WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis
)

Powrót do czołówki - podsumowanie sezonu w wykonaniu Dospel Włókniarza Częstochowa

Mateusz Makuch
Mateusz Makuch
Prezes Dospel Włókniarza, Paweł Mizgalski krótko podsumował dla nas sezon 2013 w wykonaniu jego klubu

Dospel Włókniarz okiem Pawła Mizgalskiego

Wszystko dotychczas to nasze propozycje. Skonfrontowaliśmy je z prezesem Dospel Włókniarza Częstochowa, Pawłem Mizgalskim. Co miał do powiedzenia?

Najlepszy mecz: Pozwolę sobie wytypować kilka spotkań. Pierwsze, to odrobienie strat z Tarnowa w rundzie zasadniczej. W tym meczu chłopaki naprawdę bardzo się postarali. Tylko pech Griszy Łaguty spowodował, że nie zdobyliśmy punktu bonusowego. Drugie to starcie z Unibaksem Toruń, również w rundzie zasadniczej, gdzie zdołaliśmy odrobić różnicę z pierwszego meczu i zdobyć bonus. Wówczas nasi juniorzy wygrywali nawet z Tomaszem Gollobem. Ten mecz był ciekawy, pasjonujący i bardzo dobry w naszym wykonaniu. Jeśli chodzi natomiast o mecze wyjazdowe, to Gorzów i Leszno. To spotkania, które z pewnością warto sobie nie raz, nie dwa tej zimy obejrzeć.

Najgorszy mecz: Bez dwóch zdań spotkanie we Wrocławiu.

Najlepszy zawodnik: Jak dla mnie zawodnikiem, który poczynił olbrzymi postęp był Rune Holta. Rune miał fantastyczny sezon. Wielu nam go zazdrościło, wszyscy chwalili decyzję klubu o ściągnięciu go do Częstochowy. To człowiek, który dawał z siebie wszystko. Szalał na torze i naprawdę zaskoczył chyba wszystkich. Wielu oczekiwało, że w Częstochowie się odbuduje, ale chyba mało kto spodziewał się, że aż tak.

Największe rozczarowanie: Nie powiem, który z zawodników był w mojej ocenie największym rozczarowaniem. Wszyscy zawodnicy dołożyli swoją cegiełkę do mimo wszystko dobrego, pozytywnego wyniku sportowego. Powstrzymuję się od wytypowania największego zawodu w naszej drużynie tego sezonu.

Budżet: Został wsparty przez naszych kibiców. Możemy poszczycić się największą frekwencją w lidze, a co za tym idzie, największymi wpływami z biletów, które trafiły do naszego budżetu spośród wszystkich klubów żużlowych.

Plany na sezon 2014: Powtórzyć sukces sportowy z tego roku, jakim był awans do fazy play-off.

Czy sezon 2013 w wykonaniu Dospel Włókniarza Częstochowa uważasz za udany?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Żużel na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (294):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
 • CzenstochoviA 0
  Spoko, wiem. Ale naprawdę chciałbym wiedzieć, skąd masz te informacje. Bo jeśli ze źródła bliskiego klubowi, to byłaby wspaniała sprawa. :)
  CKMWłókniarz Sam tego nie wymyśliłem ;)
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • wiget 9 0
  Jest cie pełno jak tego perzu ....... Dobrze ze jest ktoś taki jak ty że może siać taki ład i porządek i w ogóle uświadamiać wszystkich po Toruńsku ........ żenada .
  Specjals Rafi, szczerze? Zawsze się znajda tacy którzy będą siać zamęt i "zniszczenie"... Ale Tych trzeba tępić... Nie przechodzić obok głupot które piszą obojętnie, tylko tępić... Bo są jak perz, który się pleni i zatruwa życie innym...
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
 • PiiT 0
  czyli rozumiem,że normalni koledzy z Czewy już nie posługują się wytartym sloganem,iż unibax sobie finał kupił..albo,że miedzin załatwił celowo Emilka..skoro wraca zdrowy rozsądek i umiar w wyrażaniu opinii to nic tylko to popierać..pytanie czemu tak to się stało późno..albo czemu normalni nie starali się zahamować crazzy towarzyszy broni..mam nadzieję,że to nic nie ma wspólnego z aferą Arura S...a tak po prostu..upłynęło..wystarczająco dużo wody w jakiejkolwiek rzece...w jakimkolwiek mieście..
  Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (291)
Pokaż więcej komentarzy (294)
Pokaż więcej komentarzy (294)
Pokaż więcej komentarzy (294)