Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Mistrzostwa WTA: Wyniki i tabele

Mistrzostwa WTA po raz drugi w historii rozegrane zostaną w Singapurze. W gronie ośmiu uczestniczek turnieju singla znalazła się najlepsza polska tenisistka, Agnieszka Radwańska.
Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
East News

GRA POJEDYNCZA

FINAŁ:

niedziela, 1 listopada

Agnieszka Radwańska (Polska, 5) - Petra Kvitová (Czechy, 4) 6:2, 4:6, 6:3

PÓŁFINAŁ:

sobota, 31 października

Agnieszka Radwańska (Polska, 5) - Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 2) 6:7(5), 6:3, 7:5
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Maria Szarapowa (Rosja, 3) 6:3, 7:6(3)

FAZA GRUPOWA:

Grupa Czerwona

niedziela, 25 października

Simona Halep (Rumunia, 1) - Flavia Pennetta (Włochy, 7) 6:0, 6:3
Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Agnieszka Radwańska (Polska, 5) 4:6, 6:3, 6:4

wtorek, 27 października

Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Simona Halep (Rumunia, 1) 6:4, 6:4
Flavia Pennetta (Włochy, 7) - Agnieszka Radwańska (Polska, 5) 7:6(5), 6:4

czwartek, 29 października

Agnieszka Radwańska (Polska, 5) - Simona Halep (Rumunia, 1) 7:6(5), 6:1
Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Flavia Pennetta (Włochy, 7) 7:5, 6:1

Tabela Grupy Czerwonej

M Zawodniczka Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Maria Szarapowa 3 3 6-1 86 41-27 60
2 Agnieszka Radwańska 3 1 3-4 43 36-36 50
3 Simona Halep 3 1 2-4 33 27-28 49
4 Flavia Pennetta 3 1 2-4 33 22-35 39

* bezpośredni mecz, procent wygranych setów w turnieju, a potem procent wygranych gemów decyduje o kolejności w przypadku równej liczby zwycięstw i rozegranych meczów.

Grupa Biała

poniedziałek, 26 października

Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 2) - Lucie Šafářová (Czechy, 8) 6:3, 7:6(4)
Andżelika Kerber (Niemcy, 6) - Petra Kvitová (Czechy, 4) 6:2, 7:6(3)

środa, 28 października

Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 2) - Andżelika Kerber (Niemcy, 6) 6:4, 6:4
Petra Kvitová (Czechy, 4) - Lucie Šafářová (Czechy, 8) 7:5, 7:5

piątek, 30 października

Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 2) - Petra Kvitová (Czechy, 4) 6:4, 4:6, 7:5
Lucie Šafářová (Czechy, 8) - Andżelika Kerber (Niemcy, 6) 6:4, 6:3

Tabela Grupy Białej

M Zawodniczka Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Garbiñe Muguruza 3 3 6-1 86 42-32 57
2 Petra Kvitová 3 1 3-4 43 37-40 48
3 Lucie Šafářová 3 1 2-4 33 31-34 48
4 Andżelika Kerber 3 1 2-4 33 28-32 47

* bezpośredni mecz, procent wygranych setów w turnieju, a potem procent wygranych gemów decyduje o kolejności w przypadku równej liczby zwycięstw i rozegranych meczów.

GRA PODWÓJNA

FINAŁ:

niedziela, 1 listopada

Martina Hingis (Szwajcaria, 1) / Sania Mirza (Indie, 1) - Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 8) / Carla Suárez (Hiszpania, 8) 6:0, 6:3

PÓŁFINAŁ:

sobota, 31 października

Martina Hingis (Szwajcaria, 1) / Sania Mirza (Indie, 1) - Hao-Ching Chan (Tajwan, 3) / Yung-Jan Chan (Tajwan, 3) 6:4, 6:2

Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 8) / Carla Suárez (Hiszpania, 8) - Andrea Hlaváčková (Czechy, 7) / Lucie Hradecká (Czechy, 7) 7:6(6), 6:0

FAZA GRUPOWA:

Grupa Czerwona

niedziela, 25 października

Andrea Hlaváčková (Czechy, 7) / Lucie Hradecká (Czechy, 7) - Timea Babos (Węgry, 4) / Kristina Mladenović (Francja, 4) 6:2, 6:1

poniedziałek, 26 października

Martina Hingis (Szwajcaria, 1) / Sania Mirza (Indie, 1) - Raquel Kops-Jones (USA, 6) / Abigail Spears (USA, 6) 6:4, 6:2

środa, 28 października

Martina Hingis (Szwajcaria, 1) / Sania Mirza (Indie, 1) - Andrea Hlaváčková (Czechy, 7) / Lucie Hradecká (Czechy, 7) 6:3, 6:4

Timea Babos (Węgry, 4) / Kristina Mladenović (Francja, 4) - Raquel Kops-Jones (USA, 6) / Abigail Spears (USA, 6) 7:6(5), 6:2

piątek, 30 października

Martina Hingis (Szwajcaria, 1) / Sania Mirza (Indie, 1) - Timea Babos (Węgry, 4) / Kristina Mladenović (Francja, 4) 6:4, 7:5

Raquel Kops-Jones (USA, 6) / Abigail Spears (USA, 6) - Andrea Hlaváčková (Czechy, 7) / Lucie Hradecká (Czechy, 7) 6:3, 3:6, 11-9

Tabela Grupy Czerwonej

M Zawodniczki Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Martina Hingis i Sania Mirza 3 3 6-0 100 37-22 63
2 Andrea Hlaváčková i Lucie Hradecká 3 1 3-4 43 28-25 53
3 Timea Babos i Kristina Mladenović 3 1 2-4 33 25-33 43
4 Raquel Kops-Jones i Abigail Spears 3 1 2-5 29 24-34 41

* bezpośredni mecz, procent wygranych setów w turnieju, a potem procent wygranych gemów decyduje o kolejności w przypadku równej liczby zwycięstw i rozegranych meczów.

Grupa Biała

niedziela, 25 października

Bethanie Mattek-Sands (USA, 2) / Lucie Šafářová (Czechy, 2) - Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 8) / Carla Suárez (Hiszpania, 8) 6:3, 7:6(1)

poniedziałek, 26 października

Hao-Ching Chan (Tajwan, 3) / Yung-Jan Chan (Tajwan, 3) - Caroline Garcia (Francja, 5) / Katarina Srebotnik (Słowenia, 5) 6:4, 7:6(5)

wtorek, 27 października

Hao-Ching Chan (Tajwan, 3) / Yung-Jan Chan (Tajwan, 3) - Bethanie Mattek-Sands (USA, 2) / Lucie Šafářová (Czechy, 2) 6:2, 6:2

Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 8) / Carla Suárez (Hiszpania, 8) - Caroline Garcia (Francja, 5) / Katarina Srebotnik (Słowenia, 5) 7:5, 6:2

czwartek, 29 października

Caroline Garcia (Francja, 5) / Katarina Srebotnik (Słowenia, 5) - Bethanie Mattek-Sands (USA, 2) / Lucie Šafářová (Czechy, 2) 6:2, 3:0 i krecz

Garbiñe Muguruza (Hiszpania, 8) / Carla Suárez (Hiszpania, 8) - Hao-Ching Chan (Tajwan, 3) / Yung-Jan Chan (Tajwan, 3) 7:5, 6:4

Tabela Grupy Białej

M Zawodniczki Mecze Zw. Sety % setów Gemy % gemów
1 Garbiñe Muguruza i Carla Suárez 3 2 4-2 67 35-29 55
2 Hao-Ching Chan i Yung-Jan Chan 3 2 4-2 67 34-27 56
3 Caroline Garcia i Katarina Srebotnik 3 1 2-4 33 17-26 40
4 Bethanie Mattek-Sands i Lucie Šafářová 3 1 2-4 33 17-21 45

* bezpośredni mecz, procent wygranych setów w turnieju, a potem procent wygranych gemów decyduje o kolejności w przypadku równej liczby zwycięstw i rozegranych meczów.

Polub Tenis na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna

Komentarze (1):

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×