Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
)

Koszykarski skarb NBA. Zobacz składy drużyn

Jakub Artych
Jakub Artych

Dywizja południowo-wschodnia

Atlanta Hawks

Zostają: Vince Carter, Alex Len, Trae Young, John Collins, DeAndre’ Bembry, Kevin Huerter.

Przychodzą: Jabari Parker (Washington Wizards), Evan Turner (Portland Trail Blazers), Damian Jones (Golden State Warriors), Chandler Parsons (Memphis Grizzlies), Allen Crabbe (Brooklyn Nets), Marcus Derrickson (Golden State Warriors), Brandon Goodwin (Iowa Wolves), Jordan Sibert (Erie BayHawks), Bruno Fernando, Cam Reddish, Charlie Brown, Armoni Brooks, De’Andre Hunter.

Odchodzą: Deyonta Davis (Houston Rockets), Miles Plumlee (Memphis Grizzlies), Dewayne Dedmon (Sacramento Kings), Kent Bazemore (Portland Trail Blazers), Taurean Prince (Brooklyn Nets) Omari Spellman (Golden State Warriors), Isaac Humphries, Alex Poythress, Justin Anderson.

Charlotte Hornets

Zostają: Miles Bridges, Bismack Biyombo, Michael Kidd-Gilchrist, Malik Monk, Marvin Williams, Dwayne Bacon, Nicolas Batum, Devonte Graham, Cody Zeller, Willy Hernangomez

Przychodzą: Terry Rozier (Boston Celtics), Cody Martin, Caleb Martin, Jalen McDaniels, Robert Franks, P.J. Washington (debiutant), Kobi Simmons (Cavaliers), Ahmed Hill
Odchodzą: Kemba Walker (Boston Celtics), Frank Kaminsky (Phoenix Suns), Tony Parker (koniec kariery), Jeremy Lamb (Indiana Pacers), Shelvin Mack (Olimpia Milano), J.P. Macura (Greensboro Swarm), Joe Chealey.

--> Najlepsza liga świata znów bez Polaka

Miami Heat

Zostają, Kelly Olynyk, Duncan Robinson, Justise Winslow, Goran Dragic, Udonis Haslem, Dion Waiters, Bam Adebayo, James Johnson, Kendrick Nunn, Derrick Jones Jr.

Przychodzą: Jimmy Butler (Philadelphia 76ers), Meyers Leonard (Portland Trail Blazers), Bubu Palo, Skyler Flatten, KZ Okpala, Chris Silva, Daryl Macon, Jeremiah Martin, Tyler Herro (debiutant)

Odchodzą: Dwyane Wade (koniec kariery), Josh Richardson (Philadelphia 76ers), Hassan Whiteside (Portland Trail Blazers), Ryan Anderson (Houston Rocktes).

Orlando Magic

Zostają: Aaron Gordon, Evan Fournier, Nikola Vucevic, Michael Carter-Williams, Terrence Ross, Mohamed Bamba, Khem Birch, D.J. Augustin, Amile Jefferson, Markelle Fultz, Melvin Frazier, Jonathan Isaac, Wesley Iwundu.

Przychodzą: Al-Farouq Aminu (Portland Trail Blazers), Josh Magette (Herbalife Gran Canaria).

Odchodzą: Timofey Mozgov (Khimki Moskwa), Jarell Martin, Troy Caupain, Jerian Grant.

Washington Wizards

Zostają: John Wall, Thomas Bryant, Bradley Beal, Troy Brown, Ian Mahinmi, Jordan McRae.

Przychodzą: Isaac Bonga, Moritz Wagner (obaj Los Angeles Lakers), Ish Smith (Detroit Pistons), C.J. Miles (Memphis Grizzlies), Davis Bertans (San Antonio Spurs), Isaiah Thomas (Denver Nuggets), Chris Chiozza (Rockets), Admiral Schofield, Justin Robinson, Rui Hachimura, Jemerrio Jones, Garrison Mathews (debiutanci).

Odchodzą: Tomas Satoransky (Chicago Bulls), Jeff Green (Utah Jazz), Bobby Portis (New York Knicks), Dwight Howard (Los Angeles Lakers), Trevor Ariza (Sacramento Kings), Jabari Parker (Atlanta Hawks), Wesley Johnson (Panathinaikos), Chasson Randle, Sam Dekker (Lokomotiv Kuban), Devin Robinson.

ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio. Niezwykły wyczyn wioślarki. Joanna Dorociak najlepsza w maratonie

Kto zostanie mistrzem NBA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Koszykówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd

Komentarze (0):