Borussia Dortmund - Atletico Madryt 4:0 (1:0) LIVE

FC Barcelona - Inter Mediolan 2:0 (1:0) LIVE

FC Liverpool - Crvena Zvezda Belgrad 4:0 (2:0) LIVE

PSG - Napoli 2:2 (0:1) LIVE

Galatasaray - Schalke 04 0:0

Lokomotiw Moskwa - FC Porto 1:3 (1:2)

Skomentuj 0

Zakończyły się wszystkie środowe mecze w Lidze Mistrzów. Emocji było sporo. My na pewno nie zaśniemy przed 4.

Skomentuj 0

93. minuta! Angel Di Maria kapitalnym strzałem na 2:2 w Paryżu!

Skomentuj 0

Raphael Guerreiro na 4:0 w Dortmundzie!

Skomentuj 0

Na pięciu z sześciu meczów jesteśmy już w doliczonym czasie.

Skomentuj 0

Końcowe minuty na wszystkich stadionach. Emocje już tylko w Stambule i Paryżu.

Skomentuj 0
  • Jadon Sancho podwyższył prowadzenie Borussii w meczu z Atletico. W Dortmundzie już 3:0! Nokaut!

Skomentuj 0

Jordi Alba w 83. minucie podwyższył prowadzenie Barcelony w meczu z Interem.

Skomentuj 0

Od 76. minuty Lokomotiw gra w osłabieniu. Szans na zmianę wyniku już nie ma.

Skomentuj 0

Mane gola w końcu zdobył. W 80. minucie trafił na 4:0 dla Liverpoolu.

Skomentuj 0

Mertens w 77. minucie strzelił dla Napoli i Włosi ponownie prowadzą w Paryżu.

Skomentuj 0

Liverpool mógł prowadzić 4:0, strzał Mane na poprzeczkę sparował bramkarz gości.

Skomentuj 0

W 73. minucie Raphael Guerreiro na 2:0 i Atletico na kolanach.

Skomentuj 0

Mur z podpórką.

Skomentuj 0

Hmm... Nas to ubawiło.

Skomentuj 0

A w pięknym Stambule wciąż goli brak. Panowie! Poprawcie się, bo "kruca bomba mało casu".

Skomentuj 0

Jak na razie wszystko jasne w meczu Liverpoolu i prawdopodobnie Lokomotiwu.

Skomentuj 0

Hakimi, koń trojański Borussii. Reus biegł z piłką, był sam na sam i nagle... przed nim pojawił się jego kolega. A może już były kolega.

Skomentuj 0

Na 10 takich zagrań 9 kończyłoby się bezpiecznie. Peszek gracza Napoli (nie mylić z Peszką).

Skomentuj 0

Słuszna decyzja arbitra?

Skomentuj 0

Mario Rui ciapą dnia. Gol samobójczy i w meczu PSG - Napoli remis.

Skomentuj 0

Lokomotiw zdobył gola w meczu z Porto, ale sędzia go nie uznał. Jest kontrowersja, na tablicy wciąż 1:3.

Skomentuj 0

Jest i on, cały na niebiesko i biało.

Skomentuj 0

Jedynie w Stambule nie padły jeszcze gole, a tam Schalke w ataku.

Skomentuj 0

W 51. minucie Mohamed Salah wykorzystał rzut karny i Liverpool prowadzi już 3:0 z Crveną Zvezdą.

Skomentuj 0

A Porto już ma 3 gole. Cóż zrobił bramkarz Lokomotiwu... Bramkę w 47. minucie zdobył Corona.

Skomentuj 0

Łukasz Piszczek wyszedł na boisko, rozcięcie nie okazało się tak poważne jak początkowo wyglądało.

Skomentuj 0

Cały świat obserwował jak w Dortmundzie jedna pani z panem zajadają kurczaczki z kubełka, a trzecia pani czyta naszą relację. Miło!

Skomentuj 0

W tle słychać skrzypce i naszą ulubioną pieśń. Za moment 2. połowy najlepszych w Europie. Przynajmniej teoretycznie. Wszak wszyscy wiemy, że jedyna i niepowtarzalna jest nasza Lotto Ekstraklasa i niższe ligi.

Skomentuj 0

A jednak nie. Nowoczesna medycyna stosuje w takich sytuacjach specjalne plastry. Szacunek!

Skomentuj 0

W końcówce 1. połowy meczu Borussii z Atletico skórę na twarzy rozciął Piszczkowi Lemar. W przerwie trwa szycie i cerowanie.

Skomentuj 0

Na wszystkich stadionach piłkarze już odpoczywają. Kiełbaski, frytki i inne cuda zajadają głodni kibice.

Skomentuj 0

Salah podwyższył na 2:0 w meczu Liverpoolu z Crveną Zvezdą.

Skomentuj 0

Za kilkadziesiąt sekund na większości stadionów będą przerwy. Bez dwóch zdań najwięcej emocji jest w Moskwie.

Skomentuj 0

A mówią, że Lotto Ekstraklasa jest oddalona od Ligi Mistrzów o lata świetlne.

Skomentuj 0

Borussia objęła prowadzenie w meczu z Atletico. Gola zdobył w 38. minucie Axel Witsel.

Skomentuj 0

Przypominamy, że kilkanaście minut temu wiedzieliśmy, że najwięcej dziać się będzie w Moskwie. Znamy się na piłce czy nam się tylko wydaje?

Skomentuj 0

Herrea na 0:2 w meczu Lokomotiwu z Porto! Chwilę później Miranczuk strzelił na 1:2. Ależ tam się dzieje.

Skomentuj 0

W Paryżu Mbappe nie jest sobą. Sam na sam i w bramkarza. Mundial zmęczył wiele gwiazd.

Skomentuj 0

Halo Dortmund, halo, halo Stambuł! U Was jeszcze gole nie padły. Prosimy o refleksję.

Skomentuj 0

Rafinha na 1:0 w meczu Barcelony z Interem. Gol padł w 32. minucie.

Skomentuj 0

Bramka dla Napoli w meczu w Paryżu. Trafił Lorenzo Insigne.

Skomentuj 0

Marega, chodzący mięśniak płasko na 1:0 dla Porto w Moskwie. Gol z rzutu karnego.

Skomentuj 0

W Moskwie kolejny rzut karny. Tym razem dla FC Porto. Wścieka się na sędziego Grzegorz Krychowiak, ale racji nie ma. Faulował Eder.

Skomentuj 0

W Moskwie wciąż dobre tempo, wciąż goli brak. Podobnie jak na czterech innych stadionach.

Skomentuj 0

Biedny Leo...

Skomentuj 0

Jest gol w meczu Liverpoolu z Crveną Zvezdną. Trafił Roberto Firmino w 20. minucie.

Skomentuj 0

W 1. połowie padną gole w którymś z meczów?

Skomentuj 0

Ktokolwiek widział, ktokolwie wie? Gdzie są gole?

Skomentuj 0

- To jest niemożliwe - krzyczy sąsiad. - Kwadrans i bez goli? Co to ma być? - wścieka się pan Kazik.

Skomentuj 0

Rzut karny dla Lokomotiwu, ale Iker Casillas górą! Wciąż remis w Moskwie.

Skomentuj 0

Apetyczne? Hmm...

Skomentuj 0

W Stambule również sporo się dzieje, niczym na Krytym Bazarze. Schalke w opałach.

Skomentuj 0

Jak na razie najwięcej emocji w Moskwie. Na Rosjan zawsze można liczyć.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Neymar na boisku, ale wyraz twarzy cierpiący, jak wyborca przy urnie.

Skomentuj 0

Neymar opatrywany poza boiskiem od dwóch minuty meczu w Paryżu, a grają od minut 3.

Skomentuj 0

Ekran dzielimy na sześć części i śledzimy losy europejskich mistrzów, gigantów, gladiatorów.

Skomentuj 0

Pozdrowienia!

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

Wszystko gotowe do meczów, miejscowe Edyty Górniak odśpiewały hymny Ligi Mistrzów. Za moment sędziowie rozpoczną spotkania!

Skomentuj 0
    Skomentuj 0

W tle już słychać naszą ulubioną melodię. Towarzyszy nam od lat, przypomina czasy dzieciństwa. Piłkarze już rozgrzani.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Kamil Glik winnym straty gola w meczu Monaco.

Skomentuj 0

Ekspert wie, winnym straty punktów przez Tottenham jest Christian Eriksen. Cóż...

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Game over także w Eindhoven. Wielkie emocje i mała niespodzianka. PSV - Tottenham 2:2.

Skomentuj 0

Zakończył się mecz Club Brugge z Monaco. Remis 1:1, Kamil Glik rozegrał całe spotkanie.

Skomentuj 0

Stało się. Milik i Zieliński będą się grzać na ławce. To prawie jak my.

Skomentuj 0

O 21 rozpocznie się sześć ostatnich spotkań 3. kolejki Ligi Mistrzów. Zagrają zespoły z grup A, B, C i D. Emocje gwarantowane. Informacja z pierwszej ręki!