Relację prowadzi : autor:
Michał Piegza
Skomentuj 0

Skomentuj 0

Były emocje, podobne jak przed rokiem. Wówczas jednak skład grupy mistrzowskiej poznaliśmy kilka dni po 30. kolejce. Tym razem wiemy już wszystko.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Zagłębie Lubin i Wisła Płock będą walczyć o utrzymanie. Wszystko zmieniło się po rzucie karnym wykorzystanym przez Jose Kante w 95. minucie.

Skomentuj 0

W grupie mistrzowskiej zagrają Pogoń, Bruk-Bet i... Korona!

Skomentuj 0
  • O tym kto awansował do grupy mistrzowskiej zadecydowała mała tabela.

Skomentuj 1

W doliczonym czasie Jose Kante trafił na 1:1 strzałem z rzutu karnego. Arka - Wisła 1:1.

Skomentuj 0

Gol w Kielcach, ale... sędzia nie uznał trafienia Abalo!

Skomentuj 0

Górnik - Wisła 3:1. W 92. minucie trafił Bartosz Śpiączka. Koniec meczu w Lublinie.

Skomentuj 0

Jacek Kiełb przewrócił się stojąc niemal przed pustą bramką!

Skomentuj 0

Piłkarze grają już ponad 90 minut. W Kielcach sędzia doliczył 3 minuty, w Lubinie 4.

Skomentuj 0

Korona doprowadzi do wyrównania?

Skomentuj 0

W Kielcach Korona dąży do wyrównania. Zapowiada się nerwowa końcówka w walce o grupę mistrzowską.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach piłkarze grają już przez 82. minuty.

Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2:1

Arka Gdynia - Wisła Płock 1:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 3:1

Skomentuj 0

W Lublinie Górnik ponownie prowadzi! W 79. minucie piękną bramkę zdobył Grzegorz Bonin. Górnik - Wisła 2:1!

Skomentuj 1

Jeszcze około piętnaście minut gry przed nami. Wisła Płock już chyba bez szans na odrobienie strat i włączenie się do gry o grupę mistrzowską. Oczy wszystkich skierowane są na Lubin i Kielce.

Skomentuj 0

Wyśmienitą sytuację w Kielcach w 76. minucie zmarnował Patrik Misak, który w sytuacji sam na sam uderzył tuż obok słupka. Mogło być po meczu!

Skomentuj 0

Wyrównanie w Lublinie. W 71. minucie bramkę zdobył Arkadiusz Głowacki. Górnik - Wisła 1:1.

Skomentuj 0

Pogoń - Lechia 3:1! W 69. minucie drugą bramkę zdobył Dawid Kort!

Skomentuj 0

Ciekawa sytuacja na dole tabeli. Jeśli Piast i Ruch przegrają, a Górnik wygra i Arka nie przegra to... chorzowianie sezon zasadniczy zakończą w bezpiecznej strefie.

Skomentuj 2
    • Marceli Gohr Zgłoś komentarz
      A będzie wtedy zajmować 16 i 15 miejsce? Górnik i arka czy piast?

Pogoń wyprzedziła Bruk-Bet i wróciła na 6. pozycję.

6. Pogoń 43 pkt.

7. Bruk-Bet 42 pkt.

8. Zagłębie 39 pkt.

9. Korona 39 pkt.

10. Wisła Płock 38 pkt.

Skomentuj 1

Lech - Ruch 3:0! Bramkę dla Kolejorza w 62. minucie zdobył Darko Jevtić.

Skomentuj 0

Dawid Kort na 2:1 w meczu Pogoni z Lechią. Była 62. minuta.

Skomentuj 0

W meczach pomiędzy Zagłębiem i Koroną lepsi lubinianie. Latem wygrali 4:0, w rewanżu przegrali 1:2.

Skomentuj 0

6. Bruk-Bet 42 pkt.

7. Pogoń 40 pkt.

Skomentuj 0

Aktualnie to Zagłębie Lubin wskoczyło do grupy mistrzowskiej kosztem Korony Kielce!

Skomentuj 0

56. minuta w Kielcach. Bruk-Bet, po golu Dawida Nowaka, objął prowadzenie!

Skomentuj 0

Po bramce w Krakowie Legia wciąż ma szansę na wyprzedzenie Jagiellonii, która prowadzi w Gliwicach z Piastem.

Czołówka tabeli:

1. Jagiellonia 59 pkt.

2. Legia 58 pkt.

3. Lech 55 pkt.

4. Lechia 54 pkt.

Skomentuj 1

Cracovia - Legia 1:2. W 49. minucie trafił... Tomas Necid. Piłkę dograł mu Miroslav Radović.

Skomentuj 0

Wracamy do gry na wszystkich stadionach Lotto Ekstraklasy!

Skomentuj 0

Drugie połowy na stadionach Lotto Ekstraklasy mają rozpocząć się o 19:05.

Skomentuj 0

Jak na razie bez zmian w pierwszej ósemce. W grupie mistrzowskiej, spośród walczących o nią drużyn, są: Pogoń, Bruk-Bet Termalica i Korona.

Skomentuj 0

Mamy zmianę w tabeli. Zagłębie wyprzedziło Wisłę.

6. Pogoń 40 pkt.

7. Bruk-Bet 40 pkt.

8. Korona 40 pkt.

9. Zagłębie 39 pkt.

Skomentuj 0

Damian Dąbrowski pewnie wykorzystał rzut karny! Cracovia - Legia 1:1.

Skomentuj 0

W Krakowie rzut karny dla Cracovii po zagraniu ręką Artura Jędrzejczyka!

Skomentuj 0

Arka - Wisła 1:0! W 41. minucie gola dla gospodarzt zdobył Rafał Siemaszko. Płocczanie oddalają się od grupy mistrzowskiej.

Skomentuj 0

Lech podwyższył prowadzenie w meczu z Ruchem. W 41. minucie na 2:0 trafił Maciej Gajos.

Skomentuj 0

Przypominamy, że przy równej liczbie punktów o wyższej pozycji decyduje wynik bezpośrednich gier.

Skomentuj 0

Wyrównujący gol dla Zagłębia niewiele zmienił w zestawieniu drużyn walczących o grupę mistrzowską.

Skomentuj 0

Zagłębie doprowadziło do wyrównania. Martin Nespor podał do Arkadiusza Woźniaka, a ten trafił do bramki. W 30. minucie w Lubinie remis 1:1.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Lider objął prowadzenie w Gliwicach. Ivan Runje zgrywał piłkę głową, a do siatki wpakował ją Cillian Sheridan. Była 25. minuta meczu. Piast - Jagiellonia 0:1.

Skomentuj 0

Bartosz Śpiączka w 22. minucie wyprowadził na prowadzenie Górnika Łęczna, który w Lublinie rywalizuje z Wisłą Kraków. Podawał Piotr Grzelczak.

Skomentuj 1

Wciąż bez znaczących zmian w środkowej strefie tabeli.

10. Zagłębie 38 pkt.

Skomentuj 0

Cracovia - Legia 0:1. W 18. minucie premierowego gola w Lotto Ekstraklasie zdobył Dominik Nagy. Asystę zaliczył Thibault Moulin.

Skomentuj 0

W Szczecinie wyrównała Lechia. W 18. minucie na 1:1 trafił Milos Krasić.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach kwadrans gry za nami.

Skomentuj 0

Gol w Szczecinie! W 11. minucie do siatki Lechii trafił Adam Frączczak. Pogoń - Lechia 1:0!

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Bramka w Poznaniu. W 7. minucie do własnej siatki trafił Łukasz Surma i Lech objął prowadzenie. Lech - Ruch 1:0.

Skomentuj 0

Mamy gola w Lubinie! Śląsk objął prowadzenie w potyczce z Zagłębiem. W 5. minucie do siatki trafił Piotr Celeban.

Skomentuj 0

Rozpoczęliśmy mecze na wszystkich stadionach. To jedyna taka sytuacja w sezonie, kiedy w jednym czasie rozgrywane są wszystkie spotkania.

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0:0

Lech Poznań - Ruch Chorzów 0:0

Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 0:0

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Ważne wydarzenie w Kielcach. Po roku gospodarze mogą w końcu liczyć na doping kibiców.

"Młyn" w Kielcach będzie wspierał piłkarzy Korony
      Skomentuj 0

Nietypowa sytuacja w lidze. Niektóre zespoły punkty mogą zdobyć tylko w przypadku wygranej.

Skomentuj 0
      Skomentuj 0

Killkunastu zawodników zabraknie w 30. kolejce. Powodem kartki lub kontuzje.

Niepewni i nieobecni 30. kolejki Lotto Ekstraklasy

Skomentuj 0

Wracamy do niespodziewanej zmiany trenera w Chorzowie. Od poniedziałku szkoleniowcem Ruchu będzie Krzysztof Warzycha. Sporo działo się przy Cichej w piątek. Działacze klubu nie chcieli dopuścić do wyjazdu z drużyną trenera Waldemara Fornalika. Ostatecznie szkoleniowiec poprowadzi Ruch w potyczce z Lechem.

Waldemar Fornalik żegna się z Ruchem Chorzów

Skomentuj 0

W Lublinie zamykający tabelę Górnik Łęczna podejmie Wisłę Kraków, która przed tygodniem zapewniła sobie prawo gry o tytuł.

Gospodarzy walka o życie

Skomentuj 0

Szansę na wskoczenie na podium ma Lech Poznań. Kolejorz zagra z Ruchem, z którym żegna się Waldemar Fornalik.

Historia zatoczyła koło

Skomentuj 0

Wicelider Legia Warszawa zmierzy się w Krakowie z Cracovią, która w ostatnich siedmiu meczach będzie walczyć o ligowy byt.

W pogoni za liderem

Skomentuj 0

Lider Lotto Ekstraklasy Jagiellonia Białystok 1. pozycję przed podziałem punktów bronić będzie w Gliwicach w spotkaniu z Piastem.

Faworyt jest jeden

Skomentuj 0

W Gdyni Arka poszuka przełamania. O to jednak łatwo nie będzie. Wisła Płock walczy o grupę mistrzowską. W meczu beniaminków kalkulacji nie będzie.

Skomentuj 0

Dwie wygrane z rzędu odniosła Pogoń Szczecin. Jednak Portowcy wciąż muszą walczyć o pierwszą ósemkę. U siebie zmierzą się z Lechią Gdańsk.

Wysoki płotek przed finiszem

Skomentuj 0

W Lubinie Zagłębie zmierzy się z pewnym gry o utrzymanie Śląskiem. Gospodarze chcąc znaleźć się w grupie mistrzowskiej muszą wygrać.

Wysoka stawka derbów

Skomentuj 0

Najciekawiej w sobotę będzie w Kielcach. To tam zagrają walczące o grupę mistrzowską Korona i Bruk-Bet Termalica.

Bój o święty spokój

Skomentuj 0

Gdyby faza zasadnicza zakończyła się po 29. kolejce tabela Lotto Ekstraklasy po podziale prezentowałaby się następująco.

Tabela po podziale punktów: symboliczne różnice zarówno w czołówce, jak i na dole, walka będzie pasjonująca

Skomentuj 0

Pogoń Szczecin, Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Wisła Płock, Zagłębie Lubin i Korona Kielce. Wśród tych zespołów rozstrzygnie się walka o trzy wolne miejsca w grupie mistrzowskiej.