ME 2017 w siatkówce: liderzy zawiedli. Oceny Polaków po meczu z Serbią

Reprezentacja Polski rozpoczęła Mistrzostwa Europy 2017 od porażki 0:3 z Serbią. Zobacz, jakie oceny redakcja WP SportoweFakty wystawiła poszczególnym siatkarzom.

Olga Krzysztofik

Smutny początek wyczekiwanych mistrzostw

Reprezentacja Polski zainaugurowała Mistrzostwa Europy 2017 od spotkania z Serbami. Choć Biało-Czerwoni dobrze rozpoczynali kolejne sety, to potem ich gra się pogarszała i na prowadzenie wychodzili Serbowie. Ostatecznie podopieczni Ferdinando De Giorgiego przegrali 0:3.

W grze naszej kadry dobrze nie funkcjonował żaden z elementów. W konfrontacji z Serbami zawiedli doświadczeni liderzy reprezentacji.

Kto był najlepszym graczem reprezentacji Polski w meczu z Serbią?

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (6)
  • Łukasz Górski Zgłoś komentarz
    Moim zdaniem ocena Kaczmarka(4) jest za niska :) skończył wszystkie ataki, wykonał kilka dobrych zagrywek, 2 razy obronił atak z czego raz dostał jeszcze piłkę do kontry i ją skończył.
    Czytaj całość
    Wydaje mi się, że nie mamy rozegrania. Szybka do Konarskiego nie funkcjonowało a mimo to Drzyzga nie zmienił sposobu rozgrywania. Środkiem zagrał dopiero kiedy już nie miał jak inaczej wystawić. Fakt faktem Kurek grał ostatnimi czasy bardzo poniżej oczekiwań swoich i kibiców ale w meczu z Serbia nie grał tak słabo jak na memoriale. Serbowie wykluczyli go z ataku niestety skutecznie. Trzymajmy kciuki za występy w następnych meczach :)
    • Osiedle Czaszki Zgłoś komentarz
      Pompowali balon, pompowali, aż pękł :)
      • Wiesia K. Zgłoś komentarz
        Wszyscy z wyjątkiem Kaczmarka zawyżone oceny.
        • wisus54 Zgłoś komentarz
          Można stawiać na zawodników doświadczonych jak są w porównywalnej dyspozycji z wchodzącymi do kadry.Jednak w tym wypadku Kaczmarek udowodnił że dyspozycja emerytów nie predysponowała
          ich do gry w pierwszym składzie. Kurek i Konarski skuteczność w całym meczu poniżej 30% czy to tylko ich słaba dyspozycja czy wystawiającego również?