LM: MKS Selgros Lublin - HCM Baia Mare na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
Skomentuj 0
59 min. - 22:28 - Marta Gęga oraz Agnieszka Kocela rzucają nieskutecznie. Skrzydłowa w kolejnej akcji jednak trafiła.
Skomentuj 0
59 min. - 21:28 - Joanna Drabik zdobywa bramkę z koła. Rywalki jednak nie pozostają dłużne. Alesia Mihdaliova także wpisuje się na listę strzelców.
Skomentuj 0
58 min. - 19:27 - Faul w ataku Rumunek. Marta Gęga zdobywa bramkę efektownym rzutem z drugiej linii. Szybko odpowiadają rywalki.
Skomentuj 0
57 min. - 18:26 - Nieskuteczne akcje z obu stron. Czas dla HCM Baia Mare.
Skomentuj 0
56 min. - 18:26 - Rzut karny dla MKS-u. Marta Gęga trafia do bramki rywalek.
Skomentuj 0
  • 55 min. - 17:26 - Ungureanu popisała się kolejną skuteczną paradą. Ponownie zatrzymana Jessica Quintino.
    Skomentuj 0
    54 min. - 17:25 - Marta Gęga mocno z drugiej linii, jednak nad bramką. Przydałaby się Alina Wojtas.
    Skomentuj 0
    53 min. - 17:25 - Rzut karny dla Rumunek. Rośnie przewaga Rumunek.
    Skomentuj 0
    51 min. - 17:24 - Rumunki tracą piłkę w ataku. Agnieszka Kocela nie wykorzystała kontrataku. Lublinianki mylą się nawet w stuprocentowych sytuacjach.
    Skomentuj 0
    51 min. - 17:24 - Kolejne wykluczenie dla Rumunek. Dorota Małek nie wykorzystała rzutu karnego. Tylko cud może odmienić losy tego pojedynku.
    Skomentuj 0
    50 min. - 17:24 - Jessica Quintino ponownie nieskutecznie ze skrzydła. Rywalki jednak popełniają błąd w ataku. Dwuminutowe wykluczenie dla Rumunek. Marta Gęga traci piłkę. Ardean Elisei zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    48 min. - 17:23 - Kamila Skrzyniarz zdobywa bramkę. Rywalki faulują w ataku. Na parkiecie pojawia się Aleksandra Baranowska.
    Skomentuj 0
    48 min. - 16:23 - Mistrzynie Polski w bardzo trudnej sytuacji. Jessica Quintino pomyliła się ze skrzydła. Lobach zdobywa kolejną bramkę z kontrataku dla Rumunek.
    Skomentuj 0
    47 min. - 16:22 - Ardean Elisei trafia ze skrzydła. W odpowiedzi pomyliła się Małgorzata Rola.
    Skomentuj 0
    46 min. - 16:20 - Jessica Quintino zdobywa bramkę ze skrzydła. Szybko odpowiada jednak Do Nascimento. Małgorzata Rola także wpisuje się na listę strzelców.
    Skomentuj 0
    44 min. - 14:19 - Kamila Skrzyniarz przełamuje niemoc lublinianek. Ekaterina Dzhukeva dobrze w bramce i MKS w ataku pozycyjnym.
    Skomentuj 0
    43 min. - 13:19 - Kolejna strata lublinianek. Fatalnie wygląda atak pozycyjny MKS-u Selgros Lublin. Do Nascimento zdobywa kolejną bramkę dla Rumunek.
    Skomentuj 0
    42 min. - 13:18 - Joanna Drabik ukarana dwuminutowym wykluczeniem. Do Nascimento rzuca nieskutecznie. Patrícia Diane de Jesus rzuca niecelnie. Buceschi zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    40 min. - 13:17 - Joanna Drabik zdobywa bramkę z koła. Trzeba teraz dobrze zagrać w obronie.
    Skomentuj 0
    40 min. - 12:17 - Małgorzata Rola zdobywa bramkę ze skrzydła, szybko odpowiadają jednak Rumunki.
    Skomentuj 0
    38 min. - 11:16 - Kristina Repelewska zablokowana. MKS bezradny w ataku. Kolejna kontra rywalek, tym razem Buceschi wpisała się na listę strzelców. Czas dla mistrzyń Polski.
    Skomentuj 0
    36 min. - 11:15 - Kolejna strata lublinianek i Gjeorgjievska zdobywa bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    35 min. - 11:14 - Kolejna strata mistrzyń Polski. Alesia Mihdaliova wykluczona na dwie minuty i rzut karny dla rywalek. Davydenko rzuca pewnie. Fatalny początek MKS-u.
    Skomentuj 0
    34 min. - 11:13 - Kolejna prosta strata lublinianek. Efektowną bramkę ze skrzydła zdobyła Do Nascimento.
    Skomentuj 0
    33 min. - 11:12 - Lublinianki ponownie nieskutecznie w ataku. Do Nascimento popisuje się ładnym rzutem, natychmiast odpowiada jednak Alesia Mihdaliova.
    Skomentuj 0
    31 min. - 10:11 - Pierwsza akcja Rumunek nieskuteczna. Piłkę tracą jednak szybko lublinianki. Buceschi zdobywa łatwą bramkę z kontrataku.
    Skomentuj 0
    30 min. - 10:10 - Początek drugiej połowy. HCM Baia Mare przy piłce, konstruuje atak pozycyjny.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie MKS Selgros Lublin remisuje z HCM Baia Mare 10:10.
    Skomentuj 1
    30 min. - 10:10 - Rywalki odrabiają jednak straty, trafiła Gjeorgjievska.
    Skomentuj 0
    29 min. - 10:9 - Lublinianki już w komplecie. Małgorzata Rola rzuca ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    28 min. - 9:9 - Kristina Repelewska łatwo traci piłkę. Duży błąd lublinianek. Rumunki doprowadzają do remisu. Czas dla Sabiny Włodek.
    Skomentuj 0
    27 min. - 9:8 - Dorota Małek ukarana dwuminutowym wykluczeniem. Teraz to Rumunki będą grać w przewadze. Ardean Elisei zdobywa bramkę.
    Skomentuj 0
    26 min. - 9:7 - Ekaterina Dzhukeva broni kolejny rzut rywalek. MKS w ataku pozycyjną z przewagą jednej zawodniczki. Małgorzata Rola rzuca skutecznie ze skrzydła.
    Skomentuj 0
    25 min. - 8:7 - Joanna Drabik wywalczyła kolejny rzut karny. Dorota Małek ponownie na linii siedmiu metrów i ponownie rzuca skutecznie. Ponadto Do Nascimento ukarana wykluczeniem.
    Skomentuj 0
    24 min. - 7:7 - Agnieszka Kocela rzuca ze skrzydła, jednak doskonale broni rumuńska bramkarka. HCM w ataku pozycyjnym. Czas dla Rumunek.
    Skomentuj 0
    23 min. - 7:7 - Ekaterina Dzhukeva dobrze w bramce. Jessica Quintino faulowana w kontrataku i dwuminutowe wykluczenie dla Rumunek.
    Skomentuj 0
    22 min. - 7:7 - Joanna Drabik wywalczyła rzut karny. Dorota Małek zdobywa bramkę z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    21 min. - 6:7 - Rumunki gubią piłkę. Kamila Skrzyniarz odważnie, jednak nieskutecznie. Ekaterina Dzhukeva trzyma wynik. Kolejna udana interwencja bramkarki.
    Skomentuj 0
    20 min. - 6:7 - Kristina Repelewska rzuca nieskutecznie, przy piłce jednak nadal gospodynie. Rozgrywająca w kolejnej akcji popełnia błąd kroków. Rumunki w ataku pozycyjnym.
    Skomentuj 0
    19 min. - 6:7 - Dorota Małek ponownie zablokowana. Rywalki szybko chciały kończyć akcję, jednak pomyliły się. MKS w ataku pozycyjnym. Tym razem pośpieszyły się gospodynie. Kontratak na bramkę zamieniła Lobach.
    Skomentuj 0
    18 min. - 6:6 - Lublinianki już w komplecie. HCM Baia Mare w ataku pozycyjnym. Marta Gęga w kontrataku rzuca wysoko nad bramką. Buceschi doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    16 min. - 6:5 - Marta Gęga ukarana dwuminutowym wykluczeniem. Rzut karny dla Rumunek. Marina pewnie rzuca z linii siedmiu metrów.
    Skomentuj 0
    15 min. - 6:4 - MKS bardzo długo rozgrywa piłkę i sędziowie odgwizdali grę pasywną. Rumunki mylą się jednak w szybciej akcji. W odpowiedzi kontratak na bramkę zamienia Jessica Quintino, chwilę później na listę strzelców wpisuje się Alesia Mihdaliova.
    Skomentuj 0
    12 min. - 4:4 - Agnieszka Kocela w dobrej sytuacji na skrzydle rzuca wysoko nad bramką. Makeeva rzutem z koła doprowadza do remisu.
    Skomentuj 0
    11 min. - 4:3 - Dorota Małek szybko chciała zakończyć akcję, lublinianki nieco się pogubiły w ataku i tracą wysoką przewagę.
    Skomentuj 0
    10 min. - 4:2 - Marta Gęga popisała się znakomitym rzutem z drugiej linii. Gjeorgjievska zaskoczyła obronę MKS-u.
    Skomentuj 0
    7 min. - 3:1 - Marta Gęga przechwytuje piłkę i finalizuje kontratak bramką! Rumunki mają duże problemy z obroną lublinianek. Zdobywają jednak bramkę z koła.
    Skomentuj 0
    6 min. - 2:0 - Agnieszka Kocela rzutem ze skrzydła otwiera wynik spotkania. W bramce dobrze spisuje się Ekaterina Dzhukeva. MKS ponownie w ataku. Joanna Drabik rzuca z koła!
    Skomentuj 0
    4 min. - 0:0 - Rumunki bardzo aktywnie grają w obronie. Faul w ataku lublinianek, jednak rywalki niedokładnie wyprowadzają kontratak. Marta Gęga rzuca mocno, jednak niecelnie.
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:0 - Dorota Małek rzuca nieskutecznie. Marta Gęga kryta wysoko przez rywalki. Rumunki przed szansą na objęcie prowadzenia, jednak rzucają nieskutecznie.
    Skomentuj 0
    1 min. - 0:0 - Początek spotkania. Mecz rozpoczęły zawodniczki MKS-u Selgros Lublin.
    Skomentuj 0
    Piłkarki ręczne obu zespołów wysłuchały hymnu Ligi Mistrzyń. Czas na hymn Polski.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się prezentacja drużyn. Na parkiecie jako pierwsze pojawiły się zawodniczki HCM Baia Mare. Przy aplauzie kibiców na plac gry wybiegają teraz szczypiornistki MKS-u Selgros Lublin.
    Skomentuj 0
    W spotkaniu inaugurującym rozgrywki Ligi Mistrzyń piłkarki ręczne MKS-u Selgros Lublin ulegli na wyjeździe HCM Baia Mare 25:30. Mistrzynie Polski muszą przed własną publicznością zaprezentować się lepiej.
    Skomentuj 0
    Dziś szczypiornistki MKS-u Selgros Lublin staną przed wielką szansą. W przypadku zwycięstwa zapewnią sobie awans do kolejnej rundy rozgrywek Ligi Mistrzyń.
    Skomentuj 0
    Witamy kibiców szczypiorniaka i zapraszamy do śledzenie relacji na żywo z meczu MKS Selgros Lublin - HCM Baia Mare.