Trudny wybór. Siódemka 19. serii PGNiG Superligi Kobiet

W 19. kolejce zmagań w PGNiG Superlidze Kobiet ze zwycięstw cieszyły się MKS FunFloor Perła Lublin, KPR Gminy Kobierzyce, Eurobud JKS Jarosław i Piotrcovia Piotrków Trybunalski. Zobacz, które zawodniczki wyróżniły się w ostatnich meczach.

MB

Bramkarka: Monika Maliczkiewicz (MKS Zagłębie Lubin)

Na tej pozycji mieliśmy ogromną konkurencję. Wejście smoka w konkursie rzutów karnych zaliczyła co prawda Paulina Wdowiak z MKS FunFloor Perły Lublin, ale braliśmy pod uwagę cały mecz i postawiliśmy na Monikę Maliczkiewicz, która zaliczyła aż 17 skutecznych interwencji. Gdyby nie ona, prawdopodobnie ligowy klasyk nie musiałby rozstrzygać się na siódmym metrze. Kolejny, kapitalny występ zawodniczki MKS Zagłębia Lubin.

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • Grieg Zgłoś komentarz
  Swoją drogą, skoro Achruk i Romka są w gazie, mielibyśmy chyba szansę pyknąć Rosjanki co najmniej raz w sportowej walce.
  • Grieg Zgłoś komentarz
   PS. Miało być: "zapewniamy sobie udział", skoro rok temu zamiast awansu na MŚ była dzika karta.
   • Grieg Zgłoś komentarz
    Skoro właściwy wątek jest zablokowany, pozwolę sobie skomentować tutaj: po walkowerach za dwumecz z Rosją już trzeci raz z rzędu zapewniamy sobie awans na wielką imprezę w nietypowych
    Czytaj całość
    okolicznościach (tym razem jest to kwestia niemal pewnego zakończenia eliminacji na pierwszym miejscu - do samego awansu wystarczą nam wygrane z Litwą i Szwajcarią).