Ostatnia kolejka Lotto Ekstraklasy NA ŻYWO! Kto drugim spadkowiczem: Miedź Legnica czy Wisła Płock

Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 0:0

Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 4:0 (2:0)

Korona Kielce - Górnik Zabrze 0:3 (0:0)

Skomentuj 1

Kończą się emocje w Lotto Ekstraklasie w sobotę. Już teraz zapraszam na niedzielę, wówczas poznamy nowego mistrza Polski!

Skomentuj 0
Skomentuj 0
  • Zakończyły się wszystkie spotkania w grupie spadkowej. Drugim spadkowiczem z Lotto Ekstraklasy została Miedź Legnica.

Skomentuj 0

Miedź na 5:4 w Krakowie. Gola zdobył Zieliński!

Skomentuj 0

Jeszcze gramy w Krakowie. Na pozostałych stadionach mecze się zakończyły.

Skomentuj 0

Marko Kolar z rzutu karnego na 4:4. Miedź spadnie z ligi!

Skomentuj 0

W Krakowie rzut karny dla Wisły! Po analizie VAR Tomasz Kwiatkowski stwierdził rozmyślne zagranie ręką.

Skomentuj 0

Piłkarze już weszli w doliczony czas. Miedź prawdopodobnie spadnie z Lotto Ekstraklasy.

Skomentuj 0

W Kielcach Igor Angulo na 3:0 dla Górnika.

Skomentuj 0

Poprzeczka w Krakowie! Wisła krok od wyrównania!

Skomentuj 0

Na trybuny został wyrzucony trener Wisły Płock Leszek Ojrzyński.

Skomentuj 0

Łukasz Wolsztyński podwyższył prowadzenie Górnika w Kielcach. Już 2:0.

Skomentuj 0

W Płocku gola mogła zdobyć Wisła, do szczęścia zabrakło niewiele. Pięć minut do końca regulaminowego czasu meczu.

Skomentuj 0

W Kielcach gola zdobył Angulo. Sędzia trafienia jednak nie uznał, dopatrując się spalonego.

Skomentuj 0

W Płocku zawodnik Zagłębia uderzył w poprzeczkę! Z dalekiej podróży wróciła Wisła.

Skomentuj 0

Paweł Brożek w 78. minucie z rzutu karnego na 3:4. Wisła Kraków znowu w grze.

Skomentuj 0

Kolejny rzut karny w Krakowie. Tym razem dla Wisły.

Skomentuj 0

Śląsk demoluje Arkę. Marcin Robak w 71. minucie trafił na 4:0.

Skomentuj 0

Rzut oka na newralgiczną część tabeli:

14. Wisła Płock 41 pkt.

15. Miedź Legnica 40 pkt.

Skomentuj 0

Górnik objął prowadzenie w Kielcach. W 70. minucie z rzutu wolnego do siatki trafił Igor Angulo.

Skomentuj 0

w 68. minucie Camara na 2:4 w Krakowie! Miedź już prawdopodobnie swoje zrobiła.

Skomentuj 0

Gol dla Miedzi, a dużą presję może poczuć Wisła Płock. Jeden gol dla Zagłębia i Nafciarze spadają z ligi!

Skomentuj 0

Ojojoj, Wisła - Miedź 2:3! Roman w 66. minucie pokonał Lisa.

Skomentuj 0

Śląsk podwyższył prowadzenie w meczu z Arką na 3:0. W 65. minucie do siatki gości trafił Marcin Robak

Skomentuj 0

Wracamy do punktu wyjścia. Aby utrzymać się w lidze Miedź musi jeszcze raz trafić Wisłę Kraków, a Zagłębie Sosnowiec musi pokonać Wisłę Płock.

Skomentuj 0

W Krakowie już 2:2. Do remisu doprowadził w 62. minucue Juan Camara!

Skomentuj 0

Niewiele ponad pół godziny ma Miedź na zdobycie dwóch goli w Krakowie. Dodatkowo bramkę z Zagłębiem Sosnowiec musi stracić Wisła Płock.

Skomentuj 0

Rzutu karnego dla Śląska jednak nie ma. Sędzia anulował swoją decyzję.

Skomentuj 0

Ważny moment w Krakowie. Wisła prowadzi 2:1 z Miedzią. W 55. minucie bramkę zdobył Savicević.

Skomentuj 0

A we Wrocławiu sędzia podyktował rzut karny dla Śląska.

Skomentuj 0

W Płocku natomiast więcej z gry ma Wisła. Wciąż jednak bez goli.

Skomentuj 0

W Krakowie po przerwie przeważa Wisła, ale to Miedź zagroziła gospodarzom.

Skomentuj 0

Rozpoczęły się 2. połowy meczów w grupie spadkowej. Kto utrzyma się w lidze? Wisła Płock czy Miedź Legnica?

Skomentuj 0

- Musimy grać skuteczniej - powiedział w przerwie meczu Dominik Furman, lider Wisły Płock.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Na wszystkich czterech stadionach piłkarze zakończyli 1. połowy. Gra wznowiona zostanie ok. godz. 16:35.

Skomentuj 0

Najważniejszy fragment tabeli chwilę przed przerwą:

15. Miedź Legnica 38 pkt.

Skomentuj 0

Arka Gdynia od 40. minuty meczu ze Śląskiem we Wrocławiu grać będzie w osłabieniu. Za dwie żółte kartki z boiska został wyrzucony Adam Deja.

Skomentuj 0

Wisła Kraków - Miedź Legnica 1:1, po golu Joana Romana w 36. minucie z rzutu karnego!

Skomentuj 0

Drugi rzut karny dla Miedzi w meczu z Wisłą Kraków!

Skomentuj 0

Ostatnia kolejka, a niektórzy zawodnicy... obrażeni.

Skomentuj 0

W Krakowie ważny gol. W 32. minucie Marko Kolar na 1:0 dla Wisły Kraków. Miedź krok od spadku.

Skomentuj 0

A w Płocku do siatki trafiło Zagłębie, sędzia jednak gola nie uznał dopatrując się spalonego. W tabeli mogłoby się wszystko pozmieniać.

Skomentuj 0

O nie...

Skomentuj 0

Lis obronił strzał Forsella! Ależ dramat legniczan! Wciąż bez goli w Krakowie.

Skomentuj 0

Robi się ciekawie! W Krakowie sędzia podyktował rzut karny dla Miedzi. Arbiter zatrzymał grę i... nie uznał gola dla legniczan.

Skomentuj 0

We Wrocławiu już 2:0. W 22. minucie drugą bramkę w meczu zdobył Robert Pich.

Skomentuj 0

Dwadzieścia minut grają piłkarze na czterech stadion. Padł tylko jeden gol.

Skomentuj 0

Dzięki zdobytej bramce Śląsk w wirtualnej tabeli awansował na 12. miejsce, na 13. spychając Arkę.

Skomentuj 0

Jest gol we Wrocławiu. Śląsk prowadzi 1:0 z Arką. Bramkę w 12. minucie zdobył Robert Pich.

Skomentuj 0

W Płocku już dwie znakomite okazję na gola mieli gospodarze. Wciąż jednak bez bramek.

Skomentuj 0

W Krakowie przeważa Miedź, w Płocku więcej z gry mają gospodarze. Wciąż jednak bez zmian w walce o utrzymanie.

Skomentuj 0

W Płocku mecz o wszystko, a na trybunach niewielu kibiców.

Skomentuj 0

89. minut do... końca meczów. Na teraz drugim spadkowiczem jest Miedź Legnica.

Skomentuj 0

Na wszystkich czterech stadionach piłkarze już grają.

Skomentuj 0

Piłkarze już na boiskach. O 15:30 na czterech stadionach rozpoczną się mecze! Cóż za emocje!

Skomentuj 0

Kto zostanie drugim spadkowiczem?

Skomentuj 0

Trener Górnika Zabrze Marcin Brosz w rozmowie z reporterem Canalu+ nie chciał odnieść się do swojej przyszłości. - Będzie na to czas po meczu - stwierdził.

Marcin Brosz powinien zostać w Górniku Zabrze?

Skomentuj 0

Znamy składy na mecz Śląska z Arką. Zespoły są już pewne utrzymania.

Skomentuj 0

Zagłębie Sosnowiec w Płocku z Wisłą zagra w najsilniejszym składzie. Dziennikarze Canalu+ w programie "Multiliga+" przekazali, że goście mieli zostać dodatkowo zmotywowani przez działaczy Miedzi Legnica.

Skomentuj 0

W meczu Wisły Płock z Zagłębiem Sosnowiec w składzie gospodarzy zabraknie Alen Stevanovicia, który zachorował na ospę.

Skomentuj 0

Korona Kielce ma szansę na zajęcie 9. miejsce, Górnik uciekać musi przed Arką i Śląskiem.

Skomentuj 0

Oczy wszystkich będą skierowane głównie na Płock i Kraków.

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

O godzinie 15:30 37. kolejka Lotto Ekstraklasy rozpocznie się w grupie spadkowej. Już kilka kolejek temu z ligi spadło Zagłębie Sosnowiec. O utrzymanie walczą Miedź Legnica i Wisła Płock. Z kolei o 9. miejsce Wisła Kraków i Korona Kielce.