WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis
)

Kto może zastąpić Luisa Enrique w Barcelonie?

Luis Enrique wciąż nie podjął decyzji odnośnie dalszej pracy w Barcelonie. Kto mógłby zastąpić 46-letniego Asturyjczyka w stolicy Katalonii?
Jakub Artych
Jakub Artych
Luis Enrique czuje się wypalony?

Czas powiedzieć stop?

Przyszłość Luisa Enrique w Dumie Katalonii jest wielką niewiadomą. Kontrakt obecnego szkoleniowca Bluagrany wygasa 30 czerwca 2017 roku, a obie strony nie podjęły jeszcze żadnych rozmów w sprawie nowej umowy. O ile klub jest bardzo zainteresowany dalszą współpracą z 46-letnim Enrique, to jednak sam szkoleniowiec ma wielkie wątpliwości czy w dalszym ciągu chce pozostać trenerem Barcelony. Dlaczego?

- Nie mam wątpliwości, że jestem w najlepszej drużynie na świecie, w najlepszym klubie, z najlepszymi piłkarzami, w moim domu i z moją rodziną, odnoszę zwycięstwa i jestem bardzo zaangażowany. Ale w tej robocie jest jedna rzecz, która jest bardzo ciężka, która mnie dużo kosztuje i która jest negatywna, co muszę mieć na uwadze, rozważając swoją przyszłość w najbliższych kilku sezonach - podkreślał dla klubowej telewizji Luis Enrique.

Sytuacja obecnego szkoleniowca Blaugrany jest praktycznie identyczna do tej Pepa Guardioli, który po kilku latach pracy w Barcelonie poczuł się wypalony i potrzebował rocznego rozbratu z futbolem. Wszystko wskazuje na to, że były piłkarz Dumy Katalonii pójdzie tą samą drogą.

Jeżeli nie uda się przekonać Luisa Enrique, FC Barcelona będzie musiała szukać nowego trenera. Na rynku europejskim jest kilku szkoleniowców, którzy z powodzeniem mogliby zastąpić Asturyjczyka.

O kim mowa? W Katalonii mogą postawić na stabilizację.
Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy FC Barcelona powinna zmienić trenera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.