Żużel. W tym rankingu Bartosz Zmarzlik nie wygrał. Sprawdź, ile uczestnicy Grand Prix zarobili w 2019 roku

Wojciech Ogonowski

4. Fredrik Lindgren (Szwecja)

59 950 dolarów (230 807 zł)

Dla Szweda ten sezon nie był tak udany jak poprzedni. Tym razem nie zdobył medalu, zajął miejsce tuż za podium. Czwarty był też w klasyfikacji zarobków. Względem 2018 roku zarobił o 2 250 dolarów mniej. Najbardziej dochodowy był dla niego turniej w Malilli gdzie zwyciężył (12 tys. dolarów). Najgorzej natomiast będzie wspominał turniej w Krsko, gdzie zarobił tylko 3550 dolarów.

Czy zarobki w Grand Prix są adekwatne do rangi zawodów?