Orlen Liga: Pałac Bydgoszcz - Chemik Police na żywo!

Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 0:3 (19:25, 18:25, 20:25) Blok Chemika!
Skomentuj 0
Dziękujemy za wieczór spędzony z naszym portalem, zapraszamy do naszych kolejnych relacji oraz do aktywności na naszych kanałach społecznościowych. Dobrej nocy! Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!
Skomentuj 0
Bydgoszczanki w teorii miały łatwo przegrać ten mecz, ale postawiły się o wiele bardziej doświadczonemu zespołowi. Pałac pokazał ładną i efektowną grę i był blisko wygrania choćby jednej partii. A Chemik... po prostu zrobił swoje. Nie była to gra najwyższych lotów, ale trzy punkty jadą do Polic.
Skomentuj 0
Anna Werblińska odbiera statuetkę dla MVP.
Skomentuj 0
[tag=36430]0:2 (19:25, 18:25, 20:24) Tamara Kaliszuk[/tag] psuje atak. Piłka meczowa!
Skomentuj 0
0:2 (19:25, 18:25, 20:23) Blok Chemika. Czy Pałac jeszcze się podniesie?
Skomentuj 0
  • 0:2 (19:25, 18:25, 20:21) Zdecydowanie akcja meczu! Pałac kilkukrotnie bronił niewiarygodne piłki, a punkt ostatecznie zdobyła Anna Werblińska.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 20:19) Agata Karczmarzewska-Pura atakowała i Chemik nie zdołał obronić tej piłki.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 19:18) Tamara Kaliszuk zdecydowanie w ataku. Oba zespoły pokazują kawałek ładnej siatkówki.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 18:18) Skuteczny blok Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 17:17) Izabela Kowalińska doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    Izabela Kowalińska i Lucie Muhlsteinova po raz pierwszy pojawiają się na boisku.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 17:16) Kaliszuk psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 16:15) Ana Bjelica skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 16:13) Skuteczny blok Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 15:13) Kolejny błąd w przyjęciu Pałacu i rywalki wykorzystują przechodząca. Czas dla Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 15:12) Złe przyjęcie Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 15:10) Ta akcja pokazuje, że policzanki zdecydowanie nie mogą obudzić się w tej partii.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 14:10) Katarzyna Połeć wykorzystuje przechodząca piłkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 12:10) Bydgoszczanki nie zdołały skończyć tej akcji.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 12:8) Prowadzenie Pałacu nie maleje i Giuseppe Cuccarini prosi o kolejną przerwę.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 11:8) Maja Ognjenović zagrywa w siatkę.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 10:6) Punktowa zagrywka Moniki Naczk.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 8:6) Pałac pogubił się w tej akcji.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 8:4) Tamara Kaliszuk po raz kolejny pokazuje swoją klasę.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 7:3) Katarzyna Gajgał-Anioł w natarciu.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 6:2) Tamara Kaliszuk poradziła sobie z blokiem rywalek.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 5:1) Tamara Kaliszuk znowu punktuje!
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 4:1) Blok Pałacu i bydgoszczanki prowadzą na początku tej partii. Trener Giuseppe Cuccarini prosi o przerwę.
    Skomentuj 0
    0:2 (19:25, 18:25, 3:1) Tamara Kaliszuk kończy atak.
    Skomentuj 0
    W Bydgoszczy rozpoczyna się trzeci set.
    Skomentuj 0
    W tym tygodniu nie możemy narzekać na brak siatkówki. We wtorek Atom Trefl Sopot zagra o pozostanie w Lidze Mistrzyń. Już teraz zapraszamy na relację live z tego spotkania.
    Skomentuj 0
    Przed nami 10-minutowa przerwa.
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 0:2 (19:25, 18:25) Maja Ognjenović kończy tego seta!
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 17:24) Pałac pogubił się w obronie. Setowa!
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 17:22) Monika Naczk ucelowała rywalki z zagrywki i tym razem przerwa dla przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 16:22) Julia Twardowska wykorzystuje przechodząca.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 14:21) Kiwka w wykonaniu Mai Ognjenović.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 14:20) Blok Chemika i czas dla Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 14:19) Małgorzata Glinka-Mogentale zaatakowała nie do obrony.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 13:18) Kaliszuk psuje zagrywkę.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 12:17) Tamara Kaliszuk skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    Katarzyna Wysocka zmienia Twardowską.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 10:16) Anna Werblińska tym razem się nie myli.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 10:15) Katarzyna Połeć atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 9:14) Pałac rozegrał akcję w ten sam sposób jak poprzednio, ale tym razem skutecznie.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 8:14) Skuteczny blok przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 8:12) Anna Werblińska atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 6:12) Tamara Kaliszuk zmienia Purę.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 6:11) Chemik znowu ucieka i Rafał Gąsior prosi o przerwę.
    Skomentuj 1
    0:1 (19:25, 6:10) Anna Werblińska punktuje w ataku.
    Skomentuj 0
    Przypomnijmy, że siatkarki Pałacu w tym sezonie jako pierwszy zespół urwały siatkarkom Chemika seta i dzisiejszy mecz pokazuje, że bydgoszczankom dobrze gra się z beniaminkiem.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 6:8) Chemik zdobywa punkt i schodzi na przerwę z minimalną przewagą.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 6:7) Agata Karczmarzewska-Pura skutecznie w ataku.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 5:6) Chemik psuje atak i Pałac nadrabia straty.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 3:6) Błąd dotknięcia siatki po stronie Chemika.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 2:5) Julia Twardowska zepsuła swój atak.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 1:3) Agata Karczmarzewska-Pura źle zaatakowała.
    Skomentuj 0
    0:1 (19:25, 1:1) Rozpoczął się drugi set.
    Skomentuj 0
    W zespole przyjezdnych po 6 punktów zdobyły Małgorzata Glinka-Mogentale i Katarzyna Gajgał-Anioł.
    Skomentuj 0
    Szybko spoglądamy w statystyki. W Pałacu najlepiej punktuje Agata Karczmarzewska-Pura (7 punktów), która gra dziś jako atakująca.
    Skomentuj 0
    W Bydgoszczy oglądamy bardzo ładny mecz. Siatkarki Pałacu, nie zważając na nazwiska znanych siatkarek po drugiej stronie siatki, pokazują kawałek ładnej gry i niemal przez cały set zachowywały kontakt z rywalkami.
    Skomentuj 0
    Pałac Bydgoszcz - Chemik Police 0:1 (19:25) Chemik wygrywa pierwszą partię!
    Skomentuj 0
    0:0 (19:24) Agnieszka Bednarek-Kasza punktuje. Na zagrywkę wchodzi Katarzyna Wysocka.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:23) Dłuższa wymiana zakończona skutecznym blokiem Chemika. Czas dla Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:22) Ponownie Bjelica w natarciu.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:21) Najdłuższa akcja w tym meczu. Pałac mógł skończyć atak, ale bez skutku i zapunktowała Ana Bjelica.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:20) Dłuższa wymiana zakończona skutecznym atakiem Chemika.
    Skomentuj 0
    Aleksandra Krzos zmienia Glinkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:18) Blok Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:17) Pałac z problemami, ale skutecznie w ataku. Na boisko wchodzą Tamara Kaliszuk i Jana Sawoczkina.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 1
    0:0 (13:16) Fojucik zagrywa w aut. Pałac skazany na pożarcie dzielnie się broni, stąd niewielka przewaga przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:15) Chemik znowu źle w przyjęciu.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:14) Błąd Chemika w przyjęciu i Agata Karczmarzewska-Pura wykorzystuje przechodząca piłkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (9:14) Marta Biedziak zagrywa w aut.
    Skomentuj 0
    Weronika Fojucik zmienia Połeć.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:12) Nieudany atak Julii Twardowskiej.
    Skomentuj 1
    0:0 (8:10) Ana Bjelica punktuje w ataku. Przewaga Chemika jednak na razie nieznaczna.
    Skomentuj 1
    0:0 (7:9) Chemik nie kończy ataku, co wykorzystuje Katarzyna Połeć.
    Skomentuj 1
    0:0 (5:9) Anna Werblińska bez problemu zdobywa punkt z ataku.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:8) Blok Chemika i mamy pierwszą przerwę techniczną.
    Skomentuj 1
    0:0 (4:7) Kinga Dybek skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:6) Ładny atak Katarzyny Połeć ze środka.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:5) Ana Bjelica w natarciu i Chemik ucieka. Czas dla Pałacu.
    Skomentuj 0
    0:0 (2:3) Nieudany atak Pałacu.
    Skomentuj 1
    Pałac Bydgoszcz : Biedziak, Dybek, Twardowska, Karczmarzewska-Pura, Kaliszuk, Połeć, Naczk, Korabiec (libero). Chemik Police : Ognjenovic, Glinka-Mogentale, Bjelica, Bednarek-Kasza, Gajgał-Anioł, Sawicka (libero).
    Skomentuj 1
    W zespole z Bydgoszczy ciekawa zmiana. Na pozycji libero zagra Anna Korabiec. Jest to nominalna libero, ale do tej pory grała jako przyjmująca.
    Skomentuj 2
    Rozpoczyna się prezentacja, za chwilę poznamy wyjściowe składy.
    Skomentuj 2
    W hali "Łuczniczka" trwa jeszcze rozgrzewka.
    Skomentuj 0
    Dla Anny Grejman ten mecz jest powrotem do hali, w której grała przez kilka lat. Młoda przyjmująca nie ma zbyt wielu okazji do gry, czy dziś otrzyma swoją szansę?
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    Zespół beniaminka Orlen Ligi przewodzi ligowej tabeli i wydaje się, że zainkasuje dziś pewne trzy punkty. Natomiast bydgoszczanki nie mają już szans na awans do fazy play-off i w rundzie zasadniczej pozostała im walka o honor.
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie w ten poniedziałkowy wieczór. O 20:30 rozpocznie się ostatnie spotkanie Orlen Ligi, w którym Pałac Bydgoszcz zmierzy się z Chemikiem Police.