupy B

M Zawodnicy Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Jamie Murray i Bruno Soares 3 3 6-1 86 35-25 58
2 Bob Bryan i Mike Bryan 3 2 4-2 67 32-26 55
3 Ivan Dodig i Marcelo Melo 3 1 3-4 43 28-32 47
4 Treat Huey i Maks Mirny 3 0 0-6 0 26-38 41


O kolejności w grupie decydują kolejno: 1) liczba zwycięstw; 2) liczba zagranych meczów; 3) wynik bezpośredniego meczu, gdy dwóch zawodników ma taką samą liczbę zwycięstw i meczów; 4) przy trzech zawodnikach: a) gdy jeden ma mniejszą liczbę meczów, to awansuje ten z dwóch pozostałych, który wygrał bezpośredni mecz w Londynie, b)* wyższy procent wygranych setów, c)** wyższy procent wygranych gemów, d) pozycja w rankingu.
* Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent setów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.
** Jeżeli jeden z trzech zawodników będzie miał wyższy lub mniejszy procent gemów, to o miejscu dwóch pozostałych zadecyduje bezpośredni mecz.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski: W Czarnogórze czeka nas młyn

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×
    Sport na ×