KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Handball Typer: Czwarta odsłona typowania - Vive czy Pick?

Zobacz na zwycięstwa których drużyn w spotkaniach PGNiG Superligi mężczyzn i Ligi Mistrzów postawili Artur Siódmiak, Jarosław Cieślikowski, Marek Motyczyński oraz redakcja SportoweFakty.pl!
Maciej Wojs
Maciej Wojs

MECZ KOLEJKI: Vive Tauron Kielce - Pick Szeged / 04.10.2014, godz. 14:00
Team Polsat Sport (typuje Artur Siódmiak):

- Vive (3 bramki) Vive jak na razie nie zachwyca, widać po kielczanach, że ciężko pracowali w okresie przygotowawczym i ta gra jest jeszcze daleka od ideału. Aczkolwiek wszystkie dotychczasowe mecze wygrali, teraz grają u siebie, więc powinni podtrzymać passę zwycięstw. Pick będzie ich głównym rywalem w walce o 1. miejsce w grupie. To będzie bardzo ciężkie spotkanie, ale myśląc o turnieju Final Four, Vive musi takie trudne spotkania wygrywać.

Team nc+ (typuje Jarosław Cieślikowski):

- Vive (5 bramek) Vive jest faworytem tego spotkania i jeśli realnie myśli o awansie do turnieju Final Four, to takie mecze u siebie z wicemistrzem Węgier musi rozstrzygnąć na swoją korzyść. Stawiam na spokojne zwycięstwo kielczan.

Team Trenerski (typuje Marek Motyczyński):

- Vive (4 bramki) Ciekawe zawody szykują się w Kielcach. Vive czeka niesłychanie ciężkie zadanie, jednak grając u siebie powinni wygrać to spotkanie. Ze Szwajcarami się męczyli, w lidze też nie zachwycają, ale z Pick powinni pokazać się już z lepszej strony.

Team SportoweFakty.pl (typuje Sławomir Bromboszcz):

- Vive (5 bramek) Vive sezon rozpoczęło bardzo spokojnie, z meczu na meczu budując formę. Dla kielczan pojedynek z Pick będzie pierwszym poważnym sprawdzianem w tym sezonie. Ciężko prognozować jaki przebieg będzie miało to spotkanie, kilka scenariuszy jest tu możliwych. Jeśli kielczanie nie zrobią z węgierskiego bramkarza bohatera to powinni dość pewnie wygrać ten mecz.

Handball Typer: Kolejna runda dla Team SportoweFakty.pl!

Polub Piłkę Ręczną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (1)