Tokio 2020. Cztery medale i horror siatkarzy. Tak Polacy radzili sobie we wtorek

Aż cztery medale wywalczyli reprezentanci Polski podczas wtorkowej rywalizacji. Największy sukces odniosła Anita Włodarczyk, która zwyciężyła w rzucie młotem. Na ćwierćfinale udział w turnieju siatkarzy zakończyli podopieczni Vitala Heynena.

Mateusz Kozanecki

Kajakarki z medalem!

Wtorek rozpoczął się dla Polski kapitalnie. Karolina Naja i Anna Puławska wywalczyły srebro w wyścigu na 500 metrów kajakarek. Do samego końca próbowały gonić Nowozelandki, ale ostatecznie się to nie udało. WIĘCEJ TUTAJ.

Czwarta w finale na 200 metrów była z kolei Marta Walczykiewicz. Początkowo na tablicy wyników pokazano, że Polka ma brąz, ale następnie dokonano korekty. WIĘCEJ TUTAJ.

Na siódmym miejscu rywalizację na dystansie 1000 metrów ukończyli kanadyjkarze Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak. WIĘCEJ TUTAJ.

Ile medali Polacy zdobędą na igrzyskach?