Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Skoki

Monachium, Atlanta, Boston. Terroryści uderzali podczas imprez sportowych

W piątkowy wieczór, w kilku zamachach terrorystycznych w Paryżu, życie straciło 128 osób. Jeden z ataków miał miejsce w pobliżu Stade de France, na którym Francuzi grali z Niemcami. Nie po raz pierwszy terroryści zakłócili sportowe święto.

Michał Fabian
Michał Fabian
Fot. PAP/EPA

Trójkolorowi pokonali mistrzów świata 2:0 w piątkowym spotkaniu towarzyskim na Stade de France. Nikt jednak nie cieszył się z tego zwycięstwa. Zamiast radosnych scen oglądaliśmy zatrważające sceny.

W trakcie spotkania słychać było eksplozję. Prezydent Francji został w trakcie meczu ewakuowany ze stadionu. Przerażeni kibice po zakończeniu meczu przedostali się na murawę. Bali się opuścić stadion. Piłkarze na wiele godzin zostali uwięzieni w szatniach.

Według informacji podawanych m.in. przez niemiecką telewizję ARD terroryści próbowali - na szczęście bezskutecznie - przedostać się na stadion. Gdyby im się to powiodło, mogłoby dojść do niewyobrażalnej masakry.

Nie pierwszy raz terroryści zakłócają sportowe święto. W przeszłości siali przerażenie m.in. podczas igrzysk olimpijskich. Przypominamy najbardziej dramatyczne akty terroru przy okazji imprez sportowych.

Mecze Barcelony z udziałem Lewandowskiego obejrzysz na żywo, online na kanałach Eleven Sports w Pilot WP!

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)
 • lukis Zgłoś komentarz
  Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8+5=13. Godzina śmierci: 21:37 - 2+1+3+7=13. Data śmierci: 02.04.2005 - 0+2+0+4+2+0+0+5=13. Postrzelony 13 Maja. 9301 dni pontyfikatu - 9+3+0+1=13. Zmarł w
  Czytaj całość
  13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter. czy to zbieg okoliczności? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić.... Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje....Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie. spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie. odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy. Jeśli tego nie zrobisz stanie się. przeciwność Twojego życzenia.