• Jason Doyle 3
  • Tai Woffinden 2
  • Chris Holder 1
  • Bartosz Zmarzlik 0
Ciasno na pierwszym łuku. Upadek zaliczył Holder, który został wzięty w kleszcze przez Woffindena i Zmarzlika. Sędzia zarządził powtórkę w pełnej obsadzie.

Kapitalny wyścig. Cała czwórka jechała w dystansie i zamieniała się pozycjami. Woffinden zaciekle rywalizował o wygraną z Doylem, a Zmarzlik do końca atakował Holdera.
Półfinał nr 2
  • Piotr Pawlicki 0
  • Chris Holder 2
  • Fredrik Lindgren 1
  • Bartosz Zmarzlik 3
Świetny start i pierwszy łuk w wykonaniu Zmarzlika. Polak już na wyjściu z niego miał kilka metrów przewagi nad rywalami. Zmarzlik odniósł pewne zwycięstwo. Walkę o drugą lokatę stoczyli Holder i Lindgren. Australijczyk wykorzystał błąd Szweda i przedarł się na drugą lokatę, a Lindgren następnie musiał uważać na atakującego go Pawlickiego.
Półfinał nr 1
  • Greg Hancock 1
  • Nicki Pedersen 0
  • Tai Woffinden 3
  • Jason Doyle 2
Kapitalny start Doyle'a. Australijczyk na wejściu w pierwszy łuk zamknął rywali. Jednak na pierwszym łuku drugiego okrążenia Australijczyk pojechał zbyt szeroko i stracił prowadzenie na rzecz Woffindena.
Bieg 19
  • Andreas Jonsson 0
  • Niels Kristian Iversen 1
  • Chris Holder 3
Czwarte pole jest dziś bardzo korzystne. Atut ten wykorzystał Holder, który już na wyjściu z pierwszego łuku miał kilka metrów przewagi nad rywalami. Woffinden początkowo walczył z Iveresnem o drugą lokatę, ale uporał się z Duńczykiem.
Bieg 17
  • Matej Zagar 2
  • Antonio Lindbaeck 0
  • Chris Harris 1
Zmarzlik na wejściu w pierwszy łuk zamknął Zagara i pognał do mety po trzy punkty. Harris na drugim okrążeniu wyprzedził Zagara, ale ten na kolejnym kółku odbił drugą lokatę.
Bieg 16
  • Krzysztof Kasprzak 2
  • Jason Doyle 1
Doyle na wejściu w pierwszy łuk wypchnął pod bandę Lindbaecka, który złapał tam prędkość i na przeciwległej prostej minął Kasprzaka i Doyle'a. Ci trzej zawodnicy stoczyli zaciętą walkę o drugą pozycję, z której zwycięsko wyszedł Polak. Pewną wygraną w tym biegu odniósł Holder. Przerwa na równanie toru.
Bieg 15
  • Peter Kildemand 2
  • Nicki Pedersen 3
Pedersen na pierwszym łuku jadąc po szerokiej wyprzedził Kildemanda i pognał do mety po kolejne zwycięstwo. Jonsson na dystansie stracił trzecią pozycję na rzecz Harrisa.
Bieg 12
  • Niels Kristian Iversen 2
  • Chris Harris 0
  • Maciej Janowski 1
Dobry moment startowy Janowskiego, ale Polak na pierwszym łuku pojechał zbyt szeroko i na prowadzenie przedarł się Doyle. O dwa punkty rywalizowali Iversen i Janowski. Górą z tego pojedynku wyszedł Duńczyk. Przerwa na równanie toru.
Bieg 11
  • Bartosz Zmarzlik 2
  • Krzysztof Kasprzak 3
Kapitalny start Kasprzaka, który zamknął na wejściu w pierwszy łuk Zmarzlika. Kasprzak systematycznie powiększał przewagę nad rywalami, a Zmarzlik do końca atakował Hancocka i minął go atakiem po szerokiej na drugim łuku trzeciego okrążenia.
Bieg 10
  • Tai Woffinden 1
  • Fredrik Lindgren 2
Pedersen potwierdził wysoką formę i po pierwszym łuku objął prowadzenie. Kapitalny wyścig! O drugą pozycję walczyli Woffinden, Lindgren i Lindbaeck, którzy kilka razy zamieniali się pozycjami.
Bieg 9
  • Peter Kildemand 0
  • Matej Zagar 1
  • Piotr Pawlicki 3
Świetny start Pawlickiego, który z czwartego pola założył się na rywali na wejściu w pierwszy łuk i zyskał kilka metrów przewagi nad rywalami. W stawce zupełnie nie liczył się Kildemand.
Bieg 8
Zmarzlik na pierwszym łuku pojechał przy krawężniku i była to bardzo dobra decyzja, gdyż Polak przedarł się na prowadzenie. Zmarzlika próbował gonić Doyle, ale nie zdołał odrobić strat. Woffinden szybko uporał się z Kildemandem. Przerwa na równanie toru.
Bieg 7
  • Antonio Lindbaeck 2
Pawlicki wygrał start, a tuż za nim początkowo jechał Janowski. W pogoń za nim rzucił się Lindbaeck, który na drugim kółku minął Polaka, a następnie do samej mety atakował prowadzącego Pawlickiego.
Bieg 6
Kapitalny start Holdera, który założył się na rywali na wejściu w łuk i do mety nie oddał prowadzenia. Lindgren stoczył zacięty pojedynek o dwa punkty z Hancock. Szwed minął Amerykanina na trzecim okrążeniu.
Bieg 5
  • Matej Zagar 0
Pedersen najlepiej rozegrał pierwszy łuk i odparł atak Kasprzaka. Polak początkowo gonił Duńczyka, a następnie musiał bronić się przed atakami Iversena.
Bieg 4
  • Greg Hancock 3
  • Peter Kildemand 1
  • Niels Kristian Iversen 0
Hancock na wejściu w pierwszy łuk zamknął Lindbaecka. Szwed rzucił się w pogoń za Amerykaninem, lecz nie zdołał znaleźć sposobu na pokonanie lidera klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix. Przerwa na równanie toru.
Bieg 3
  • Chris Harris 2
  • Piotr Pawlicki 1
  • Krzysztof Kasprzak 0
Kapitalny start Woffindena, który przedarł się na prowadzenie i nie oddał go do mety. Pawlicki atakował Harrisa, ale jechał przed Brytyjczykiem tylko przez chwilę na pierwszym łuku drugiego okrążenia. Następnie Harris powiększał przewagę nad Polakami.
Bieg 2
  • Nicki Pedersen 2
  • Maciej Janowski 0
Kapitalnie na pierwszym łuku napędził się Zmarzlik, który minął na przeciwległej prostej Pedersena. Duńczyka próbował atakować Janowski, ale Pedersen odparł tę próbę, a Janowski spadł na koniec stawki. Zmarzlik wygrał z ogromną przewagą.
Bieg 1
Na wejściu w pierwszy łuk doszło do kontaktu między Jonssonem i Lindgrenem. Drugi ze Szwedów upadł na tor. Powtórka w pełnym składzie.

W powtórce świetnie z czwartego pola wystartował Doyle i objął prowadzenie. Zagar na wejściu w pierwszy łuk został zamknięty przez Lindgrena i jechał ostatni, ale szybko uporał się z Jonssonem. Duże odległości pomiędzy zawodnikami, pewna wygrana Doyle'a.

18:57 - prezentacja dobiegła końca.

18:50 - rozpoczęła się prezentacja.

18:37 - przed rozpoczęciem zawodów reprezentacja Polski zrobiła rundę honorową po gorzowskim torze sponsorskim samochodem.

18:29 - zawody rozpoczną się o godzinie 19:00. Trybuny Stadionu im. Edwarda Jancarza wypełniają się kibicami.

• Matej Zagar w
Janowski przez chwilę na pierwszym kółku jechał na końcu stawki, ale na wyjściu z drugiego łuku przedarł się na drugą pozycję. Polak upadł na wejściu w drugi wiraż trzeciego okrążenia. Atakował go wówczas Zagar, który zahaczył o nogę polskiego żużlowca. Słoweniec został wykluczony, a wyniki zaliczone, gdyż wyścig został przerwany na czwartym kółku.
Bieg 14
  • Bartosz Zmarzlik w
Na wejściu w drugi wiraż upadek zaliczył Iversen. Wyścig został przerwany. Z powtórki wykluczony został Zmarzlik, który zdaniem sędziego spowodował upadek Duńczyka. Była to bardzo kontrowersyjna decyzja, gdyż przy ataku Zmarzlika na Iversena nie doszło do kontaktu między zawodnikami. Głośne gwizdy i protesty kibiców zgromadzonych na trybunach.

W powtórce kapitalny start Pawlickiego, który na pierwszym wirażu odparł atak Lindgrena. Polak wygrał z dużą przewagą, a Lindgren do końca musiał uważać na napędzającego się Iversena.
Bieg 18
  • Krzysztof Kasprzak w
  • Maciej Janowski 3
  • Daniel Kaczmarek Taśma Peter Kildemand 1
Na wejściu w pierwszy łuk zabrakło miejsca dla Janowskiego, który upadł na tor. Powtórka w pełnej obsadzie.

Kasprzakowi tuż przed startem zdefektował motocykl. Taśmy dotknął natomiast Kildemand. Obaj zawodnicy zostali wykluczeni z powtórki. W miejsce Duńczyka pojedzie Kaczmarek.

Lindgren wygrał start, ale musiał odpierać ataki Janowskiego. Polak na trzecim kółku wyprzedził Szweda.
Bieg 20
  • Nicki Pedersen 1
  • Piotr Pawlicki w
Fatalny upadek Pawlickiego. Polak na wyjściu z pierwszego łuku napędzał się pod płotem i stracił panowanie nad motocyklem. Polak szybko wypuścił maszynę i uderzył w dmuchaną bandę. Na szczęście Pawlicki o własnych siłach wrócił do parku maszyn. Polak został wykluczony z powtórki. Trwa przerwa na naprawę dmuchanej bandy.

Hancock na wejściu w pierwszy łuk wypchnął Doyle'a i objął prowadzenie. Australijczyk rzucił się w pogoń za liderem klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix. Doyle jechał za Amerykaninem niczym cień, ale nie zdołał go wyprzedzić. Pedersen dojechał do mety po punkt na defektującym motocyklu.